Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še kdo redno posluša RADIO 1?

Še kdo redno posluša RADIO 1?

leto dni isti program po istem vrstnem redu, za znoret!

No escape from the mass mind-rape …

NAJBOLJŠI RADIO, ZELO MALOKRAT PONAVLJAJO NA 24UR

meni je pa všeč Radio Ekspres. vrtijo fajn muziko, hite iz 80. in 90. let. ne ponavljajo toliko enega in istega štancanja kot Radio 1.

Jaz ga poslušam v avtu, dokler lovi. Potem je val 202.
Meni so pa bolj všeč pogovorne vsebine. Manj glasbe. Zato imam tudi rada 202, vendar je tudi tam preveč botrstva in ene in iste žalostne zgodbe. Saj vem da s tem pomagajo marsikomu, vendar mi vedno pridejo na misel primeri, ki jih poznam. Ko so si ljudje sami krivi, ker ne znajo z denarjem, ker si lahko kupi le žemljice in čokoladno mleko in je makarone samo z majonezo… haloooo Vse to je itak drago.
No, nima veze.
RAdio 1 tudi pomaga. So mi čist ok. Jih pa res poslušam le v avtu.

Ne poslušam odkar so s svojim primitivizmom pomagali tistemu ravnatelju v smrt. Prav tako ne prižgem več poptvja.

Edina nepogrešljiva stvar na Radio 1 so Bidona, Koreninc, Sesle, Rudi, Lubo, Magda, Zdene, Mambundo, Komandir Doga, Čučnik in drugi z Jutranje kronike.

Enkrat smo v proizvodnji mel nažgan radio 1in ni dvakrat za rečt da sem v isti smeni isti dnevni repertoar slišal vsaj 4x

Radio rock. Se ponavljajo, sploh izvajalci, včasih tudi komadi. A mi ustreza, med vsemi postajami je edini, ki ima rock glasbo – 80-90 še posebej, nimajo pogovornega progama, reklam pa tudi precej manj kot drugod.

Radio 1 je sranje od radia, ni vecjega podna kot radio 1 in radio 94, poslusam pa salomon in radio center

meni pa gre pri praktično vseh postajah na jetra, da vrtijo v veliki večini muziko 80ih in 90 ih….kot da ni nič novejšega…kar groza me je poslušat eno in isto sranje že 20 ali 30 let….zato precej preklapljam….val 202 pa je v velikem procentu razlog, da je narod v depri…

Jaz pa Šaleharja živega ne morem slišat, niti videt. On je kot poosebljena prepotentnost na dveh nogah. Ne maram tako “pametnih” tipov, ki furajo safr.

Radio 1 ni poslušljiv, ker so dejansko sposobni en hit, npr. trenutno Despacito, zavrteti tudi po 10x na dan, kar je totalna prenasičenost. Ali pa od Eda Sheerana – “The shape of you”. Tako pesem, ki je melodična in spevna ter gre z lahkoto v uho, naredijo totalno neposlušljivo in jo zagnusijo poslušalcem. Tudi Avdić ni tako smešen kot si misli, da je.

Raje imam Radio Center in Radio Ekspres. Vrtijo dobro muziko in zagotovo dosti manj ponavljajo iste hite kot Radio 1.

Praktično nimaš več kaj za poslušat.

Dolga leta sem poslušala radio City, zdaj so mi za bruhat. Vedlin in Grainer sta se izpela v vseh teh 20 letih, tudi Reporter Milan in podobne fore – ni več za nikamor. Napovedovalci so katastrofalni, ne znajo govorit, glasovi so obupni (ni mi recimo jasno, kako so lahko zaposlili Tineta Murna – to je dobesedno nemogoče!!). Preveč reklam in preveč govorjenja v jutranjem programu!!!

