Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še eno dobro jutro … :)))))

Še eno dobro jutro … :)))))

ja,da ne bo kje skisana na takšnem sončku in to..:-)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj se bodo……čevapčiči brez žemljic…kje si že to videla????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Aha!!!!!!!!!! Zdaj te pa imam! Zdaj vem, zakaj si ti postala fuzbal fanica….zaradi ritkic…………pa te mam!!!

ok samo en takoj, malo ga bom razvajal…ga počesal, mu dal kako kocko sladkorja, svežo vodico, pa če bo utrujen bo prespal…ga pa dobiš potem nazaj :))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:))))))))))))))) Sam mislim, da bodo raje ženljice s sabo prinesli … pa bodo zahtevali raje kako drugo povračilo od nas … :)))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))) Pa a mislim, da bo sploh hotel potem nazaj?????!!! :(((((

Da mi ga slučaaaaajno ne razvadiš … pazi … !!!

;)))))

(ehm … a če pridem jaz gor k tebi v MB boš tudi mene tako pocartal?) :)))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

to bo njegova odločite, če bo šol nazaj al ne…jaz mu puščam prosta kopita :)))))

razvado ga bom tolko kolko se bo pustil:)))))

tebe….mislim da ne:))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Aha…in kaj si imela v mislih????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:)))))))))))))))))))))))))) He he … seveda … Zakaj pa bi bila čene taka fanica? Fuzbal je pa ja najbolj dolgočasen šport … :))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Bgv je pa zdej žalostna … :((((( … joka …

smrk smrk … najprej mi boš konjička speljal … smrk smrk … pa niti mene ne bi carkljal če bi prišla na obisk … smrk smrk …

Nč … zdej te pa nimam več rada … :((((((((((((((((((((

Lp, Bgv :)))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hm … za Sprevržkota se mi že nekako dozdeva, da vem, kaj bi hotel v zameno … :)))))))))))))))))) … tsito kar me stalno žica, da mu pošljem … :)))))))))))))))) … he he ..

… za druge pa … ne bi vedla! :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Vse napake je treba psrejemat … čisto vse … :((( … Ku ene ne … je hudič … Ti povem po lastni izkušnji … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

da se ne bi utegnila skisati, pa saj bi jo kar hitro v lončke prestregli, ne?! :-))))
Samo količinsko ne bi bilo prav za vse…..

ja in :)))))

me pa mata sprevržko pa razočaran tolko bolj… :)))))

jaz nisem na zgubi:)))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Pustimo se presenetit te!!!Kaj nam pa drugega ostane!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Saj si bi fer razdelili….jaz se morda za dobro drugih odpovem….sem dobra dušica,pa se rada odpovem,če le druge osrečuje!!!!;-)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ha, ha………pa imaš v ožjem izboru kakšno posebno ritko?:)))

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Ne govorim več s tabo … In gvišno mam jst Sprevržkotu več za pokazat kot ti … tko da me ma mene on bolj rad kot tebe … 😛 … :))))))

Ti si mi speljal konjička … jst bom pa tebi SP-ja… Razota … in na koncu … he he … še hribuca bom podkupla z gajbo pira … :))))))))))))))

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Točno tko … :))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jaz ne morem vsega požret…..saj se jaz tudi skušam prilagajat…ponavadi edina….kompromisi in pogovor-to je važno še med drugim!!!!Pa tudi dober seks sodi zraven,pa ne zanikaj!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ah jojjjjjjj……kak se NE sekiram :))))
bgv zbudi se in pridi k nam v resnični svet :))))…..wejki up :)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ma kaki wejki up … sej ni niti poldan … Pred poldan se jaz ne zbudim … :))))) ;))))

Hah … se boš pa že pol sekiral … 😛

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Če se da naredit kompromis, ki je sprejemljiv za oba … potem v redu … Če pa eden ni za kompromis … potem pa je treba to napako sprejet kot del človeka, ki ga ljubimo … In to je to …

Sex pa … normalno da mora bit pošlihtan … Samo .. .če imata dva pošlihtano razmerje … in se imata rada … in vse … potem sex enostavno ne more bit slab …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Uh … draga moja … Jst sem takrat gledala samo riti … nisem dala pažnje na to, kdo je lastnik … :)))))) ;)))))) … sicer jih pa imajo skoraj vsi tako fajn napete … :))))) … mmmmmm …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

čez 100….

njamsi over mura moving cake…

papa sosejda

New Report

Close