Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še ena jasnovidka Stanka – ta je doma v Račah

Še ena jasnovidka Stanka – ta je doma v Račah

a nimate drugega dela.Da ste tako naivni,še hudič se bo vas bal,ko v coprnice verjamete.Začnite trezno razmišljat z možgani ne pa s s slamo v glavi.

Stanka je že zdavnaj pod zemljo. Rip.

Jooj, samo k Eleni Seničar ne! Sem bila pred časom, 48€ vrženih proč. OK, na to sem itak računala, sem se pač odločila, da gre ta denar od mene in ga ne bom obžalovala. Denarja ne. Izkušnjo pa. Z eno besedo: brezzveze. Z več besedami: dolgočasno, plehko, nezanimivo, mestoma naravnost neinteligentno. Če že greste k jasnovidkam, pejte k takim, ki, če ne drugega, imajo vsaj nek nastop, neko karizmo, odločnost, prepričanost v svoje sposobnosti. Bo vsaj zanimivo! Pri tej Eleni pa … saj ženska je zelo prijazna, ampak ble-fi-ra! Blefira tako amatersko, da je že težko gledat! Pravi, da neke svetnike vidi … in potem zapre oči, kao otrpne, kao prisluškuje sporočilom iz kdovekje … amapk je tako zaigrano, da bi ji človek najraj rekel: Ej, ok, saj ni treba! In seveda ne ugane nič. Uganila bo mogoče samo vašo starost, in sicer tako, da bo na list napisala nekaj številk, potem vas bo vprašala, koliko ste stari, in če bo ta številka napisana, bo to “dokaz”, da “vidi”. Če številka ne bo napisana, bo dobra tudi tista, ki je najbližja. Skratka, ne vem, no, koga lahko s tem prepriča. O drugih zadevah pa naklada v tri dni, z vami to nakladanje nima nič zveze (zelo “jasnovidno” pa bo ugotovila, “da ste v redu človek, samo vas je treba, če po domače povem, malo zbrcat, da boste začel migat”, in na to izjavo je tako ponosna, da se vidi, da se jo je nekje naučila, ona je namreč Rusinja, in to ima ona za vrhunec svoje jasnovidnosti. Resno, no??) Meni osebno ni zadela popolnoma nič. N.I.Č. Zgrešila tako kolosalno, da ne vem, kako da se ni kar tam v zemljo vdrla. Napovedi za prihodnost? Nič od nič, neko momljanje, neke nedoločnosti, splošnosti, trivialnosti … in niti te se do zdaj, skoraj 3 letih, niso niti malo “uresničile” (res, kako lahko jasnovidka tako seka mimo na VSEH možnih nivojih??)
Skratka, ne nasedajte tej Eleni in drznem si reči, ne nasedajte njenim zgodbicam o hudih preizkušnjah ob rojstvih njenih otrok in podobnim neslanostim. Če boste šli k njej, se boste pač na lastne oči prepričali, da drugega kot izmišljene in nategunske te zgodbe niso.
[/quote]

Podpišem, super napisano.Tudi moja izkušnja in vtis o njej sta ista.

Imate morda njen naslov

Prosim za kontakt

Ajoj me kar boli ko vidim da nasedate tem traparijam 🙁 Olupijo vas ko banane, nekaj natresejo potem ste pa še veseli. Pejte rajš na sprehod, bo čas boljše zapravljen

New Report

Close