Radio 1 – obup. Avdić mi ni več smešen in tudi Jana in Deželak nista za nikamor. Preveč je norčevanja in obupnih fint, ki sploh niso smešne. Glasba ena in ista. Reklame in samo besedičenje v tri dni.

Tudi Center neposlušljiv. Še bolj katastrofalna je Antena. Rock mi preveč ponavlja komade.

Poslušam zadnji čas RSI – radio slovenia international. Ni skorajda reklam, glasba mešana, ne govorijo preveč, z izjemo prometnih informacij.

Jaz pa Šaleharja živega ne morem slišat, niti videt. On je kot poosebljena prepotentnost na dveh nogah. Ne maram tako “pametnih” tipov, ki furajo safr.

Radio 1 ni poslušljiv, ker so dejansko sposobni en hit, npr. trenutno Despacito, zavrteti tudi po 10x na dan, kar je totalna prenasičenost. Ali pa od Eda Sheerana – “The shape of you”. Tako pesem, ki je melodična in spevna ter gre z lahkoto v uho, naredijo totalno neposlušljivo in jo zagnusijo poslušalcem. Tudi Avdić ni tako smešen kot si misli, da je.

Raje imam Radio Center in Radio Ekspres. Vrtijo dobro muziko in zagotovo dosti manj ponavljajo iste hite kot Radio 1.
[/quote]

Seveda je to vaša izbira 🙂 …vam verjamem :)…meni je Šalehar izredno simpatičen, še posebej kadar kličejo v živo, v studio. Zadnjič je bila debata o tem, kako se vozniki ne ustavljajo na prehodih za pešce, do solz sem se nasmejala klicateljem, en poslušalec se je prav razburil, da so največje sovražnice žensk na prehodih, prav ženske voznice…super oddaja 🙂

res radio Center, kadar lovi v avtu pri Lj pohvale….lp

Na Radiu 1 sta dobra samo Rudi in Magda:))) Sploh Magda je taka carica, da dol padeš:)) Drugi mi niso tako smešni.

šaltam z radia 1 nazaj na hit
obratno kot 10 let nazaj 🙂

Radio HIT je približno 100x boljši od Radia 1 – vsaj, kar se tiče predvajanja muzke. Mislim, da ni radia v Sloveniji, ki bi tako hudi štancal en in isti komad, v nedogled, je.bemti do nezavesti!!!

Kaj to še obstaja ? Nehal sem jih poslušat ko je avdič prevzel jutranji program in ko je zjutranje kronike začela pisat dečva katera je fanta prevarala z njegovim bratom…

Radio 1 je že nekaj let povsem adijo, non stop ena in isti komadi, Avdić se je že davno izpel, vedno iste dolgočasne copy-paste fore…, ni za poslušati, če poslušaš Radio 1 imaš občutek, da non stop poslušaš isto kaseto…., se spomnim kako so forsirali Tino Maze…, eno obdobje je bilo samo Maze gor, Maze dol, pa njen komad 15X dnevno, ko ni bil njen komad so govorili samo o njej, kot da bi bili Radio Maze… Uničili so precej dobrih komadov ker so jih preforsirali….

Tktera pa je to?

Odkar imajo reklame za cajtnge kot sta Reporter in Demokracija, ccccc, nizko ste padli, ne poslusam.

Tudi mi v službi ne poslušamo že kar nekaj časa več tega radia. Glasba se ponavlja, Avdić and Co so iztrošeni, jutranja kronika je ena velika žalost………popoldanci pa brez pravih idej…..kr neki uglavnem.
Včasih so bili kao najbolj poslušan radio v Slo., sedaj pa raje o svoji statistiki ne govorijo.

Mogoče so bili včasih res najbolj poslušan radio v SLO, ampak ne verjamem, da so še vedno.

Ima gumb za menjavo, a kamorkoli ta gumb obrne, je slišati isto pesem-

Redno ne, poslušam pa v avtu ko sm v Slo dostkrat Radio 1 al pa Aktual.

New Report

Close