Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še jaz, še jaz …

Še jaz, še jaz …

Nekateri me imajo verjetno že poln kufer s temi čestitkami … :)))) … ampak … tistim, ki še nisem uspela čestitat …

ŽELIM VAM ENO RES SREČNO NOVO LETO, KI NJA BO NAPOLNJENO DO VRHA Z VESELJEM, ZDRAVJEM IN VESELIMI TRENUTKI … NAJ BO ČIMMANJ ALI CELO NIČ TEŽAV IN KRIZNIH SITUACIJ … ČIMMANJ KREGANJ IN PREREKANJ … IN … KLETKA MOJA ZLATA … DA BI SE IMELI RADI, TAKO KOT SMO SE IMELI LANSKO LETO … IN DA BI NAŠA MALA KLETKICA ZOPET ZAŽIVELA TAKO KOT JE ŽIVELA NEKOČ … :)))))

A JA … PA SEVEDA … VELIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKO LJUBEZNI … :))) ;))) :-**************************************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hehe, pa veliko pršuta 😉 :))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja pršuta!Pa tistega na dveh pokončnih tačkah!
;-)))

Ni nujno… Je dovolj ena taca… Pa to res suha 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Malo sala mora imet…če ne te zagifta!
😉

Pa dve istočasno morta bit in pika!
;-))

Ne, ne… Suha taca kot posušena taca. Z malo sala. In tako lepo na vetru sušena… Mnjam! 😉

Pa tudi treh, štirih… tac se ne bi branila ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Miši? A mi lahko tvoj pršutek pokažeš…sam tko,da bom vedu,kaki tvoj mušter zgleda?
;-)))

Ok, no naj ti bo… Samo je bolj mala slikica….

:))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Miši so odrli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😉

:)))))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Kam si mi jo stisnilo srce?Sem na MSN-ju sto cmokov sprozu…pol te pa ni!
;-))

Srce … ma danes mi nič ne dela … Se je čarunalnik odloču, da bo štrajku … :))))) Ma ja … sej ma prov … Sej jst bi tudi … sam bom zadosti štrajkala od Maja mesca dalje … :))) ;))))

Ohjoj … mater ku šiba cajt … :((( … Še malo pa bo treba it damu … in pol … ja … danes je spet pregled … :))))))))))))))

Čene pa … srce … tut če nisem dobila tvojih poljubčkov … verjamem, da si jih poslal … in zato jih vračam s polno paro … :-***********

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tudi jaz ti zelim vse lepo..predvsem tvojmu otrocku u busiju..lubcka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kontra BGV….tebi in tvoji pikici kepici :)))))

*******************************

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Frend!!!

To je naš otrok!!!!
Mi smo ga pomagal zaplodit!!!
Tko in drgači!

;-)))

tebi pa vračam eno samo željo – zdravega, pridnega (seveda po očiju, drugega itak ne smem napisati) in lepega (logo – po mamici) otročka.
Pa še nekaj si zapomni – ko bo prišel tvoj čas, se ob popadkih tolaži, da je vsak nadaljnji popadek korak bliže tvojemu sončku…. vsekakor pa ti zagotavljam, da je porod – pozabljena bolečina…
Ob tvojem času se spomni teh besed in videla boš, da bo precej lažje. Pa še del foruma bo tako s teboj.
Vso srečo!

Kak…samo del foruma…???

Vsi bomo tam!!!!Vsi!!!!!!
Ker to je NAŠ otrok!Kletkin otrok!
;-)))))))

Bumbar!
Le kako nas boš vse tam na tisto ozko porodno mizo spravil?!
Ah, se vidi, da nimaš pojma o porodu!
Rajši pojdi v svoj kurnek kure iskat, boš večje in boljše delo opravljal! :-)))

Pssssssst… Sp…. Pol se bo pa Bugi spomnila, da je otrok od vseh in nam vsem račune za hrano, plenice, oblekice… vrtec, knjige, šolnino na Harvardu… poslala. Pol boš pa moral nadure delat. Mislim, ne… 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ja prav imas Zvercka…..je blo hudo..ampak ko ti dajo na busija uno malo kepco..je vse pozabljeno..vse…VSE..sam se jokas od srece..veselja..in ko se ta mali sonci zarije v tvoje prsi..pa si itak ti ze u sanjah..od vseh teh lepih obcutkih. Bugica….mal sem ti fofssssss..ma ne..to ne znam bit..privoscim ti vse te obcutke..uzivaj v njih..saj bo tudi hudo..ko ne bo ninal..ko ga bo kaj bolelo..ko bos jokala z njim..pa tudi takrat ne pozabi..da vse to mine..in un rek..”Majhni otroci..majhne skrbi..veliki otroci..velike skrbi..se kako drzi..Uzivaj Bugica..uzivaj..!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da ti vsaj za tri dni rit zašteka!!!!!!!
In še pol,da bi se usrala ku Beo!!!!!
;-))))))

Kaj ne bi bil že cajt,da začne naša kletka projekt na tebi?????

KLAPA!!!
Cajt je,da našo Miši nategnemo…ups…pardon oplodimo….ups…..se potrudimo,da bo ratala ku Bugica!

;-)))

… full ste zlati … :))) Res, da je do poroda še zelo dolgo … še celih 6 mesecev 8če bo vse po sreči) … bom pa vsekakor sledila Žverčinem nasvetu. :))) Pa zihr se mi bo cel čas kolcalo, ko boste name mislili … :))) ;))) … Bom ta malega kar ustrelila iz mene … :))))))

He he … ja … ta otrok je pa res skoraj na pol od tega foruma … :)))))) He he … naš Sprevržko se počuti, že kot da bi bil ta drugi očka … ;))) :))) 😛

Ma ja … sej bomo videli kako bo. Sedaj je zdravo ku dren … srček dela tika taka tako kot mora (včeraj sem imela zopet pregled in smo poslušali srčka) … in … v glavnem … … zihr bo od junija naprej na ten forumu nov član … pa čeprav se bova oglašala le iz kake knjižnice ali pa cyber caffeja … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Obema cmoka!!!!

Ta punčka bo definitivno naša!!!!!
Kletka bo boter!

Tolk pa bom te zaspane kurbirje in nepotešenke pa le zdrmal,da ti pridemo v bolnico voščit!!!!!

:-)))))

P.s.: Takoj kupi PC in modem doma,če ne bom Miškota povabu na babe v LJ!!!!
;-)))

No … to bi pa bilo lepo, ja … če bi prišli v bolnico … :)))))) Je pa še tko daleč do takrat … pa niti še ne vem ali bi šla raje v Šempeter ali Postojno … :)))

PC imam že doma … že en lep čas .. kar se pa modema tiče so mal problemi. Tukaj kjer sem sedaj bi bilo zelo težko vzpostavit povezavo na internet … in če bi že, bi me stalo ogromno dinarčkov, ki jih pa sedaj zelo zelo primanjkuje (imamo pač vse dvojčka za “sosedi”… tako telefon kot kabelsko … in bi blo treba vse na novo poštimat) …

Pa sej bom vsak dan zunaj na sprehodu … in se oglasim iz knjižnice … :)))

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close