Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še ena za dobro voljo

Še ena za dobro voljo

men dons sami zimzelenčki hodjo..a ves tisto PRIDI DALA TI BOM CVET!! lalalalalala

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nema čelični, mi iamti železniot voz ;((((

ooooooooooooo ti packa , kaj si bo mislil Novi Loverboy , kako smo pohujšljivi !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jani ! ali si slišal tistega !!
Reče žena možu : DRAGI , DANES PO SLUŽBI GREM JAHAT
mož nazaj : Ja vem , te je že zjutraj KONJ ENE TRIKRAT KLICAL !!::)??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

…da nije možda.. željezni konj :))))))

Jani

HEHEHEHEHE !! norc …………….do sovz !!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

EVO MENE! KAJ DOGAJA? DELAM,DA MI KAR KAPLJA OD JAJ…

hahahahahaha bogii a je treba kej brisat…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

PA BI POBRISALA?

Tukaj nastopi Marijaa ..
Marijaaaaaaaaaaaaaaa ku kuc

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

B pa ne smem…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

KAJ ME PA POTEM RAJCAŠ IN MI DELAŠ SKOMINE.!!!!!

ne razumem, sem še nov !

heheheh ma hudič je to ja skomini pa…pa…
če se mi Marija hit ne jav bemti če ne bom pa kr…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kaj rabiš Marijo?

ma ne jest..a nis čital k je rekla da ji bolj dišiš naj te pr mir pustim..a ves je bolj iskušena..ja zdej je pa skliznula nekam..ampak čakala dolg ne bom,da se roba ne ohladi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma, sovze so pa tolk luštna zadeva… kako oči operejo :))))))

Jani

Skuze so od hudiča..ja k moje skuze padejo na kamen se ta kr u pesek spremeni…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj, ima sestanek !

sory nisem imel časa vseh prebrat.

onda se može..heeheheeh
čaki hm kje maš za pobrisat..mam čist nov vodni filter vse pozauha..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

žal moram iti-res! se slišimo cao,cao.

no pa drugič čau čau

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čau, loverboy!

Tale je pa dons v mojem stilu.

Življenje je lepo….. la la la la

New Report

Close