Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še kar…..

Še kar…..

Mi printer nagaja pismo u..prazne liste meče ven,glavo mu bom odšraufala..jest pa rabim,rabim tisto kar sem gor pisala..uhhh!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Brcni ga u piščal:)))))))))))

komaj sem to napisala tako mi lijejo solzice iz učk :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Muca, zdaj pa resno.
Tudi jaz marsikdaj kaj rabim, pa ne dobim, hehe…
torej, se vsedi dol in počakaj da začne zadeva delat.

Tudi zame bo prišel božič, hahahahahahaha…

Tudi jaz se smejim naglas,dec me pa mal čudno gleda,sa je ja povsod tišina okol mene…
Hja bom..pa ke u sredo tud..mislim,ga brcem uhhh..IMA DA RAdI!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jajajajaja..Pa da zamrazim vse..ker ta hudič ne dela že od prejšnjega tedna,pa ga prosim pa tolčem,pa mu prigovarjam..uh tud božala sem ga že..ampak on NE DELA!!!!!
aja ni mu pomoči,zvečer pride serviser! Pa mu bo dal vetra..uhhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Že včeraj, te je nekam čudno gledal, pa če se spomnim, da je od maričke gospodar prišel kar gor na vrata, he, he, bogve kaj si mislijo , da se nam dogaja :)))

Če niso pomagale lepe besede, mile prošnje, goreče želje, ja, potem je res najbolje, da pač pride serviser :))))
Ve, saj prav, da ga nisi usula, z prisilo nič ne dosežeš :))
Ja, kok pa je star ?

Joj, oprosti ********** printer mislim :)))))))))))

Star je dve leti kot pc…mogoče en mihen več.ma je HP..klinc od ovce!! heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čudno ne, pismo, je znamka, bi mogel delat. Po moje ni nič velikega…

Oki, muca, upam, da si bila na airu zunaj…
lepo nočko ******
mi boš zjutri povedala, kako izgleda jezero ponoči in ali valovi šepečejo :))))

Ojla zajček,nič ni bilo na žalost!!me je zatajila kolegica..:((( grrr
Lahko ti samo povem,da je božansko ponoči,resnično s polnimi pljuči zadihaš in se naužiješ tistega pravega miru…Sem pa tja pride kak sprehajalec naproti..drugače pa samo lučke,labodki-tamali so zdej prav fletni in sivi…,pa račke….aja da na ribice ne pozabim toooooooooolk jih je….Res,se splača na en večerni sprehod okoli in okoli….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close