Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še kdo poročen vztraja več let v prijateljstvu z nekom, do katerega čuti več?

Še kdo poročen vztraja več let v prijateljstvu z nekom, do katerega čuti več?

Lahko za začetek na začasnem mailu.
[/quote]

Oprosti, res mi ni do tega. Kot je prej že nekdo napisal, je slabo debatirati o tem z nekom, ki bi ne razumel in podpiral. Zame je dejansko bolje, da me čimbolj popljuvajo in treznijo in kažejo realno sliko. Ker nimam pojma, kako bom presekala ta odnos. Vse dobro ti želim.

Avtorica, sem bila pred kakšnimi desetimi leti na istem. Je bilo težko, a sem naredila, kot tebi sedaj svetuje teta Fani. Ohranila sem zakon, imava se prav lepo, najprijatelj je postal pa le eden od prijateljev, kar je še vedno (in mož ve za moje pretekle čustvene boje).

Avtorica, sem bila pred kakšnimi desetimi leti na istem. Je bilo težko, a sem naredila, kot tebi sedaj svetuje teta Fani. Ohranila sem zakon, imava se prav lepo, najprijatelj je postal pa le eden od prijateljev, kar je še vedno (in mož ve za moje pretekle čustvene boje).
[/quote]

Hvala, da si to delila z mano. Morda tudi meni uspe, kar je tebi…

Zakaj si se z možem če si zatreskana v drugega že leta? Zakaj sploh prijateljujes in upaš na kaj več če vsa ta leta že veš da nič ne bo?

Ko si bom znala zares odgovoriti na ti dve vprašanji, bo začetek nove, prave poti.

Ko si bom znala zares odgovoriti na ti dve vprašanji, bo začetek nove, prave poti.
[/quote]
Držim pesti

Jaz podobno preživljam že 5- to leto. S to razliko, da se jaz z njim ne dobivam pogosto. On včasih pokliče,vendar z razlogom,. nikakor ga ne morem pozabiti, vsak dan se ga spomnim, a se brzdam in ne kličem ali ga vabim na kavo. Naj povem da je že 7 let vdovec in 13 let starejši od mene. Vendar v odlični formi, saj sva se tako spoznala. Med tekom po Rožniku me je prvi ogovoril in sva naprej tekla skupaj. Po tistem sva se čisto slučajno srečala v trgovini in me je povabil na sok. Od prvega srečanja ne morem nehati mislit nanj. Iz celotne situacije sem razbrala, da se boji novega razmerja ker je bil prevečkrat razočaran. Mogoče ga moti tudi razlika v letih. Ne vem kaj narediti, enostavno ga ne morem pozabiti
Še vedno upam da bo kdaj moj.. Vem da sem nora za svoja leta a si ne morem pomagati.

Ko si bom znala zares odgovoriti na ti dve vprašanji, bo začetek nove, prave poti.
[/quote]
Držim pesti
[/quote]

Hvala.

A pa ste kaj imele (sex) s temi vašimi prijatelji?

Upam, da tako tebe kot mene mine ta nezdrav odnos. Vse dobro želim.

Jaz ne. On me vidi le kot prijateljico.

Jaz ne. On me vidi le kot prijateljico.
[/quote]
Ok. Bi te pa vprašala kako si lahko nora na nekoga s katerim ni bilo nic(dober sex) in to leta nora nanj? Men je to čist nerazumljivo. Ok men tako pravijo da imam bolj moško dušo kot zensko, čeprav sem baba, ker si ne predstavljam da si lahko več let nor na nekoga s katerim nimaš ali nisi imel nič.
Res me zanima kako to druge doživljate.

Jaz ne. On me vidi le kot prijateljico.
[/quote]
Ok. Bi te pa vprašala kako si lahko nora na nekoga s katerim ni bilo nic(dober sex) in to leta nora nanj? Men je to čist nerazumljivo. Ok men tako pravijo da imam bolj moško dušo kot zensko, čeprav sem baba, ker si ne predstavljam da si lahko več let nor na nekoga s katerim nimaš ali nisi imel nič.
Res me zanima kako to druge doživljate.
[/quote]

Če poznaš občutek, ko se z nekom počutiš, kot da si doma, prijetno, sproščeno. Ko se lahko pogovarjaš vnedogled. Ko je tudi tišina prijetna. Ko imaš nekoga enostavno rad. Vem, da me ima tudi on rad, vendar le kot prijateljico. Zakaj sem jaz tako nora nanj? Ko bi vedela… Načeloma sem prizemljen človek, tukaj pa mi ne gre in ne gre.

