Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še eno dobro jutro … :)))))

Še eno dobro jutro … :)))))

.. še eno krasno jutro …
… še eno zaljubljeno jutro … :)))))))))))))))
… še eno … oh in sploh jutro … :))))

A ni lepo se prebuditi v nov dan z nasmeškom na obrazu … in ko te tvoj dragi prebudi z poljubi in ti reče “dobro jutro, miška” :))))))) .. iiiiiii … kar stopila sem se danes zjutraj … pa čeprav je bila komaj 5:50 … :)))))))

No … včeraj sem obljubila, da bom poročala, kako je uspela prekmurska gibanica … … in mislim, da povem zadosti če povem, da je že zmanjkala … :)))))
Uspela je odlično … Česa tako dobrega že dolgo nisem jedla … okusno … sočno … da se kar topi v ustih … :))))))))))) Njami!!!! ;))))))))))

He he … danes je pa na vrsti porova pita … :))))))))))))))))))))))))))) He he …

No … še vam želim eno dobro jutro … in enega cmokitota vsem skupaj!! :-******

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dobro jutro miška! A od mene tud pali….??? ne,hecam se….pa vseeno dobro jutro….upam,da bo kljub vremenu lep dan…Čuj,te pa ne znaš kakš štikl za mene prišparat????…si mi lušte nardila….pa porovo pito mam tud rada…..mljask…mmmmmmm…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hej Bugi,povej mi kako se porovo pito naredi…pa kar mailaj mi.
Mam tolk pora na vrtu,kr ga moram skenslat,da kej druzga posejem.
Thx
Sp

Ej … Trilči … če bdo vse stvari, ki jih bom spekla šle tako hitro kot je šla gibanica … uh … bo težka za prešparat … So se vsi po vrsti zakadili not … kot ne bi jedli tri dni … :))) … še posebej miško … je bil stalno not v pekaču … :))))))))))))))))))) … he he …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

presvetli JAMIE OLIVER je med nami…..
:-))))))))))

Ej, ko boš znal narediti tole pito, pa pridi še k meni – da me boš naučil….:-)))

jaz bi se tut stopil…SAMO OD JEZE….ubijem butla ko bi me ob 5:50 zbudo!!!!!!!!!!!!!!

popizdo bi……vržem tipa ven iz stanovanja pa ga ne spustim nazaj not…….

bi on vido, kuševanja ob 5:50……ko bo ga obdelal, bi lhko zaproso za službo v kakem haremu….bi mu jaz pokazal kaj se pravi kuševanje Sinca ob 5:50 zjutraj……

Bgv dobro jutro :*

lepo da ti je papica ratla :))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

A ni lepo,ko lahko osrečiš nekoga s takšnimi enostavnimi stvarmi???…meni je to ful všeč…pa gledaš zraven,kako se baše,pa si zadovoljna sama s seboj…lepo,lepo ga razvajaš……:-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Porova pita

SESTAVINE

3 pori,
zavitek listnatega testa,
1 kisla smetana,
4 jajca,
olivno olje,
sol,
poper

POSTOPEK

Por narežemo na tanke rezine in ga v ponvi na olivnem olju popražimo ,da postane mehak. Solimo, popopramo in ohladimo.Na teflonski pekač položomo na 1/2 cm debelo razvaljano listnato testo in ga z vilicami dobro naluknjamo. Na testo porazdelimo por. V lončku zmešamo kislo smetano in 4 cela jajca(lahko še malo posolimo)in to maso prelijemo čez por. Pečemo v pečici na 220 stopinj c približno pol ure. Postrežemo lahko toplo ali hladno jed.
………………………………………………………………………………………………………….

Porov narastek

SESTAVINE

30 dag očiščenega in na rezine narezanega pora
3 jajca
3 žlice bešamela
1 žlica naribanega sira
sol,poper in malo muškatnega oreščka
1 žlica masla
žlica kruhovih drobtin

POSTOPEK

Por prevremo, odcedimo in ohladimo. Vmešamo bešamel, sir, sol, poper in muškatni orešček, lahko tudi malo česnovega prahu. Dodamo rumenjak za rumenjakom in mešamo. Nazadnje vmešamo sneg beljakov. Pekač namažemo z maslom, potresemo s kruhovimi drobtinami in vanj stresemo narastek. Pečemo na 180 stropinj. Pečenega postrežemo s solato. Po želji lahko dodamo tudi na drobno narezano šunko ali klobaso.

