Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se moški res bojijo/bojite (samskih) žensk z otrokom?

Se moški res bojijo/bojite (samskih) žensk z otrokom?

Zakaj bi se bali, gre se za to, da nekaterim to ne ustreza. Jaz ne želim otrok, posledično ne bi imela moškega z otrokom. To ni mišljeno kot žalitev. Eni bi radi prepričali sebe in druge kako žensk z otroci nihče noče. V realnosti tudi ljudje z otroci dobijo partnerje. Vsi se parčkajo – grdi, debeli, invalidi … Samo zagrenjenci ostajajo sami. Moja mama je ovdovela mlada in je imela kljub 2 otrokom kup osvajačev. Eni čudaki, eni ok ljudje, en bogataš je hotel njo in nas otroke kupit z dragimi darili. Izbrala je takega, ki ga je tudi osvajalo veliko žensk pa so čakale, da se bo naveličal ženske z otroci, potem so obupale. Mi je kot oče, se razumemo od prvega dne.


Zakaj pametni?

Nč bat. Kar ti je namenjen, ti ne bo ušlo. Je pa res, da si v taki sutuaciji manj zaželjena. Ampak jaz sem še vedno prepričana, da še nisi naletela na tistega ta pravega. Prednost je že to, da imaš samo enega otroka. Kdor bo tebe res vzljubil bo sprejel in imel rad tudi tvojo hčerko. Morda je malo lažje nam, ki imamo sinove, ker se verjetno moški z njimi lažje zaštekajo kot pa s punčko.

Moje izkušnje so pa take … Imel sem dve mamici, in obe sem pustil. Razlog sploh ni bil otrok, niti najmanj.

Razlog je bil vedno tu, da na začetku, ko sem se z njima spoznaval, sta vse govorili kako nekoga pogrešata, kako komaj čakata, da bi bila skupaj, kot v pravljici že skoraj … ampak pol, ko sem z vsako bil že dva tri mesece, pa sta mi začeli pravti, da onedvi nikoli nista iskali nobenega fanta več, ker že imata otroka, in da moškega v bistvu sploh ne rabita več itd …. in takoj sem se počutil, kot da sem tam nekdo, ki ga rabita samo za nekega financ ministra oz, da ju preživlja, da ko si zaželita seksa, ga dobita pri meni (in s tem ne rabita iskati drugih tipov) itd … v glavnem, nisem se počutil kot nekdo, ki bi ga ljubili. Zdaj, če ženske tako gledate, še posebej, če tip takoj posumi, da more za vse sam plačat, potem mislim, da je scenarij lahko isti kot v mojem primeru … tip si bo rekel, hebeš tako punco, in šel iskat srečo drugam.

Ni zastonj pravilo palca, da je moški pri takih ženskah v najboljšem primeru na 3.mestu, običajno pa še nekaj stopenj nižje.

Mislim, da si zadel bistvo. Tudi jaz poznam same take primere. Locenki je na prvem mestu otrok in katerikoli partner v primeru nesoglasij hitro odleti ko gumb od gat. Saj drugace skoraj ne more bit, tako da se locenke raje nehajte slepit.

Ni zastonj pravilo palca, da je moški pri takih ženskah v najboljšem primeru na 3.mestu, običajno pa še nekaj stopenj nižje.[/quote]

pred njim sta takoj za otrokom še ljubimec in bivši…

Ni zastonj pravilo palca, da je moški pri takih ženskah v najboljšem primeru na 3.mestu, običajno pa še nekaj stopenj nižje.[/quote]

pred njim sta takoj za otrokom še ljubimec in bivši…[/quote]
Tako je, zato vedno, ko mi katera reče, da je že mamica, ji po ovinkih povem, da me ne zanima več, ker mi takoj na misel pride, da rabi jebača in nekega financ ministra, ne pa življenskega sopotnika.

Ko se moški loči takrat ko je ženska v porodnišnici je zelo nasramen .
Vendar če pride ženska z otrokom na veselico se kakšni moški nasloni na ramena ter reče materi da je zelo lepa da se bi rad z njo poljubil .
Vendar če je mati zato reče moškemu da se bi rada poljubiljala z njim .
Če gre otrok nekam se igrati z drugimi otroci se mati z moškemu začenja poljubljati ali lizati .

Dvakrat in nikdar vec.
Doma ima sorodnica moza s hcerko od prej. Svojih otrok nimata. Skoz kreganje, sploh ko je mala zrasla in tekmuje z maceho.