Ne, si nor?! Samo fajn je bilo v njihovi družbi. Šla je včasih kaka sanjarija čez rob.


Ok. Bi te pa vprašala kako si lahko nora na nekoga s katerim ni bilo nic(dober sex) in to leta nora nanj? Men je to čist nerazumljivo. Ok men tako pravijo da imam bolj moško dušo kot zensko, čeprav sem baba, ker si ne predstavljam da si lahko več let nor na nekoga s katerim nimaš ali nisi imel nič.
Res me zanima kako to druge doživljate.
[/quote]

Če poznaš občutek, ko se z nekom počutiš, kot da si doma, prijetno, sproščeno. Ko se lahko pogovarjaš vnedogled. Ko je tudi tišina prijetna. Ko imaš nekoga enostavno rad. Vem, da me ima tudi on rad, vendar le kot prijateljico. Zakaj sem jaz tako nora nanj? Ko bi vedela… Načeloma sem prizemljen človek, tukaj pa mi ne gre in ne gre.
[/quote]
Poznam ta občutek, sam men to ni zaljubljenost,mislim mi ne deluje kot zaljubljenost.


Ok. Bi te pa vprašala kako si lahko nora na nekoga s katerim ni bilo nic(dober sex) in to leta nora nanj? Men je to čist nerazumljivo. Ok men tako pravijo da imam bolj moško dušo kot zensko, čeprav sem baba, ker si ne predstavljam da si lahko več let nor na nekoga s katerim nimaš ali nisi imel nič.
Res me zanima kako to druge doživljate.
[/quote]

Če poznaš občutek, ko se z nekom počutiš, kot da si doma, prijetno, sproščeno. Ko se lahko pogovarjaš vnedogled. Ko je tudi tišina prijetna. Ko imaš nekoga enostavno rad. Vem, da me ima tudi on rad, vendar le kot prijateljico. Zakaj sem jaz tako nora nanj? Ko bi vedela… Načeloma sem prizemljen človek, tukaj pa mi ne gre in ne gre.
[/quote]

Tut jst sm tak sam nism poročen. 7 let sm meu frendico s katero sva se družla, nisva imela nč. Useh 7 let sm meu velik bejb, sam sm zmeri hotu njo. Ko sm ji priznal kar čutm me je skenslala. Od tega je zdele en let, družva se ne k se noče, če bi vedu kako bo, ji nebi povedu kar čutm ostala bi frenda. Lohk si srečna da te tale tvoj ni skenslu.

Če poznaš občutek, ko se z nekom počutiš, kot da si doma, prijetno, sproščeno. Ko se lahko pogovarjaš vnedogled. Ko je tudi tišina prijetna. Ko imaš nekoga enostavno rad. Vem, da me ima tudi on rad, vendar le kot prijateljico. Zakaj sem jaz tako nora nanj? Ko bi vedela… Načeloma sem prizemljen človek, tukaj pa mi ne gre in ne gre.
[/quote]

Tut jst sm tak sam nism poročen. 7 let sm meu frendico s katero sva se družla, nisva imela nč. Useh 7 let sm meu velik bejb, sam sm zmeri hotu njo. Ko sm ji priznal kar čutm me je skenslala. Od tega je zdele en let, družva se ne k se noče, če bi vedu kako bo, ji nebi povedu kar čutm ostala bi frenda. Lohk si srečna da te tale tvoj ni skenslu.
[/quote]

Zagotovo boli za umret. Ampak dokler te ne skensla, je pa umiranje na obroke. Vse dobro ti želim.

Hm, jaz sem na začetku nečesa podobnega. Poročena, tip mi je dober frend kakšni dve leti. Jaz ne bi z njim niti frendala, če ne bi bila doma nesrečna, tako da o tem malo razmisli. Zakaj rabiš to nezdravo sanjarijo že toliko let? Pozabiti ga ne moreš zato, ker ga preveč vidiš, čisto simpl.

No, jaz sem se ločila, pa ne zaradi tega frenda. Opa, frend je takoj postal manj intenziven, kar umaknil se je. Nekaj časa sem trpela, a sem zdržala. To so ti eni taki tički, napajajo se iz tvojih čustev, rabijo pač to zaradi svoje slabe samopodobe. Vse naredijo, da te šarmirajo. No jaz sem s tem svojim frendom tudi seksala, ampak bolj mimogrede, če se loh tako izrazim. Tip se je čez par dni delal, kot da se ni nič zgodilo.

