Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu šE ENA KOST ZA OBIRAT

šE ENA KOST ZA OBIRAT

Kako je to lepo slišat! Kr zdajle bi se zakopal v tvoje kodrčke, al so še vedno isti? Pa pod tvoj modrček, hlačke..da ne omenjam tiste, ki je v njih…

Seveda, vse je še čisto isto….pa pri tebi?

Samo on se mi redi, vsaj občutek je tak, drugače isto

Kdo on? Trebušček ali?
Men pa nič ne raste, ha ha, aja no razen dlačic. Jih nisi pobril, veš. Mal si me zanemaril…ta modre imam pa na ritki. Upam, da se še spomniš,da niso tangice. Dones imam hlačke, čisto lepe modre hlačke. Take, ki kakšne par cm pridejo čez stegna. Izredno ljubke so mi, (uf, bljak kako osladno, pa bom vseen pustila) cajta mi zmanjkuje…

To bi blo za pogledat! Zamišljam si kako leživa ti v modrem, jaz v sivem, se objemava, poljubljava do nezavesti, moj hoče kar sam direktno k trebi, v tvojo vlažno mucko… A ti fino stiska, ko ti prihaja? To je tak lep občutek

O, fino fino. Sej pomagam. Sem se kar naučila tega stiskanja. In paše meni in tebi, saj veš. Oh, bi se s tabo poljubljala. Bi ti mene mal povratu poljubčal? In mi grizel ušesa? In me poljubljal po trebuščku? In šele potem dalje?

Šele zdej sem nazaj.
Seveda bi te tako nežno, vso bi te poljubčkal, pa prelizal in ugotovil bi kaj ti paše!

Ja, te niii blo…sam, da bi se zdej potrudu, pa bo tud dobr. Veš, da si te zamišljam, da bi s tabo v stoje? recimo, da me daš na eno visoko mizo ( a je kje v bližin?) in potem (mater, ugotavljam, da je miza zame nekej očitno pomembnega ha ha) se stineš k meni in me nežno ljubiš.

Ja, sam mojo cimro vn, dve mizi sta skupaj, tebe gor, takoooo bi ti ga notr dal, z eno roko dražil klitoris, z drugo po trebušču, pa joškicah (žal še vedno ne vem kolikšne maš – sam vem da čvrste). Vmes pa bi te poljubljal celo od kolen do zadnjega laska na tvoji glavici. Bi pasal?

80C. Sm mogla prevert. Nikol me ni prveč zanimala številka. (razumljivo, ha ha)

O, bi pasal. Pa veš, da glede na to ,da si tolk velik in močan, bi me pa res lahko kar v stoje, mogoče mal brez mize. Me dvigneš nago in me posadiš nanj, ja?

Uf, pri tako pomembni stvari sem zaj… 80B. Tako, sem res pogledala. Ja za pop….t!

Ko bi jaz to vedel kaj pomeni 80c! Vem samo za obične številke.

Seveda bi te, to sem že velikokrat prakticiral – primem te za ritko in te dvignem, ti oviješ nogice okrog mojega trupa in mi jo nastaviš na mojega, mi ga primeš in naciljaš.. Pritisnem te ob steno in potem samo not pa vn pa not pa spet vn..

Ja, to bi rada. Da me držiš in potem not pa ven in not pa ven, pa ne še končat. Kolk časa lahko tkole zdržiš?

A misliš položaj stoje ali da mi pride?

V položaju glede na tvoje kg vsaj 15 min, tisto pa če se zelo potrudim in zadržujem, pa še malo počakam ko tebi pride – doma tudi po 30 min., s tabo, ker se te tako želim verjetno veliko prej…žal

a je to dvojka al trojka? Sem cepec ne, če še tega ne vem?

Oh, ne ljubi, važno mi bo, da mi bo lepo. Pa je ne misliš, da štejem minute?
V primeru, da bi bila tako zrajcana, kot sem zdejle s tabo, bi mi v resnici s tabo prišlo uf, en dva tri. Pa potem spet. Ja, to bi rada.

Enako velja zame. Nimam pojma. Počakva na dobre duše, morda nama razjasnijo situacijo.
in kakšna bo razlika? Zate?

In to tud zagotovo dobiš! A si res želiš? če ja, jaz še milijonkrat bolj!

Nikakršna, ljubica, lepe so, pa konc!

Hm, KIR, pa ti si nepotešljiv! 🙂

Si lahko zamišljaš da bi imel dve naenkrat, od takrat je preteklo že toliko vode..

Sinička, vsaj ti bi morala že od jutranjih ur kavsat, ne pa spat zimsko spanje kot medvedek!

Pozdravljen KIR, sej ne pančkam. Sem bila zdele z enim sodelavcem na kavi. Tolk je dobr, sem spet čiz mokra. Kakošno trpljenje. Kar zagrabila bi ga in potisnila v kot.

To pa ni čist nič sinički podobn! Ona naj bi šla z mano na kavico, ne pa da se ob nekim drugim vzburja

Ja, kaj naj rečem, sem bla povabljena na kavico in sem šla. Pa ne zaradi kavice, da ne bo pomote… Škoda, da me ni povabil na zajtrk, kmhk…

New Report

Close