Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še kakšen študent tu, ki zaradi neumne korone nikakor ne dobi bejb za avanture?

Še kakšen študent tu, ki zaradi neumne korone nikakor ne dobi bejb za avanture?


Hahaha name svoje kurbarije ne moreš preslikavat.
Pri meni tega ni bilo, ni in ne bo, ker me kurbarija nikoli ni zanimala, me ne in me tudi ne bo.
Moj prag je tako čist, tvoj pa očitno ne, tak da kar upoštevaj svoj nasvet, ker si zgleda stara razuzdanka, da si spisala kar si.

In iz mojega zapisa je jasno razvidno o čem govorim-o dvoličenju kar se tiče zdravja in varnosti. Jaz za svoje zdravje in varnost skrbim, posledično za zdravje in varnost drugih.
[/quote]

Mislim, da ti sploh nisi vidla faksa in študenca, zdj se pa ven vlečeš, da si bla kao drugačna.

Nisem še vido študentke, ki bi bla drugačna, sam na prave strune moraš zaigrat pa lušen moraš bit in boš vsako prepričal, js sm bil nazadnje v osnovni šoli zavrnjen, od talrat me ni zavrnila niti ena, pa mislem, da nimam take sreče, da bi bil edini tak, ampak ns je ogromno takih, ker punce obožujejo akcijo.

Mislim, da ti sploh nisi vidla faksa in študenca, zdj se pa ven vlečeš, da si bla kao drugačna.

Nisem še vido študentke, ki bi bla drugačna, sam na prave strune moraš zaigrat pa lušen moraš bit in boš vsako prepričal, js sm bil nazadnje v osnovni šoli zavrnjen, od talrat me ni zavrnila niti ena, pa mislem, da nimam take sreče, da bi bil edini tak, ampak ns je ogromno takih, ker punce obožujejo akcijo.
[/quote]
Sem jasno povedala kaj in kako je pri meni; če ne slišiš je to povezano le s tabo in tvoja trditev za vse le potrjuje to.

Jooj no krneki za bz se kregate. Tistmu modelu k je reku da kao pridni pa prjazni ne dobijo šanse. Lej tkole je. Ma če ti povem iz izkušen bo še nejbolš. Privlačl so me taki k so bli samozavestni pa pac mal bad. Sam s takimi nimaš kej počet poj do konca lajfa. Vrjem da pride ena taka pol k bo to znala cent sam ne obupat. Ampak ne pa tut bit copata.

New Report

Close