Obsedena si od tega tipa, ker ti doma nekaj manjka. Ni ljubezni, romantike,prijateljstva s tvojim možem. Naj ti ne bo škoda oditi iz tega prijateljstva, ker sploh ni pravo prijateljstvo. To je kar nekaj. Je vse, pa nič. Ne odzovi se na njegove klice, opraviči se. Tako kot je on tebi rekel, da ni zainteresiran mu ti povej, da nisii zainteresirana in ga prosi, da te več ne kontaktira.

Hvala, da si delila svojo izkušnjo in za mnenje ter nasvete. Ja, mislim, da bi se tudi tale umaknil, če bi se ločila. No, itak mi je povedal, da s poročenimi ali že kdaj poročenimi ne bi bil nikoli.

Sem pa skušala že parkrat prekiniti ta odnos. Ampak me je vedno povlekel nazaj. V smislu, da sem ženska, ki ji je največ v življenju zaupal, pa da ni variante, da bi spustil najino prijateljstvo.

V preteklosti sem imela kolega, ki je čutil do mene veliko več kot sem jaz do njega. Zato sem enostavno prekinila stike z njim. Ker sem vedela, da ga boli, da zanj ni zdravo ostajati v takšnem odnosu, ker sem vedela, da ne bom nikoli nič čutila do njega. To se mi je zdelo pošteno do njega. Zato sem verjetno avtomatsko pričakovala, da nekdo, ki mu ni do mene, ne bo hodil tako blizu, ne bo vztrajal pri vsakodnevnih stikih, ne bo skos vabil. Resnično sem mislila, da če nekdo vsak dan želi tvojo družbo, vsak dan ohranja stike z sms, mejli, chati, čuti kar čutim sama. Nisem ponosna, ampak dejansko sem potrebovala nekaj let, da sem dojela, da on ne čuti nič. Zdelo se mi je nelogično, kako lahko nič ne čutiš do nekoga, ki mu zaupaš vse, s katerim si ves čas v stiku. Vsakič, ko ga vidim, si ga želim objeti. On mene pač ne. In nikoli ne bo želel. To je vse. Morala bi končati s tem nezdravim odnosom.

Hvala, da si delila svojo izkušnjo in za mnenje ter nasvete. Ja, mislim, da bi se tudi tale umaknil, če bi se ločila. No, itak mi je povedal, da s poročenimi ali že kdaj poročenimi ne bi bil nikoli.

Sem pa skušala že parkrat prekiniti ta odnos. Ampak me je vedno povlekel nazaj. V smislu, da sem ženska, ki ji je največ v življenju zaupal, pa da ni variante, da bi spustil najino prijateljstvo.

V preteklosti sem imela kolega, ki je čutil do mene veliko več kot sem jaz do njega. Zato sem enostavno prekinila stike z njim. Ker sem vedela, da ga boli, da zanj ni zdravo ostajati v takšnem odnosu, ker sem vedela, da ne bom nikoli nič čutila do njega. To se mi je zdelo pošteno do njega. Zato sem verjetno avtomatsko pričakovala, da nekdo, ki mu ni do mene, ne bo hodil tako blizu, ne bo vztrajal pri vsakodnevnih stikih, ne bo skos vabil. Resnično sem mislila, da če nekdo vsak dan želi tvojo družbo, vsak dan ohranja stike z sms, mejli, chati, čuti kar čutim sama. Nisem ponosna, ampak dejansko sem potrebovala nekaj let, da sem dojela, da on ne čuti nič. Zdelo se mi je nelogično, kako lahko nič ne čutiš do nekoga, ki mu zaupaš vse, s katerim si ves čas v stiku. Vsakič, ko ga vidim, si ga želim objeti. On mene pač ne. In nikoli ne bo želel. To je vse. Morala bi končati s tem nezdravim odnosom.
[/quote]

Lej, v teoriji ti je jasno vse. A očitno si še vedno želiš, da bo njemu naredilo “klik”. Ne bo mu. Še za “nategnit” mu ni dobra. Oprosti, ker sem tako direkt rekla. A je res.
Pokkajjj, še danes.
Boš videla, kako ga boš vsak dan manj pogrešala: daleč od oči, daleč od srca. Resnično.