Kdor je brez otrok mu bo bolje v odnosu z osebo brez otrok.

Vsaka zgodba je drugačna. Ogromno staršev zanemari otroke, ko so v novi zvezi. Sem imela prijateljico z obupno mamo. Sem bila velikokrat zraven, ko je dajala prednost partnerju. Ta novemu to ni bilo všeč in sta se celo kregala, ker ji je rekel, da zanemarja otroke. Noben pameten ne bi ostal s takim človekom. Najbolj mi je ostalo v spominu, ko sta bila na kavču, otrok se je zbudil po popoldanskem spanju in jo klical, ona pa ni šla k njemu, ker sta se ravno nekaj pogovarjala. Partner ji je stalno govoril naj najprej poskrbi za otroka, potem bosta končala pogovor. Zdravi ljudje si znajo vzet čas za partnerja, otroke in zase. Taki otroci ne čutijo potrebe po tekmovanju z novim partnerjem. Odrasli so tisti, ki vzpostavijo odnos z otrokom.

Čist prov ti dam, jaz sm v podobni situaciji tako, da te zastopim bolj kot misliš. Jaz sm se razšel cca 1,5leta nazaj pa nevem če sem že ready. Misliš seveda, da si kuj ampak, pomoje morš sam sebe spoznat, da boš v novem razmerju postopal/a drugače. Jaz sem bil 14let v vezi, sem bil še najstnik tko da…

dedci, ki s ejim babe izogibajo, trolajo, kakšno bi ono v teoriji imeli.

Ne gre se za zrelost ali nezrelost. Gre se,da te sprejme tebe kot celoto in sedaj je to z otrokom vred. Moznosti da se bo to zgodilo so enake z ali brez otroka.
Je klisejsko samo tako je, ljubezen ne pozna ovir in jih vse premaga. V ljubezni gre vse skozi. Kaj pride po njej pa je odraz in prikaz zrelosti obeh partnerjev.
Ti pa s svojo hcerko uzivaj zivljenje. Pravi bo prisel mimo ko bos najmanj pricakovala.

Eni tukaj pa kaj bi pa ne bi…svet ni crno-beli. Ce imate zdaj 25 in nekaj in ste “on top of the world,I know everything” hehe hitro boste plesasti,sami,v iskanju mamic inp. Normalno ,vsi ne ,velika vecina pa ja…samo se ozrite okoli pa jih prestejte…

Ma daj ti raje razloži potencialnemu, da on ne rabi biti fotr otroku, ki ga imaš, ne obratno. Ko ga kap zadane, kako mora biti naenkrat v paketu že fotr.
Imaš veliko povedati o nasprotni strani, morda je tudi to problem. Problem vse povsod, le doma ga ni. Kaj vem …

Lepo napisano.
Ni vazno kaj je bilo…nisi dolzna razlagati svetu,a si ali nisi?
Vsi si zasluzijo sreco in da jo imajo s kom deliti.

Jaz sem imel tudi grenko izkusnjo v zakonu.Se resil in sem ze par let srecno locen. Za hcerko ponosno povem ze ob prvem stiku. Dojemam je kot prednost, ne nekaj odbijajocega za zenske. Vecinoma pa ona zna navezat stik prej kot jaz in ce zenska ne zna oz noce otroka je jaz tudi nocem. Ne zaradi moje hcerke, vendar zaradi moje slabe izkusnje in zelje za se kaksnim otrokom.
In ne ne uporabljam otroka za osvajalske pohode,samo povem,da prikupen otrok skoraj vsaki stopi srce.
Ne biti tako sovrazno nastrojeni ,prekleto pametni in prepricani v svoj prav samo zato ker stojite na spodnji strani sestice…to se ne pomeni,da je z drugega zornega kota devet.

LP
PS

Mail za avtorico te teme [email protected] za izmenjavo izkusenj.

