Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek se jih še spomnite

se jih še spomnite

trije morilci s kranjske gimnazije?
https://www.delo.si/novice/kronika/morilec-mack-hoce-5-000-000.html

se jih spomnite? ste njihovi prijatelji?
me zanima kaj vse so še naredili v teh letih,… tak psihič vedno ostaneš.

Starše vprašaj, vprašanje. Starše bi bilo potrebno zdraviti in hkrati te njihove otroke, najstnike. Včasih pa kakšna vzgoja in neodobravanje okolice, naredi cudez, pri človeku.

Ne bodite preveč presenečeni ko boste čez čas brali da so kakšno osebo umorili. Njihova morilska sla tlijo celo življenje.

nova
Uredništvo priporoča

Take zgodbe s tožbami in pritožbami me ponavadi spravijo v slabo voljo. Drzne si zahtevati odškodnino??????? :-S

“Kranj – Gašper Sajovic, eden od treh kranjskih gimnazijcev, ki so leta 2000 vznemirili javnost s pobijanjem mačk, zahteva odškodnino za stroške in duševne muke po odkritju zločina, ki sta ga načrtno izvajala še sostorilca iz kranjske gimnazije Robi Kališnik in Blaž Erjavšek. Gašper, doma na Mlaki pri Kranju, se je skupaj z mamo Sladžano in očetom Zdravkom napotil do odvetnice Bojane Misjak in skupaj so na zatožno klop posadili šolsko ustanovo in slovensko državo.

Spomnimo se dogodkov izpred šestih let: trojica je zažigala, napadala s petardami, rezala in trpinčila v vseh najbolj sprijenih oblikah več kot štirideset mačk in jih nadvse grozljivo ubijala. Človeka nevredno početje so si dnevniško pregledno zapisovali. Zagotovo zato, da ne bi pozabili kakšne pomembne podrobnosti zverinske zabave. Poznejše dogajanje, od odkritja ob rutinski policijski kontroli, izključitve iz šole in sodnih obravnav do končnega dela v korist družbe kot kazen za umorjenih 42 mačk, je po njihovem spremljal pravi medijski linč.”

To precej spominja na pristop nacistov, sistematika.

Tipično za psihopatske in narcistične gnoje, bi radi zdaj še kaj iztržili.

To je tipičen znak psihopatije v mladostništvu.

Krutost do živali!

Take izmečke bi bilo treba potolčt na mestu. Niso vredni, da še smradijo po Zemlji. Leta pri tem nimajo veze. Izmečke, ki so jih spravili na svet, pa na dosmrtno prisilno delo, ker so svoj nafuk vzgojili v sadistične psihote.

Mene pa zanima, jako ti osebki danes funkcionirajo. Predvidevam, da imajo zaradi dejanj, probleme z vključevanjem v družbo. Vsaj zame velja, pa se nekako imam za tolerantno, ampak, če bi vedela s kom imam opravka, mislim, da bi težko bila z nekom takim v družbi. Bi imela skoz v mislih, da je pred menoj psihopat najtežje vrste. Mogoče se motim, ampak moje mnenje je, da kdor se je zmožen izživljat na živali, bi se tudi na človeku, če bi vedel, da ne bo odkrit in kaznovan.
Pa tudi otrok ob normalni vzgoji že zelo zgodaj spozna, da so živali čuteča bitja, ki prav tako kot ljudje čutijo bolečino in strah.
Pa ni problem samo družba; verjetno tudi morebitni delodajalci vedo za koga gre. V kakšni branži se lahko nekoga takega zaposli?
V veterini in zdravstvu verjetno ne…

Odgovor na objavo uporabnika
milaa, 10.11.2018 ob 19:04

Mene pa zanima, jako ti osebki danes funkcionirajo. Predvidevam, da imajo zaradi dejanj, probleme z vključevanjem v družbo. Vsaj zame velja, pa se nekako imam za tolerantno, ampak, če bi vedela s kom imam opravka, mislim, da bi težko bila z nekom takim v družbi. Bi imela skoz v mislih, da je pred menoj psihopat najtežje vrste. Mogoče se motim, ampak moje mnenje je, da kdor se je zmožen izživljat na živali, bi se tudi na človeku, če bi vedel, da ne bo odkrit in kaznovan.
Pa tudi otrok ob normalni vzgoji že zelo zgodaj spozna, da so živali čuteča bitja, ki prav tako kot ljudje čutijo bolečino in strah.
Pa ni problem samo družba; verjetno tudi morebitni delodajalci vedo za koga gre. V kakšni branži se lahko nekoga takega zaposli?
V veterini in zdravstvu verjetno ne…

Kot razumem funkcionirajo zelo dobro in nadpovprečno uspešno. Danes berem, da je en vodilni delavec, vodja pravne sluzbe, na ministrstvu.

