Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še kdo ne mara svojega rojstnega dne?

Še kdo ne mara svojega rojstnega dne?

Še komu muka njegov lastni rojstni dan? Jaz ga prav sovražim.

Se mi zdi, da na ta dan še bolj začutim kup težav, travm.

Slabe izkušnje iz mladosti, slabi družinski odnosi, vse to pride na dan.

Jaz bi svoj RD kar preskočila.

Ma kr en let si starejsi… Kr neki.

Isto jaz. Nimam druzine, nimam prijateljev, od otrostva je bilo slabo kar se tice druzinskih odnosov in sem zasovrazila. Vsi, velika vecina no, praznujejo, jaz pa ne. Me boli, da nimam nikogar in v tistih dneh sem veliko bolj razdrazljiva ter privrejo slabe stvari ven.

Enako. Ni mi všeč, ker me vedno zbode kako malo ljudi meni čestita in se udeleži praznovanja v primerjavi z rojstnimi dnevi ostalih. Rojstni dan me le spomni na to kakšna zguba sem.

 

 

opomnik da sem eno leto bližje britofu…

Jaz tega ne vem. Svojega rojstnega dne se ne spomnim sploh. Se ga res kdo spominja?

Odgovor na objavo uporabnika
Vrtnica782, 16.10.2022 ob 19:13

Isto jaz. Nimam druzine, nimam prijateljev, od otrostva je bilo slabo kar se tice druzinskih odnosov in sem zasovrazila. Vsi, velika vecina no, praznujejo, jaz pa ne. Me boli, da nimam nikogar in v tistih dneh sem veliko bolj razdrazljiva ter privrejo slabe stvari ven.

Kaj si moja dvojčica?

Jaz kot otrok sem imela rada RD, smo šli kupit torto pa se fotografirat pa darila. To je bilo nekje do 5. leta. Potem ne več.  Z drugimi otroci pa nisem nikoli praznovala.

Zdaj pa naravnost sovražim RD. Pomeni mi dan, ko vem, da ne bo nikogar, ki bi me imel rad in bi se spomnil name. V službi so mi še bolj zagrenili RD. Stalno teženje,d a moram narediti fešto v službi. Jaz pa sovražim praznovanje z ljudmi, ki jih ne maram in oni mene tudi ne. Že tako beden dan, potem pa še pritiski v službi.

Zdaj imam vsaj mir v službi, druga služba in so bolj normalni in ne silijo.

Je pa to en tak žalosten dan, se počutim kot največji drek na svetu. Se sploh ne spomnim kdaj sem bila zadnjič vesela svojega RD.

    ja, jaz ga iz dna duše sovražim. ne vem zakaj, ampak najbolj mi je grozno ko ti vsi čestitajo in si v centru pozornosti. katastrofa. pridite na obisk brez daril, brez rompompoma pa vas bom imela najraje. zakaj bi mi morali voščiti na ta dan saj verjamem da mi vedno vsi želijo le dobro…  jutri me čaka, pa doma še gre, ampak potem pa v službi, to mi je pa najhuje. kaj je narobe, da mi je ta dan tako neprijetno. pa ne to da se leta nabirajo, to me ne moti. iščem pa vzrok kaj bi lahko bilo narobe?

Odgovor na objavo uporabnika
rojstnodnevo mrznež, 16.10.2022 ob 19:16

Enako. Ni mi všeč, ker me vedno zbode kako malo ljudi meni čestita in se udeleži praznovanja v primerjavi z rojstnimi dnevi ostalih. Rojstni dan me le spomni na to kakšna zguba sem.

 

 

Jaz sploh nikoli ne praznujem. Zadnjič pa, da mi je kdo čestital, je bilo par let nazaj. Sem prišla v novo službo in je običaj, da vsakemu direktor osebno čestita in da darilo. Je bilo prijetno presenečenje, ker niso silili v kako fešto ali kaj takega, samo čestitka. Drugače pa je že par let, kar mi je kdo osebno čestital. To je bila mama. Zdaj mi mama pošlje sms ali pa pokliče. AMpak ravno njeno voščilo me še bolj spomni kako sem en navaden drek.

No, mami lahko tudi kakšno rožco prineseš, za matr, pa optimizem. Pa se mogoče ne boš več počutila kot navaden dr..k.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40a, 16.10.2022 ob 19:31

No, mami lahko tudi kakšno rožco prineseš, za matr, pa optimizem. Pa se mogoče ne boš več počutila kot navaden dr..k.

