Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se kdo spozna – ‘koda’ na obvestilu o pošiljki

Se kdo spozna – ‘koda’ na obvestilu o pošiljki

Pozdravljeni,

bila sem v bolnici in doma se niso prav brigali za pošto.  Zdaj odkrijem obvestilo o pošiljki, ki ji je potekel rok na pošti pred nekaj dnevi. Zdaj pa me skrbi, kaj bi to lahko bilo. Se kdo spozna, kdo bi lahko bil pošiljatelj? Nekaj podobnega ste že enkrat rešili tukaj, če me spomin ne vara.

Obvestilo o pošiljki 35818-K1

Pošiljka: Priporočeno pismo s št.:

RF009092300SI

Pošta Slovenije

 

Hvala, čekdo kaj ve.

Lp

črki sta merodajni  … ampak ne bi vedela, kaj naj bi pomenili. A na pošti ne vedo?

spoštovana – tukaj lahko sledite pošiljki:

vpisala sem številko, ki ste jo napisali in zanjo piše,da je bila vročena nazaj pošiljatelju

pojdi na pošto osebno,da se lahko izkažeš z osebno,da si to ti, ki si bila naslovnik in prosi, če ti lahko povedo na podlagi sledilne številke kdo je bil pošiljatelj… povedali ti bodo samo osebno, če se legitimiraš,da si ti res osebno naslovnik

in potem, ko boš vedela, kdo je pošiljatelj lahko kličeš njih in vprašaš kaj je bilo, morda boš celo vedela točno zakaj gre, ko boš izvedela pošiljatelja

tukaj ti dajem link, kjer vidiš kaj se je vse s pošiljko dogajalo

https://sledenje.posta.si/…

v kolikor pri kopiranju linka ne bo vpisalo vseh informacij vpiši sama še enkrat notri številko pošiljke

v glavnem sledenje kaže,da je pošiljko dobil pošiljatelj že nazaj, mu je bila ravno včeraj vrnjena nazaj – torej vročena nazaj pri vrnitvi.

nova
Uredništvo priporoča

očitno ne kopira iskalni informacij… torej odpri stran https://sledenje.posta.si/ in notri vnesi št. pošiljke in varnostno kodo prepiši in ti vrže ven vse kar se je dogajalo s pošiljko

upam, da ti je v pomoč… v kolikor ti ne rata – ti pomagam lahko tako, da ti prepišem, kar jaz vidim piše,da je bila pošiljka včeraj vročena kot vrnjena pošiljatelju , ki je na pošti 2102 Maribor… v kolikor ti to kaj pomaga,da bi lahko vedela kdo bi lahko bil

sicer pa na pošto, tam ti bodo zgolj osebno točno povedali kdo je pošiljatelj… ostalim ne povedo zaradi varovanja podatkov.

Upam,da ti je kaj v pomoč

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno477, 01.02.2023 ob 16:31

očitno ne kopira iskalni informacij… torej odpri stran https://sledenje.posta.si/ in notri vnesi št. pošiljke in varnostno kodo prepiši in ti vrže ven vse kar se je dogajalo s pošiljko

upam, da ti je v pomoč… v kolikor ti ne rata – ti pomagam lahko tako, da ti prepišem, kar jaz vidim piše,da je bila pošiljka včeraj vročena kot vrnjena pošiljatelju , ki je na pošti 2102 Maribor… v kolikor ti to kaj pomaga,da bi lahko vedela kdo bi lahko bil

sicer pa na pošto, tam ti bodo zgolj osebno točno povedali kdo je pošiljatelj… ostalim ne povedo zaradi varovanja podatkov.

Upam,da ti je kaj v pomoč

Najlepša hvala za info, dobro vedet  😀

Sem bila na pošti in res so mi brez problema izdali pošiljatelja.  Ste me opogumila.

 

 

Ni za kaj :))

Super, da ste rešila stvari.

 

New Report

Close