Taka golazen ne bi smela biti sploh nikjer zaposlena! Če so take svinjarije delali kot mladi dijaki, kaj mislite, česa vsega so sposobni kot odrasli moški?

Odgovor na objavo uporabnika
Tara_S, 10.11.2018 ob 06:43

Take zgodbe s tožbami in pritožbami me ponavadi spravijo v slabo voljo. Drzne si zahtevati odškodnino??????? :-S

Niso vredni, da jih sonce obsije. To je golazen prve klase, ki ni vredna šusa v glavo.

Vsi dobre službe, tudi v državnih organih. Za enega se je govorilo, da je diler v Lj.

Kjer južnjaki, tam problemi.

Že takrat, ko se je to zgodilo sem povedal, da bojo za nadaljnje umore(ljudi) odgovorni:

– tožilka, ki je rekla, da so fantje lepo opravili družbeno koristno delo in da jih ne bo več preganjala.

– Glavna odgovorna na društvu Sonček(društvu ki jih je vzelo v bran, jih zaščitila in jih rešila s tem, da so hoteli, da pri njih (sadisti) upravljajo družbeno koristno delo z osebami z posebnimi potrebami).

– Gospod iz društva Sonček, ki jih je jezno branil v svojih člankih.

– Branili so jih tudi razni ljudje v svojih diplomskih nalogah, od nekega novinarja, do poslanke Melite Župevc.

– Kakšno moč ima v Sloveniji sodnik pri razsodbah? Kakšna je odgovornost sodnice?

– starši ki so po teh serijskih umorih, ki so najbolj brutalni v zgodovini Slovenije še tožili državo

 

Ko bo prišli do umorov ljudi, se naj z vsemi temi opravi. Ker teli trije morilci mačk so zgolj psihopati in sadisti. Takšni pač so.

Odgovarja pa naj sistem, ker mu je spodletelo in je tako obravnaval psihopatske sadistične serijske morilce.

Odgovor na objavo uporabnika
Sošolka, 26.09.2023 ob 13:23

Vsi dobre službe, tudi v državnih organih. Za enega se je govorilo, da je diler v Lj.

Kako jim je ime? Na kakšnih položajih so?

Sošolka a ti si bila njihova sošolka? So komu iz šole ubili mačko? Kako je prenesel? Kako je reagiral?

Povej kaj več o svoji izkušnji.

Tale pomehkuženost in skrb za traparije gre čisto predaleč.

Mi smo v mladih letih imeli za šport, da smo klatili škorce s češenj z zračko. Ali pa smo streljali pse s fračo (nobenega poškodovali). Kljub temu lahko zdaj v jeseni življenja potrdim, da nisem nikoli poškodoval nobenega človeka, sem pa parim rešil življenje. Sem pa ravno pred tedni pobil na stotine živih osebkov, ki se jim reče sršeni. Oni so bili tam, kjer jim ni mesto in ne da bi jih jaz iskal. Imam pač svoj kotiček na svetu, ki ga branim pred vsiljivci.

A to je to?:

( https://forum.over.net/forum/tema/robi-kalisnik-grozovito-mucil-in-ubil-42-mack-danes-zaposlen-22539151/page/8/ )

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4512, 26.09.2023 ob 13:51

Tale pomehkuženost in skrb za traparije gre čisto predaleč.

Mi smo v mladih letih imeli za šport, da smo klatili škorce s češenj z zračko. Ali pa smo streljali pse s fračo (nobenega poškodovali). Kljub temu lahko zdaj v jeseni življenja potrdim, da nisem nikoli poškodoval nobenega človeka, sem pa parim rešil življenje. Sem pa ravno pred tedni pobil na stotine živih osebkov, ki se jim reče sršeni. Oni so bili tam, kjer jim ni mesto in ne da bi jih jaz iskal. Imam pač svoj kotiček na svetu, ki ga branim pred vsiljivci.

Hej debil zaostali debilni ali ti razumeš razliko med insekti in med živalmi, ljudmi. Ali defekt razumeš razliko, da živali/ljudi boli veliko huje kot insekti ali rabiš razlago anatomije?