Hvala, da si delila svojo izkušnjo in za mnenje ter nasvete. Ja, mislim, da bi se tudi tale umaknil, če bi se ločila. No, itak mi je povedal, da s poročenimi ali že kdaj poročenimi ne bi bil nikoli.

Sem pa skušala že parkrat prekiniti ta odnos. Ampak me je vedno povlekel nazaj. V smislu, da sem ženska, ki ji je največ v življenju zaupal, pa da ni variante, da bi spustil najino prijateljstvo.

V preteklosti sem imela kolega, ki je čutil do mene veliko več kot sem jaz do njega. Zato sem enostavno prekinila stike z njim. Ker sem vedela, da ga boli, da zanj ni zdravo ostajati v takšnem odnosu, ker sem vedela, da ne bom nikoli nič čutila do njega. To se mi je zdelo pošteno do njega. Zato sem verjetno avtomatsko pričakovala, da nekdo, ki mu ni do mene, ne bo hodil tako blizu, ne bo vztrajal pri vsakodnevnih stikih, ne bo skos vabil. Resnično sem mislila, da če nekdo vsak dan želi tvojo družbo, vsak dan ohranja stike z sms, mejli, chati, čuti kar čutim sama. Nisem ponosna, ampak dejansko sem potrebovala nekaj let, da sem dojela, da on ne čuti nič. Zdelo se mi je nelogično, kako lahko nič ne čutiš do nekoga, ki mu zaupaš vse, s katerim si ves čas v stiku. Vsakič, ko ga vidim, si ga želim objeti. On mene pač ne. In nikoli ne bo želel. To je vse. Morala bi končati s tem nezdravim odnosom.
[/quote]

Lej, v teoriji ti je jasno vse. A očitno si še vedno želiš, da bo njemu naredilo “klik”. Ne bo mu. Še za “nategnit” mu ni dobra. Oprosti, ker sem tako direkt rekla. A je res.
Pokkajjj, še danes.
Boš videla, kako ga boš vsak dan manj pogrešala: daleč od oči, daleč od srca. Resnično.
[/quote]

Tvoje besede so resnične. Hvala za tole. Bom poskusila spet spokat. Težko je, ker potem vedno nabija občutek krivde, jaz pa nisem človek, ki bi mu bilo vseeno. Že nasplošno, do vseh. Mislim, da me to najbolj vedno potunka.

Tut jst sm tak sam nism poročen. 7 let sm meu frendico s katero sva se družla, nisva imela nč. Useh 7 let sm meu velik bejb, sam sm zmeri hotu njo. Ko sm ji priznal kar čutm me je skenslala. Od tega je zdele en let, družva se ne k se noče, če bi vedu kako bo, ji nebi povedu kar čutm ostala bi frenda. Lohk si srečna da te tale tvoj ni skenslu.
[/quote]

Zagotovo boli za umret. Ampak dokler te ne skensla, je pa umiranje na obroke. Vse dobro ti želim.
[/quote]

Še zmeri boli, pogrešam jo. Tut jst ti želim vse dobro.

Avtorka, vseeno si na boljšem, kot pa jaz. Pri meni je bilo še huje. In še kar traja. Namreč, vseeno je veliko boljše, da ti je ta tvoj prijatelj rekel, da ne goji do tebe čustev, kot pa je bilo pri meni, ko mi je prijateljica – sodelavka rekla, da sem ji všeč in da nekaj čuti do mene in jaz tudi do nje. Pa se ni nič zgodilo, verjetno tudi zato, ker je poročena. Ostalo je pri tem. To je veliko huje, kot pa, da ti že vnaprej reče, da ne bo nič. Meni se to trpljenje vleče več kot pol leta. Sama presodi, kaj je slabše.

Vsi odnosi, v katerem nekdo trpi, so slabi. Jaz trpim že več kot deset let. Ti želim, da bi se ti prej osvobodil.

Zagotovo boli za umret. Ampak dokler te ne skensla, je pa umiranje na obroke. Vse dobro ti želim.
[/quote]

Še zmeri boli, pogrešam jo. Tut jst ti želim vse dobro.
[/quote]

To pa z lahkoto verjamem. Naj tvoja bolečina čimprej poneha. Skušaj zapolniti svoje misli s čim, kar ti je všeč.

New Report

Close