Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Še kdo težave po cepljenju?

Še kdo težave po cepljenju?

Je še kdo tak, ki ima po cepljenju težave s spominom, na primer, da se ustavi in mora poiskati pravo besedo? Včasih za par trenutkov izgubim občutek, kje sem ali kateri del dneva je. Sem mlajša od 40 let, zato me to še toliko bolj skrbi.

Strah in stres dela take stvari, večkrat doživeto. Po cepljenju ne poznam nobenega s takimi težavami.

Sigurno ni to od cepljenja! Cepljenje je nujno potrebno za zaščito in varnost ljudi, resda je v testni dobi, sam če si dobr si dobr! Nič se ne ve zagotovo, sigurno pa stranskih učinkov ni, vsaj dokazanih dolgoročnih ne! 🤣 Sej bo! Mogoče si noseča(pa si malo pozabla 🤣)?

 

pa to mam jaz že od….. zmeraj…?

Odgovor na objavo uporabnika
zmedena588, 30.08.2021 ob 19:19

Je še kdo tak, ki ima po cepljenju težave s spominom, na primer, da se ustavi in mora poiskati pravo besedo? Včasih za par trenutkov izgubim občutek, kje sem ali kateri del dneva je. Sem mlajša od 40 let, zato me to še toliko bolj skrbi.

 

Pozdravljeni uporabnik naših storitev,

 

Žal za takšen primer še nismo slišali. mRNA cepiva, ki jih razpošiljamo po svetu so namreč varna, učinkovita in okolju prijazna. V kolikor se bo stanje poslabševalo ali vztrajalo, se prosimo zglasite na eni od naših zdravstvenih domov, kjer vam bomo uravnali in naredili monitoring vaših možgan, ter temu primerno nastavili.

 

Z lepimi pozdrav,

 

Vaš Pf1zer

 

Poskusi z drugim cepivom. Mogoče dobiš kakšno kontraindikacijo.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40665, 30.08.2021 ob 19:27

pa to mam jaz že od….. zmeraj…?

Jaz tudi… Mogoče je pa od cepljenja v otroštvu?

Žal je to možno.

Po preboleli koroni sem imela hude težave s spominom. Zdaj, 10 mesecev po okužbi sem dobro, nikakor pa tako, kot pred boleznijo.

Težko sem vozila avto, zelo slabo ravnotežje, iskala sem prave besede. Včasih nisti stavka nisem zmogla tekoče povedati. Pojavljati so se začele napake pri pisanju – vrstni red črk in podobno.

Nekaj časa sem bila celo v dvomih, če bom še sploh lahko opravljala poklic.

Res je tudi, da sem imela 3 mesece po bolezni grozne težave z nespečnostjo in vsi so rekli, da je to vzrok.

Opažam pa, da se mi “delovanje” možganov popravlja z vračanjem vonja. Še zdaj ne vonjam čisto vsega.

Po cepljenju nisem imela dodatnih težav ali pa tega nisem opazila.

Odgovor na objavo uporabnika
težave s spominom, 30.08.2021 ob 20:59

Po preboleli koroni sem imela hude težave s spominom. Zdaj, 10 mesecev po okužbi sem dobro, nikakor pa tako, kot pred boleznijo.

Težko sem vozila avto, zelo slabo ravnotežje, iskala sem prave besede. Včasih nisti stavka nisem zmogla tekoče povedati. Pojavljati so se začele napake pri pisanju – vrstni red črk in podobno.

Nekaj časa sem bila celo v dvomih, če bom še sploh lahko opravljala poklic.

Res je tudi, da sem imela 3 mesece po bolezni grozne težave z nespečnostjo in vsi so rekli, da je to vzrok.

Opažam pa, da se mi “delovanje” možganov popravlja z vračanjem vonja. Še zdaj ne vonjam čisto vsega.

Po cepljenju nisem imela dodatnih težav ali pa tega nisem opazila.

IN po preboleli koroni si se šla še cepit???? Kok moraš bit debilen, da prebolis in se potem cepiš?

Že pet mesecev slabo voham, sem šla na test za protitelesa in jih imam čez 7000. Verjetno je bil rahli prehlad izpred petih mesecev, ko sem imela rahlo zamašen nos korona . In zaradi tega naj se grem cepit???? Da rizkiram svoje življenje, da me zadane kap, dobim strdke in pustim 3 male otroke???? Saj niste normalni s to korono res.

New Report

Close