Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še kakšen študent tu, ki zaradi neumne korone nikakor ne dobi bejb za avanture?

Še kakšen študent tu, ki zaradi neumne korone nikakor ne dobi bejb za avanture?

Tudi jaz imam kar nekaj problemv ker so v domovih za Bezigradom same babe. Predlagam ti da prides v ta del Ljubljane se mogoce se kje srecamo

Lahko mi pišeš, ni ravno pristop v živo, vendar poskusiti ni greh in glede na to, da imava oba enake želje, zakaj pa ne. 😃

Piši mi, če se ujameva greva na pijačko in potem vidiva, kako naprej. 😉

[email protected]

Lahko mi pišeš, ni ravno pristop v živo, vendar poskusiti ni greh in glede na to, da imava oba enake želje, zakaj pa ne. 😃

Piši mi, če se ujameva greva na pijačko in potem vidiva, kako naprej. 😉

[email protected]
[/quote]

Gašper, zakaj si me tako grdo od**bal?

Samo enkrat sva bila skupaj in sem noro uživala, sedaj pa mi sploh ne vrneš sporočila? Kaj je bilo narobe, zakaj mi ne odgovarjaš in se nočeš več dobiti z menoj?

nova
Uredništvo priporoča

Gašper, zakaj si me tako grdo od**bal?

Samo enkrat sva bila skupaj in sem noro uživala, sedaj pa mi sploh ne vrneš sporočila? Kaj je bilo narobe, zakaj mi ne odgovarjaš in se nočeš več dobiti z menoj?
[/quote]

Dej pejdi se raje na SPBje testirat… Mogoče ti bo potem kaj bolj jasno 🙂

Dej pejdi se raje na SPBje testirat… Mogoče ti bo potem kaj bolj jasno 🙂
[/quote]

Ti multinično pa se pojdi za pamet testirati si bolj malo odneslo in imaš sedaj velike probleme z samozavestjo.

Kot Atacama si suho.

Gašper, zakaj si me tako grdo od**bal?

Samo enkrat sva bila skupaj in sem noro uživala, sedaj pa mi sploh ne vrneš sporočila? Kaj je bilo narobe, zakaj mi ne odgovarjaš in se nočeš več dobiti z menoj?
[/quote]

Z mano je bil ta tip dvakrat in pol mi drugič prbije da je zdej komc ker kao se on noce navezat? Mislem kwa? Pac ze po dveh seksih bi se ti navezal? Mislem da je to en tak kurbir dobr da si me slenslal da ne bi od tebe se kej fasala kurbir en.

Z mano je bil ta tip dvakrat in pol mi drugič prbije da je zdej komc ker kao se on noce navezat? Mislem kwa? Pac ze po dveh seksih bi se ti navezal? Mislem da je to en tak kurbir dobr da si me slenslal da ne bi od tebe se kej fasala kurbir en.
[/quote]

Tudi ti – preventivno naredi teste na SPB….. eni to zanalašč počnejo, ker vedo, da so okuženi in širijo zavestno naprej. Ne igrajte se babe s tem in ne nasedajte, četudi vam obljubljajo 20 cm…

Vse imamo online, tako da bom večino dneva v študentski sobi, cimra ni, ker se je odločil, da bo študiral od doma preko kompa.

Če je kakšna, ki bi rabila malo sprostitve in uživancije, se mi lahko javi in se dobiva.

Najrajši imam rjavolaske, 170cm+ in z večjo ritko, vendar to ni pogoj.

na tinderju najdes za seks takoj ce znas z besedami, klepetej z njo najvec dva dni potem pa jo povab k seb, ce ni za to, adijo, zivjo druga po vrsti in tako naprej

vec kot dva dni pogovarjanja pa pregovarjanja je prevec, ce ni za, ne bo tudi po enem tednu

mas pa gor tud bejbe k iscejo kej bolj resnega tak da previdno

Js res ne vidim problema v samoizolaciji. Ce ne drugega, se vsaj navadis sam pocet stvari! 😉 pa maaarsikatero podrocje lahko dodobra razisces..

Mah tu je problem k usi hocjo sm sex. Sej dobr ne vidm nc slabga v tem. Sami eni pa zelimo pa resno zvezo je pa nemorno dobit ker taki kot so eni k hocjo sm sexat pustijo slab vtis o tipih da smo usi kirbirji pa newm kva. Jz bi rad resno zensko meu pa je ne dobim k vecino gledajo sm kak avto furas pa kuk kesa mas.