Zakaj bi ti pošiljala na mail, ko ti lahko kar direktno tu napišem … :))))

Aja … pa dober tek … ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

naj ga kar lepo spita,da bo lep ku jest!
;-)))
Sp

:)))))))) Ja … zdej je res zlati, ko tako z veseljem poje vse kar mu skuham … spečem … :)))) …

Eno leto nazaj pa ni pojedel skoraj nič … :((( … ker je imel težave z želodcem … in … ni bilo pravega užitka kuhat zanj … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Aaaaaa,tak je to…sedaj pa si že model idealnega moškega…zdaj pa sem res dolgo manjkala!!!! Benti…..:-)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:))))))))))) Ejla … srce … dobro jutro tudi tebi … :-****

He he … Since … a si mi slučajno fouš? :)))))))))) ;)))))))))))))) Sicer je pa tako ali tako čez pol urce šel … in sem jaz zaspančkala nazaj … :))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma kaj ti slučajno pihaš na dušo Hribucu z vso to kuharijo ;))))

Sreda , kaj ?!

Lepo,dobro da ti zaupa,da ne zmečeš kaj takšnega noter…hi hi hi (sem malo razposajena)…lahko pa bi nas na kakšno kosilce povabla???…mislim da se ne bi noben brano….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Uh … sreda sreda … :(((( … No … sej če se bo kej dež lotil ne bo ravno tako hudo … ampak če bo sunčk tko lepo sijal kot sije zdej … :(((( … grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

A da piham na dušo hribucu? … … Ne ne … piham na dušo Since-u … :)))))))) ;)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

te bi pa še bolj znorel…..da me nekdo zbudi in mi pove zbudo sem te, da ti povem da grem……ubijem ga na licu mesta…..to bi ga izučilo, nikoli več me nebi budil zaradi takih malenkosti :))))

treba jih je dobro vzgojit, ko so še mladi!!! ;))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Okej … ni blema … :))) … Naredimo forumski piknik pri meni doma … :)))))))))) … he he … Sam … za nahranit vse vas bom mogla kuhat in pečt dva dni zaporedoma … :))))))))))))))))))))))) ;))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

pa saj bi ti me malo tudi pomagale, no.
Sploh kaj sladkega, ja, to bi pa rade volje zraven prinesla (če bi še kaj ostalo za seboj, to je pa tudi vprašanje….:-))))

:)))) Srček srček moj … :)))))) … to sem ga jst njega navadla, da me mora pozdravit preden gre … :)))) … tak da sem si sama kriva, da me vsakič ko prespi pri meni zbudi … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Je pa res luštno se zbudit szi poljubčkom … :))))) … :-********

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))))) Ej … to bi pa bila scena … da bi se res dobili vsi forumaši … pa da bi forumašice prinesle vsaka nekaj za popapcat … pa še naš Jamie Olicer bi prinesel kaj s sabo … :))))))))))))))))))) … He he … kok bi žrli ku preseta … :))))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jaz se kar strinjam… dedce bi zaposlili s peko na žaru, me bi pa čevapčiče valjale po rokcah….:-))))
Logično, mere bi že prej vzele…..:-))))

Ti pomagam pečt,pa kuhat…jaz rada pocam po kuinji,ker si zraven kar zmišljujem neke recepte……piknik….mljask…..dede za roštilj,me pa v kuhinjo…stajliš….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ženska nimaš pojma ;)))))

lušno se je zbudit, ko se sam od sebe zbudiš, pa se obrneš pa vidiš, da je hladn pir zraven posle..daljinec je na dosegu roke in lih je fuzbal po tvju…to je lušno, ne pa neko slinjenje sredi noči….. ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Toooooooooooooooooooo!!!!!!!! :))))))) Jst bi tudi …jst bi tudi … čevape valjala po rokcah … :)))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

mi lahko burja piha na dušo, pa ko vem da je v ozadju neko lupčkanje sredi noči….ne hvala ;))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

New Report

Close