Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še eno dobro jutro … :)))))

Še eno dobro jutro … :)))))

Citiram: ****ne pa neko slinjenje sredi noči…..

HEJ, KAJ PA DELAŠ ZDAJ POKONCI?! JE PA JA ŠE SKORAJ NOČ.

:-))))

Čauči……….vesela sem, da ti je gibanica uspela…..Ahhhhhhh in a ni lepo, da se tako skupaj zbudita……..Jaz sem se na žalost zbudila spet sama….saj sem ti povedala, da bo tako……..moj je gledal nogomet in nato zaspal pred TV-jem……..Ufa!

Bem….jutri boš poročala pa o porovi piti……….

Huh … zdej mi je pa padla ena črna misel na pamet … …

..

KDO BO PA POSODO POMIL?????????????????????? :(((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tisti, ki bo imel najkrajši…… hmmm, čevapčič.

:-)))

Eh … dedci … :/

:)))))))))))))) ;)))))) 😛 …

… :-****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) He he … tako tako … dobra ideja … :))))

Sam … kako pa bomo kontrolirali kateri ima najkrajši … hm .. čevapčič … :))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

katera dela najdebelejšega in najdaljšega…. čevapčiča.
Ta takega bi najbrž vsi zatrjevali, da je po njihovi meri…..:-))))))

samo slinim se ne!!!!!!!! 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:))))))))))))))))))))) Kaj pa če ti da konjiček en njegov liz? :))))

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

katastrofa!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Jaz mam dober apetit in ponavad dva dni prej ne jem nič,če grem na zastonj žrtijo!
😉
Sp

se že kar sam od sebe javlja, saj je že zgoraj napisal, da je njegov majhen, manjši od Haribo črvička…..
Ga že imamo, Candy-ja!!!!!! :-)))

Ja … poudarjam … hvalabogu, da moj ne mara nogometa … :)))

Mah … sam včeraj je bla pomembna tekma, tako da recimo da mu je pol oproščeno … no ja … četrt … :)))

Veš kaj, zvezdi … Jaz sem imela pred leti tudi fuzbal fanatika za fanta … in ni blo druge, kot da postanem fuzbal fanatik tudi jst … tko da sva bla lahko skupaj … :)))))))) Pa ti povem da ni blo tok slabo … :))) … ob enem cajtu sem bla še večji fanatik kot on … :)))) … pa birce sem žlempala kot za stavo … :)))))))))))))))))))))) … he he … dobri stari cajti …

Zvezdi … danes pa skupaj za TV … pa gledat fuzbal tekmo v Gorici … na POP TV … :))))))))))))))))))) … pa boš mogoče mene v ozadju slišala kako kričim “Pi*da vam čorava … dejte se že enkrat vstavt tok tulit … Folk bi rad malo spal!!!!!!!!!!!!!!!!” :)))

Živim namreč prav zraven stadiona … :(((((((((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

eeeeeeeeeeeeee…..jaz mam občutljive roke…..pa to delam vsak dan doma….pa vraga,naj kaki ded kaj naredi…..razen mojega očima,in dveh plezalcev ne poznam nobenega,ki bi posodo pomival in kuhal še povrh….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

zgoraj ziher ne, za ta spodnjega pa ne bi rekla….. občasno bi že moral, v nasprotnem primeru pa je z njim kaj narobe.

ta spodnji se pa tebe ne tiče :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:)))))))))))))))))))))))))) He he … žverči … ta piknik bi bil pa res zabaven se meni zdi … :))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hmmm živali mam pa rad 🙂

konjičku bi pusto da me tu pa tam (tak enkrat na mesec) tud sredi noci lizne :)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

???????? Pa saj se menimo samo o čevapčičih … :/ .. ???? … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hahahahahahahahahahahahahahahaaaa … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) … ojoj … sem kmal s stola padla … :))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hi hi … :))))))))))))) … moj mišek je tak … :)))))))))))))))))) … Full je priden za kuhat … in tudi dostikrat posodo pomije … :))))))))))))))))))))) … he he …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No … … fajn … za našo požrtijo boš mogu stradat najmanj en teden … :))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Evo … spet si mi ga razdražil … :))) … ti ti ti … :))))))) ;)))) :-****

Zdej me h’ba po hrbtu pa pravi, naj ti pošljem dva liza v njegovem imenu … :-**

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Briga me ne, vprašam pa vseeno lahko!
Torej – a se kaj slini občasno?!
:-)))

ja,ja…čevapčič….al pa dajmo za spremembo tistega,ki bo imel najdaljšega…čevapčič seveda…da ne bodo vedno tisti z manjšimi nasrkali…:-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close