No tle mas pa prov ja. Js sm bla z enmu skup dve let pol mej pa lepo prevarou. Tkoda sm se odlocla da si sam lepo najdem enga kot FWB, ker pac po resnic povedan tak k je najvecji cukr pa misls da ti tega ne bo naredi pol ti, tkoda nemors nm lih zamert. Aja pa po dveh tednih je ze spet eno tretjo predstavil doma kot svojo punco

Tkole ti bom povedu . Nismo usi isti . Biu sm u zvezi skorj 5 let. Tok sm biu preprican da se bo obnesl da sm zaceu clo delat nacrte za hiso zmetov dost dnarja v ta projekt nakoncu pa mi rece da newe kaj bi rada , ces da je problem v moji druzini zard ene bolezni(fotr ma sladkorno) ces da lahko to njeni froci podedujejo. Wtf no kak beden izgovor .k bi mela usaj tehtn razlog pa ga ni mela.

No tle mas pa prov ja. Js sm bla z enmu skup dve let pol mej pa lepo prevarou. Tkoda sm se odlocla da si sam lepo najdem enga kot FWB, ker pac po resnic povedan tak k je najvecji cukr pa misls da ti tega ne bo naredi pol ti, tkoda nemors nm lih zamert. Aja pa po dveh tednih je ze spet eno tretjo predstavil doma kot svojo punco
[/quote]

Na vsake tolk se prileze mal svezince in js ti lahk odprem nov svet v spolnosti sem mojster uzitkov in najrazlicnejskh tehnik ti samo povej kaj hoces seveda lahko tud skupaj ugotoviva saj verjetno velik stvari se niti slisala niti sprobala nisi. 😉

Me zanima pa sam uzitek in seks nobenga namena nimam da bi se vezal sploh pr 22 letih ne tko da kera bi se hotla vezat obvoz.

Gnusni ste. Qurbirji. Žal mi je, da nismo v 1950ih, kjer je veljalo predvsem spoštovanje, zvestoba, cenjenje ljubezni kot eno izmed najvišjih vrednost, brez teh fwb ali kako vi že imenujete in ostalih sranj. Obup. Pa sem 23.

Vaše grešne duše bodo cvrle v peklu na veke vekov.

Zdj se najde ena k zgleda k strasil in itak je noben ne pogleda in pol tle travmira pa neki druge napada. Komedija ti recn.

A nismo mi krivi ce si pr 23 se junfr an.

Dj zacni zvet pa postan ze mal bol normalna pol tud take depre pa agresije naus mela.

Ves kwa ti recm en orgazm na dan odzene depro stran, ce je pa orgazem od orale pa depro za en tedn stran odzene.

Seks je lajf in najbols je brez obveznosti se sam dobis oba cist napaljena akcija in pol cao. V Lj v studencih je zakon js sm se vsakic dobo k sm rabo sm mors prave bejbe poznat kake k pridejo sam cakajo 😉

Brucke so najbol sploh kake Štajerke to je lajf pa sm isto skor str k ti mal mlajsi 21

Zdj se najde ena k zgleda k strasil in itak je noben ne pogleda in pol tle travmira pa neki druge napada. Komedija ti recn.

A nismo mi krivi ce si pr 23 se junfr an.

Dj zacni zvet pa postan ze mal bol normalna pol tud take depre pa agresije naus mela.

Ves kwa ti recm en orgazm na dan odzene depro stran, ce je pa orgazem od orale pa depro za en tedn stran odzene.

Seks je lajf in najbols je brez obveznosti se sam dobis oba cist napaljena akcija in pol cao. V Lj v studencih je zakon js sm se vsakic dobo k sm rabo sm mors prave bejbe poznat kake k pridejo sam cakajo 😉

Brucke so najbol sploh kake Štajerke to je lajf pa sm isto skor str k ti mal mlajsi 21
[/quote]

Si se testiral na STD, KER SEM 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da imaš vsaj eno bolezen, kakšni “packi” ste tipi, da se lepo izrazim.

Avtor očitno si nesposoben ali pa zelo grd, ker vsak normalen lahko brez težav dobi žensko, sploh v teh časih ko ni nič zabav in niso odprte restavracije in vse komaj čakajo, da jih kdo pogleda in obdela v postelji, ker jim je dolgčas, ker rabijo pozornost.

