Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še en pikec, Muca

Še en pikec, Muca

Muca, kaj se spomniš o čem smo govorili pred kratkim? No danes je rezultat tu. Tko sem jo nabrisal nežno, da se je prijelo. Clear blue je pokazal tako črto.
I
I
I
I
I
I
I
Drugače pa sem se malo potepal, veliko delal, še več študiral, bolj malo doma pospravljal predvsem pa ženi nagajal.
Ravno premišljujem, da nekatere stvari delamo z nepopisnim užitkom, potem se nam pa čez devet mesecev pokaže rezultat. Ni zastonj pregovor, da vse kar narediš se ti slej kot prej vrne in to trikratno. A ? Kaj praviš ?

A so trije?

Čestitam

A veš kaj , potem bom moral pa še staše in taščo in tasta prenašati ker sama pač ne bi zmogla, tako da hvala za rože. Bom spil še eno pivo ali kakšen liter cvička za vas. HVALA

Tole,pa zmeraj rada preberem!! KRASNO!! ČESTITAM NO!!!

Hej….ma me res prav veseli…bi kar zavriskala…..iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
!!!!!

Želim lepih tile 9 mesecov,pa čim manj nevšečnosti no”!””

Zapili ga bomo pa skup! JEP…še počakamo na Sebijevega gaunarčka!!:)))

P.s. Pa še neki kekec OČI…le glej da jig boš crkljal vsak dan posbeej OBA KAPIŠ!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A bo še kdo imel kakšnega sončka??? Zvezdici tudi trebuček vidno raste……..Čestitam kekec, tebi in tvoji dragi……….

Zvezdica,,jaaaaaaaa ga bomo pilllllll….uuuuu :))))
le držte se mi!!!! MAMICE!!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja……….Pili ga bomo sigurno…….me, bodoče mamice po porodu…da nam ne bodo slučajno ta mali že prej vriskali:)))))))))) Drugačen pa kakšen sokec…..CMOKA muca

ja ja sej sokca ja……Si ti dobro? mislim sta dobro?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma ja………..kar gre…………bližamo se četrtemu mesecu in upam, da se bo moj mali ….ali mala…….pomiril in ne bo več tistih slabosti….čeprav…sej ni važno…..važno mi je, da bo zdrav(a)………in ni mi pomembno ali bo fant ali punca….saj naj bo zdravo!!! Čeprav moj tast trdi, da bo sin in kako ga bodo oni pili………..Kot da je to najbolj pomembno…..!!!

Ti nekej zaupam…vsaka mamica sluti,kaj bo!! ne želja..ampak slutja..Je treba ločit te dve stvari,če si sposoben ….No jaz sem uganila..pa mi noben ni verjel……Potem so pa mislili,da sem vedla po ultrazvoku…No kakorkoli že…..Mamice imamo en instinkt,kaj in kako,samo če mu znamo prisluhniti!:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A ti lahko pa zdaj jaz nekaj zaupam? Sicer pa…..naj vsak vzame to kakor hoče……..Meni je ena šlogarca parkrat šlogala………vedno je ugotovila kako in kaj……….ugotovila je tudi, da bomo letos imeli dojenčka…….je rekla, da bom postala mamica v letu 2003……..in brez, da bi jo sama vprašala mi je tudi povedala kaj bo………in glede na to, da mi je vedno vse uganila, si mislim, da bo tudi to držalo……….ampak zdaj ne samo zaradi tega……..kot praviš sama…….tudi jaz imam neko tako slutnjo, kaj bo…………..

Zaupaj..sama sebi…no sej če je kakšna šlogarca dobra ni kej…ampak..previdno z njimi….:))))One ti lahko več slabega nardijo,kot koristijo….:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zakaj slabega? Imaš kakšne slabe izkušnje?

ja ene zgolj nakladajo,znajo človeka spravt na rob vsega…Zato en zdrav odnos,pa precenit stvari,jih vzeti čisto za tko,tko…potem gre!!!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja..saj tako mislim tudi jaz……Vse v mejah normale……In jaz zdaj komaj čakam, da vidim, če bom imela prav…….oz. če bo imela šlogarca prav…sicer pa..kot sem rekla….sam da bo mičkeni zdrav……

jep samo to je pomembno!!Zdrav…pa še neki…Tudi TI! Brez tebe bo težko!!:)))Zato čuvaj sebe!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Se čuvam kolikor se le da………čeprav me tiste norice morijo noč in dan…ampak vem, da se ne smem sekirat………

Ma ga bom pedenu tko k se šika, ampak jest enga že pedenam, mal pa tudi upam da ga bo še “ta velik ” . Bo treba kakšen velik avto kupit.

Hladilnik sem pa že napolnu tko, da si loh mislite kako bo še veselo.

Sebi pa če z kakih 2 ali 3 leta. se splača toliko dolgo čakati?

Moj bo pa prvi in komaj čakam!!!!!!!!!! Čestitam obema kekec….tebi in tvoji predragi…

kako lepooooo, uživaj, uživajte…ob pikcu…pikici!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close