Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še eno dobro jutro … :)))))

Še eno dobro jutro … :)))))

No … lahko se pa zmenimo tudi tako, da tisti, ki ima najkrajšega bo posodo pomil … tacajt se bomo ženske lepo razkomotile na naše udobne ležalnike … in tisti ki bo imel najdaljšega (še vedno govorimo o čevapčičih, seveda) … nas bo lepo razveselil in nam pripravil dessert … :))) … kaj pravite, ženske? :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pol pa nehaj sanjat o drugih….vženi takoj…..kaj še delajo take modele moškega,ali je to bila omejena serija?????….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

to pa z veseljem sprejmem :)))

hvala :))))

vrni mu :***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Se popolnoma strinjam!!!!!!!…..kaj pa bo za desert????Največji korneti???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:)))))))))))))))))))))))) Saj jaz bi ga vženila takoj … sam on neki odlaša … češ da ni dnarja al kaj jst vem … :(((( … Sej jst vem, da je dobra partija … in ga ne dam zlahka … :))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))) Za dessert pa nas bodo fantički presenetili … :))))) Prepustimo vse njim … Da vidimo, koliko nas imajo res radi … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No,vsaj govora je o tem……upam,da bom jaz tudi (spet) enkrat tak zaljubljena in naletela na takšnega podobnega…..ne pa,da si same loserje in lenobe izbiram….benti……ko da sem nagnjena k mazohizmu lastnih čustev!!!!
Ti ga samo na “ketni” imej……brutalno zveni,samo je lepo mišljeno!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hej … heeeej …. heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjj … … ….

U mater … konjiček je skočil dol s hrbta … in začel galopirat proti Mariboru … :/ … Čist si mu glavo zmešal … :(((((((((

Ko pride k tebi mi ga prosim pošlji nazaj … :))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Uf,zadnje cajte presenečenja pr meni ne štimajo…..pa OK,naj jim bo…mogoče kakšen sladoledni desertek popestren s kakšno plesno točko…hi hi hi

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:))) Upam, da boš res tudi ti dobila enega takega srčka … mišeka … zlatega … kot ga imam jaz … Sej … niti se ne zavedam kako srečo imam … :((((( … pol pa mi grejo drugi po glavi … :/ … Sicer pa … danes je že boljš … sem se že mal skulirala … pa hrbtek me tudi ne boli več … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jajajajajaaaa … lahko tudi plesna točka brez ledija … :)))) … kar se mene tiče … :)))))))))))))))))))))) ;))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ob hrbtnih težavah,ki niso preveč hude–>masaža,po možnosti erotična…hi hi hi…ti se ga pa le drži ko cek….:-)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Brez skrbi … se ga držim ko klop … :)))))))))))))))))))))))) … oz. še boljše … kot pijavka … :))))))))))))))))))))))))))))))))))) :DDDDDD LOL

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

men je tud vseeno….sladoled ni mus….samo da plešejo,pomigavajo sem ter tja….hi hi hi…si misliš???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Po tvoje…kolikokrat v življenju si lahko resnično zaljubljen???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

He he … naši osebni Chippendalesi … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) … hi hi hi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

He, he, he………..Po mojem ne vem če bo POP TV….bo verjetno drugi program….ne vem točno kje…..ampak bo spet nek fuzbal….ne vem Real Madrid se mi zdi in kaj vem jaz še kaj……neka full pomembna tekma….MA!

Torej…….gibanica praviš, da je bila super? Ja, ma kolk si jo pa naredila, da sta jo že vso pojedla???

Pa še to zastonj……se splača….:-)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

stepena smetana bo!!!!!

:-)))
Pa čist frišna!

Uh … resnično zaljubljen si lahko večkrat … jaz sem bila do sedaj … hm … najmanj 4X … :))))

Resnično ljubiti človeka … sprejemati njegove napake … spoštovati … razumeti ga, ko je slabe volje … … itd. … … to pa mislim, da je veliko manjša številka … Večinoma se ustavi pri številki 1 …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ehm … jah no … dvomim, da bi naši fantki to počeli zastonj … Vsekakor bi zahtevali kaj v zameno … :)))))))))))) …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

valjda,kaj sem si študirala,nič ni na tem svetu zastonj…..vraga….nekaj si bomo že zamislili…..ena žemljca zastonj,da bojo meli kak čevapčiče za dat…hi hi hi…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:)))))))))))))))))) Tako tako … :)))) … sam zdej se morejo še oni s tem strinjat … :)))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ojej…….te pa sn v r….ponavadi je ono počasi skapirat bolj moška navada…..eh,mogoče pa res ni bil pravi….kdo ve???…..no,vseh napak tud ne moreš sprejemat….ali???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

CEL PEKAČ SEM JO NAREDILA … TA VELIK!!!! :(((( In zmanjkala je v šusu .. .

Samo je bila res tako sočna, da se je kar topila v ustih … :))))))) Njami njami … Mislim, da bom kmalu spet kaj pekla … :))))))))))))))))))))))

Oho … ja … Real Madrida pa res ne sme zamudit … :)))) he he …

Nč … Zvezdi … ne bo druge, kot da postaneš fuzbal fanica … :))) … Pa sej ni tko slabo, veš … … imajo fuzbalerji take fajn ritke, da dol padeš … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close