Če zdaj ne moreš nobene najti, je ne boš nikoli.

Veliko naivnežev jo hoče imeti in sprobati, vendar na koncu vsi spoznajo, da jim delajo samo škodo in se raje razvežejo.

Moški lahko sam doseže svoj največji potencial, ženska ga bo samo ovirala, mu črpala energijo in se napajala z njegovim denarjem/uspehi.

Na faksu sem zelo uspešen, vendar nimam nikakršnega uspeha z ženskami, tako da sem pri 21h še devičnik in nisem doživel niti prvega poljuba.

Ja, ženskam nismo zanimivi pridni fantje, ki ne dajejo sladkih komentarjev in ki nas zanimajo globlji pogovori, ne samo o tem, kdo je s kom, kaj kdo ima in kako kdo izgleda …

Zdj se najde ena k zgleda k strasil in itak je noben ne pogleda in pol tle travmira pa neki druge napada. Komedija ti recn.

A nismo mi krivi ce si pr 23 se junfr an.

Dj zacni zvet pa postan ze mal bol normalna pol tud take depre pa agresije naus mela.

Ves kwa ti recm en orgazm na dan odzene depro stran, ce je pa orgazem od orale pa depro za en tedn stran odzene.

Seks je lajf in najbols je brez obveznosti se sam dobis oba cist napaljena akcija in pol cao. V Lj v studencih je zakon js sm se vsakic dobo k sm rabo sm mors prave bejbe poznat kake k pridejo sam cakajo 😉

Brucke so najbol sploh kake Štajerke to je lajf pa sm isto skor str k ti mal mlajsi 21
[/quote]
Tako neodgovorno se obnašate do lastnega in tujega zdravja ter širite morebitne spolno prenosljive bolezni dalje… nas vse pa politiki terorizirajo zaradi kovida?
Alo politiki-usmerite energijo v reševanje zdravja v drugih smereh.

To sploh nima veze. Tudi pridni fantje dobijo seks ali stalne veze. Samo niso tako socialno/komunikacijsko nesposobni/zadržani, kot npr. jaz, ki grem proti 30 in še vedno nič. Tako da najdi nekaj, kar ti pomaga v tej smeri. Kakšen hobi, šport ipd., kjer si prisiljen imeti neke interakcije. Napreduješ počasi, ampak gre.

P. S.: teoretično sem študent, če katero zanima neizkušeni. 🙂

Pa fak no, a si morda 50 letni junfr? Nisi, star si fricking 21 let (če ne piše spet to 40 letni tip), kar pomen, da si še navadno pišče in ne 100 letni ata na robu smrtne postelje.

x= ženska, y = moški,

zamenjaj z

Ja, y nismo zanimivi pridne punce, ki ne dajejo sladkih komentarjev in ki nas zanimajo globlji pogovori, ne samo o tem, kdo je s kom, kaj kdo ima in kako kdo izgleda …

torej? zamenjaj skupino ljudi in išči tiste, s katerimi se počutiš udobno.
pa ne bit doormat, ker če ne te bodo vsi izkoriščali.


Tako neodgovorno se obnašate do lastnega in tujega zdravja ter širite morebitne spolno prenosljive bolezni dalje… nas vse pa politiki terorizirajo zaradi kovida?
Alo politiki-usmerite energijo v reševanje zdravja v drugih smereh.
[/quote]

Ko so bila mlada si uživala in žurala, sedaj ko si stara pa se spravljaš na mladimo?

Kdo si ti, da boš sodila druge?

Najprej pometi pred svojim pragom.

Le čevlje sodi naj kopitar.

Ko so bila mlada si uživala in žurala, sedaj ko si stara pa se spravljaš na mladimo?

Kdo si ti, da boš sodila druge?

Najprej pometi pred svojim pragom.

Le čevlje sodi naj kopitar.
[/quote]
Hahaha name svoje kurbarije ne moreš preslikavat.
Pri meni tega ni bilo, ni in ne bo, ker me kurbarija nikoli ni zanimala, me ne in me tudi ne bo.
Moj prag je tako čist, tvoj pa očitno ne, tak da kar upoštevaj svoj nasvet, ker si zgleda stara razuzdanka, da si spisala kar si.

In iz mojega zapisa je jasno razvidno o čem govorim-o dvoličenju kar se tiče zdravja in varnosti. Jaz za svoje zdravje in varnost skrbim, posledično za zdravje in varnost drugih.

New Report

Close