Ali ti veš kaj je grozljivo sadistično mučenje? Grozljivo sadistično mučenje!!! Bebec zabit. A ti ni jasno kake vrste oseba to počne?

Ni ravno neka tragedija, čeprav se ne spodobi predvsem zaradi lastnikov. Ni fino, ko kakšnemu kratkohlačniku fentaš ljubljenčka.

V vojski smo imeli teden preživetja v naravi in tam smo zaradi nuje fentali marsikaj. Kdo bi pač usporaval, da to ni nuja, saj gre za urjenje in ne za prave vojne razmere, pa vseeno. Je šlo pri nas v lonec nekaj zajcev, pa tudi dva divja prasca in celo en bambi (srnica). Ja, pa niso nam dali municije, se je bilo treba drugače znajti. eni so navalili tudi na polže, žabe in kače.

Človek je po naravi tudi lovec, pa zato še ni morilec.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1715, 26.09.2023 ob 14:02

Ni ravno neka tragedija, čeprav se ne spodobi predvsem zaradi lastnikov. Ni fino, ko kakšnemu kratkohlačniku fentaš ljubljenčka.

V vojski smo imeli teden preživetja v naravi in tam smo zaradi nuje fentali marsikaj. Kdo bi pač usporaval, da to ni nuja, saj gre za urjenje in ne za prave vojne razmere, pa vseeno. Je šlo pri nas v lonec nekaj zajcev, pa tudi dva divja prasca in celo en bambi (srnica). Ja, pa niso nam dali municije, se je bilo treba drugače znajti. eni so navalili tudi na polže, žabe in kače.

Človek je po naravi tudi lovec, pa zato še ni morilec.

 

A tole si delal z živalmi???

A tole :

 

Tako so bili trije mladeniči obtoženi, da so, na primer, mačka privezali za avto in ga vlekli po cesti do smrti, enemu s sekiro odsekali glavo, drugega razkosali v garaži, mačke polili z bencinom in zažgali, jim vtikali petarde v telesne odprtine, kjer so eksplodirale. Enega od mačkov naj bi “priključili” na električni tok, enega ujeli v past za divjad, enega ustrelili in nato pobili s kijem, drugemu v želodec po cevki vlili žganje in ga nato pobili s pištolo na zakovice, z enim so z lesenimi koli igrali hokej in še bi lahko naštevali opisana grozodejstva z živalmi.

 

 

Bolnik! Bolnik si!

Budalo bolano!

 

 

Pošastno. Se spomnim teh psihičev ja.

A tole si z živalmi tudi ti počel bolnik sadistični?

A tole:

 

Tako so bili trije mladeniči obtoženi, da so, na primer, mačka privezali za avto in ga vlekli po cesti do smrti, enemu s sekiro odsekali glavo, drugega razkosali v garaži, mačke polili z bencinom in zažgali, jim vtikali petarde v telesne odprtine, kjer so eksplodirale. Enega od mačkov naj bi “priključili” na električni tok, enega ujeli v past za divjad, enega ustrelili in nato pobili s kijem, drugemu v želodec po cevki vlili žganje in ga nato pobili s pištolo na zakovice, z enim so z lesenimi koli igrali hokej in še bi lahko naštevali opisana grozodejstva z živalmi.

 

 

 

Pa ti si 1000 krat hujši od pedofilov.

SAm zapret in nikoli več ven spustiti.

POMEHKUŽENOST?????????

 

A tole si z živalmi tudi ti počel bolnik sadistični?

A tole:

 

Tako so bili trije mladeniči obtoženi, da so, na primer, mačka privezali za avto in ga vlekli po cesti do smrti, enemu s sekiro odsekali glavo, drugega razkosali v garaži, mačke polili z bencinom in zažgali, jim vtikali petarde v telesne odprtine, kjer so eksplodirale. Enega od mačkov naj bi “priključili” na električni tok, enega ujeli v past za divjad, enega ustrelili in nato pobili s kijem, drugemu v želodec po cevki vlili žganje in ga nato pobili s pištolo na zakovice, z enim so z lesenimi koli igrali hokej in še bi lahko naštevali opisana grozodejstva z živalmi.

 

 

 

Pa ti si 1000 krat hujši od pedofilov.

Sam zapret in nikoli več ven spustiti.

New Report

Close