Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še eno dobro jutro … :)))))

Še eno dobro jutro … :)))))

Strinjam se s tabo….so pa ljudje,ki sploh ne vedo,kaj je to kompromis….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Evo … 100-tka … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No … to je pa tudi res … S takimi je še toliko težje. Že tako je težko biti v razmerju … saj ima vsak svoje navade … svoje razmišljanje … svoje življenje … in to uskladit … je hudič …

Če pa je še človk, ki ne gre na kompromise … Jejhata jejhata …

No … sej … če sem prav odkrita .. tudi moj mišek najprej ni hotel delat kompromisov … Trmast ko … ko … kamen … Potem počasi … z leti … se je omehčal … in … moram priznat … tudi jaz sem se omehčala … tako da zdej zgleda, da greva po pravi poti … čeprav se še vedno pogosto kregava …

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Fino,da sta našla skupno pot in da ne vztrajata vsak na svoji…..bom še verjetno ponovila milijon krat,ampak resnično si lahko srečna…kakšen drugi ti že lahko hodi malo glavi,ampak vračaš pa se tistemu domov….:-)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Srečna … jah no … Precej sva se morala oba borit za to srečo … in zelo veliko solz je bilo prelitih … zelo veliko grdih besed izrečenih … zelo veliko grdih grdih trenutkov, ki je bolje da jih pozabim …

… in sedaj sva tu … skupaj … končno srečna … Čeprav še vedno kdaj pa kdaj ali eden ali drugi izgovoriva tisti stavek “Če ti ni prav pa greva narazen!” … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zdej si bi pa zraven lahko še zapela: “U kaka ritka, u kakšna ritkica…” He, he

Ja,poznam to pretakanje solz in grdo govoričenje…samo to izhaja iz žalosti in jeze…v resnici pa se imata rada…..ko bi bilo vsaj pri meni tako…
No,vsega se tudi ne da zaflikat,sploh pa po tolikem času….enim uspe,drugim ne…..hmmm…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))) He he … ma … raje ne … Veš … če so naši moški zraven, je bolje da si to prepevaš samo v svojih mislih … čisto tiho … da on nič ne sliši … :))))))))))))))))))) … čene bo prec ljubosumje v hiši … ;))))))) :))))

lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja … če res ni prave ljubezni med dvema … pol je res muka biti skupaj … se kregat in vse … ne ne … To ni fajn!

Samo velikokrat je tudi tako, da se zgodi, da pozabiš kako se imaš rad … zaradi vsega prerekanja in grdih besed … Tako se je zgodilo tudi nama … približno leto in pol nazaj … Prepričana sva bila, da med nama ni niti kančka ljubezni več … nisva več uživala v družbi eden drugega … in sva samo gledala, kako se bova izmikala eden drugemu … in sva šla narazen … … …

… samo sva kmalu ugotovila, da je med nama še zelooooo veliko ljubezni … in da ne moreva eden brez drugega … Ko je srček tako poskočil, ko sva se videla … ko sva pogrešala glas ljubljene osebe … ko sva pogrešala poljube … objeme … Ja … en mesec sva bila “narazen” … a v tistem mesecu sva bila bolj skupaj kot kdajkoli prej … :)))))

Ma ja … no … Jaz pravim … Ko bo prišel ta pravi, boš vedela … in se boš spraševala ali je to on ali ni … Jaz sem vedela, da je moj mišek pravi zame pri dan ko sva šla skupaj ven … in še sedaj sem prepričana v to …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja……ampak jaz bom začela pred njim……..da bo končno spet kaj “ratalo” He, he, he

težko rečem,da se hočem še zaljubit….pa če ni prijetno…no,še vedno sem zaljubljena…..samo če ne gre,pa gledaš tak ali drugače…..vem,da je on tisti,pa vseeno….zmedena,konfuzana….ne vem…kaj naj si mislim,nič,pojma nimam….evo to je to…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))) He he … tako tako … zvezdi … :)))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… in sklepam, da tudi on ne ve kaj bi rad, a? … jej jej jej … Nč … kaj naj ti rečem … Očitno ga imaš še vedno fejst rada … čene ne bi tako trpela zaradi njega … in … sklepam, da tudi on ni ravno ravnodušen do tebe … Zato lepo … pot pod noge … in do njega … pa razčistit zadevo … !!!! Dokler ne boš razčistila z njim ne boš mogla imet nobenega razmerja s komerkoli drugim … zato … nič čičat pa čakat … !!!!! Čene pridem jst gor … pa te peljem k njemu …

lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

On hoče bit čisto hladen….ne ratuje,ker ga predobro poznam…samo jaz sem taka,da nočem (po 8 mesecih) silit v njega…pa tudi najini življenji sta šli vsaka v drugo smer…eh,kaj pa vem…ga hočem,pa ga nočem…pa bi mogoče šlo,ampak verjetno ne…..saj je vseeno!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close