Za moj RD naj ji nesem rožo? Hm.

Za njen RD pa ji nesem darilo. Za dan žena tudi. Za novo oz božić pa ne več. Včasih sem kupovala, ampak tega sedaj ne počnemo več. Mami ni bilo prav, da to z darili.

Tudi jaz ne maram praznovanj. Dobra večerja v krogu najbližjih mi čisto zadostuje. Vse drugo se mi zdi neka prisila in sploh v službah veliko neiskrenosti.

Jaz ga ne sovražim v smislu sebe. Se imam dovolj rada. Sem pa jezna ker je spomladi/poleti mesec junij… moj najljubši čas je jesen. Kaj bi dala da bi ga mela enkrat oktobra,v globoki jeseni.. oh ja.. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
sovražim RD, 16.10.2022 ob 19:18

Kaj si moja dvojčica?

Jaz kot otrok sem imela rada RD, smo šli kupit torto pa se fotografirat pa darila. To je bilo nekje do 5. leta. Potem ne več.  Z drugimi otroci pa nisem nikoli praznovala.

Zdaj pa naravnost sovražim RD. Pomeni mi dan, ko vem, da ne bo nikogar, ki bi me imel rad in bi se spomnil name. V službi so mi še bolj zagrenili RD. Stalno teženje,d a moram narediti fešto v službi. Jaz pa sovražim praznovanje z ljudmi, ki jih ne maram in oni mene tudi ne. Že tako beden dan, potem pa še pritiski v službi.

Zdaj imam vsaj mir v službi, druga služba in so bolj normalni in ne silijo.

Je pa to en tak žalosten dan, se počutim kot največji drek na svetu. Se sploh ne spomnim kdaj sem bila zadnjič vesela svojega RD.

Pa ti si tista, ki je nedolgo nazaj pametovala o nepravicnosti delodajalcev do samskib brez otrok, o groznih izkoriscevalskih mamah, ki si drznejo iti na nego za otroka ter o zabitih kmetavzih, ki imajo dandanes otroke….

 

Lepo je videti, da karma res deluje.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimni warning, 16.10.2022 ob 22:17

Pa ti si tista, ki je nedolgo nazaj pametovala o nepravicnosti delodajalcev do samskib brez otrok, o groznih izkoriscevalskih mamah, ki si drznejo iti na nego za otroka ter o zabitih kmetavzih, ki imajo dandanes otroke….

 

Lepo je videti, da karma res deluje.

 

Veš kaj, o kmetavzih pa trobezljate samo tiste najbolj zabite babure. Jaz spoštujem kmete. Ko boš žrla kruh, zelenjavo, sadje, se spomni, da uporabljaš besedo kmet kot žaljivka in raje žri nekaj, kar ne pridelajo kmetje. Recimo, kar pridelaš ti? Kup dreka?

Pridelam vse zase in za svojo druzino, pa se kaj ostane za senkat. Kmetica po domace.

Ampak res ste do amena bedne. Samo gnev in frustracije letijo iz vas. Ocitno je le nekaj pravice na tem svetu, da vam zivljenje vraca, kot sama pises.

Pa lep pozdrav.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
sovražim RD, 16.10.2022 ob 19:08

Še komu muka njegov lastni rojstni dan? Jaz ga prav sovražim.

Se mi zdi, da na ta dan še bolj začutim kup težav, travm.

Slabe izkušnje iz mladosti, slabi družinski odnosi, vse to pride na dan.

Jaz bi svoj RD kar preskočila.

Tudi jaz sem se nekaj let nazaj sovrazila svoj rojstni dan. Zadnjih nekaj let pa vzamem dopust ze kaksen dan prej, da sem spocita. Na rojstni dan pocnem kaj kar imam rada, najveckrat sport in sama. Letos sem sla s kolesom na Vrsic in se kopat v Jasno. Potem sem sla na obisk k starsem, kjer smo pojedli tortico. Super rojstni dan, nikoli ga ne pozabim ☀️

 

Ma je prav fino zgleda maš kot tadebela  😂l Pa kaj no. 🤷‍♀️🙉😃

Pa pravopis s šolo 🤷‍♀️🙉🤣😆😍😄😄😆😆😆🤣

Drugače pa, bi morali mamam čestitati  🙉🤣😆😆🤷‍♀️😆😆😆

New Report

Close