Res primitivno razmisljanje prou vid se da to Slovenija nebi imeli nikoli tujega otroka kera glupost a sploh ves kok je na svetu zavrzenih otrok ki rabijo dom, se sploh zavedas da dati ljubezen nekomu da si lahko nekomu oce to je moskost to je pravi moski ki ne gleda samo nase! Kje pise da pa bo tvoja kri super lahko bi ti zrastu v najvecjega kriminalca ta ”tuji otrok” bi te pa obcudoval in te cenil. Od kje vm da je otrok problem to zato k ste vi neodrasli in nezreli ker za otroka moras bit zrel. Bistvo ti je pa eno v danasnjem casu se zelo tezko najde sorodna dusa- skoraj misija nemogoce. Kje bos najdel zivljenskega sopotnika ki te bo brezpogojno ljubil ti bil zvest, iskren bosta prijatelja ipd.. Zensko k ti bo vse to in da bo se hodila v sluzbo in bila uredu kot tvoja sostanovalka – ze familija ti gre ponavadi na zivce zdaj pa ti najdi xy osebo s katero bos lahko zivel da se bosta ujemala pri hisnih opravilih, kuhanju, usklajenosti s sluzbami saj je to velik tempo k se morta dva res dobro razumet in razumevanje pri financah in pa glavno da se ljubita in da v pojstelji vse stima, da bo se po parih letih med vama nora strast in ljubezen. Ves kok je vseh teh dejavnikov in ves kaj ti bom rekla kaj da vse to najdes v osebi ki ima otroka od prej in da zaradi otroka spustis tako osebo si ti neumen zivljenje ti enkrat pripelje na pot sorodno duso in ta oseba je lahko z otrokom, lahko je invalid, lahko je imela nevem kaksne tezave v zivljenju ti moras dozoret. Pomisl mau s kolkimi si spav in kaj ce ti jutr ena pove da je zanosila s tabo tebi pa ta oseba ni kul – cez noc bos postal ta oseba s tujim otroko! In se nekaj lastne kri v teh casih k zivimo je nula lahko te prej izda kot tuja kar se zelo pogosto dogaja. Oce si s tem ko vzljubis osebo, otrok ki nima oceta je nedolzno bitje nic krivo. Imas primere ko je zenski umru partner in ostala sama z otrokom pa ni tuki noben biu nic kriv in kot je napisala ta punca zgoraj taki k sam slabo vidte v tem sploh nedate moznosti da bi izvedeli ozadje njene zgodbe. Otrok je dar od boga res nekaj svetega, nedolznega in tak stavk kot je kaj bom s tujim otrokom brez besed kok glup je nerazgledan tak stavk noro res nemorm verjet da lah sploh kdo kj tazga napise. Zdj pa jst tebe vprasam ko si biu mlajsi da bi bil ti ta otrok in bi zate kdo tko reku a nisi nic kriv si samo zivo bitje ki si zasluzi sreco. Kdor nezna nesebicno ljubiti in bit dober in ne obsojati nebo nikoli dober oce tud svojim potomcem ne in si jih niti ne zasluzi saj na otroke gleda zgolj kot na svojo kri kot na predmet. In zensko k ti bo sorodna dusa da se bos z njo v vsem tem ujel kar sm napisala v teh casih k se vejo ne kaj je zivljenje ena bolj razvajena od druge.. zenska k je dala kj tezkega cez skozi zivljenje je sposobna biti odrasla, dobra, iskrena in imeti vse vrline ki se jih potrebuje za osebo do konca zivljenja. Zenska k ze ma otroka je pa sploh svaka cast ni pobegnila tko kot pocente vsi vi k sliste da ma kaksna otroka najprej vm je top in je vse kul pol pa k to zveste konc sami sebi zapirate moznost da boste sploh kdaj res nasli pravo ljubezen saj taka oseba je obcutla materinstvo dala ogromno cez mogla biti zelo mocna zna ljubiti biti iskrena, predana vrline ki jih mlade punce ki samo studerajo in so doma pri starsih in denar ki ga zasluzijo porablajo na sebi nebodo imele nikoli. Tak roman ker se mi zdi absurdno to razmisljanje dobesedno razmisljanje otrok k ste stari kok 20 let da taki nezreli komentarji odrasel moski pri 30 bi moral ze bolj zrelo razmisljati. Punci pa nasvet ne obupaj se strinjam z vsem kar si napisala sam ne obupaj sama sem dala ogromno cez in te popolnoma razumem sem tudi sama mlada in zgledam na govorjenje ljudi ki me ne poznajo vrhunsko sama sebe ne hvalim vem pa da zgledam bols kot vecina 20 letnic k se napedena v nulo vn za zurat pa se lahko normaln oblecem in pridem zurat in bom pritegnila pozornost. Sama sem tud mamica in sm bla tud velik let sama z otrokom in nc bat ne nerabis imet vile in nevem kok denarja in nevem kaksen avto k je en napisu res keri glupi komentarji no noro haha. Jst sem spoznala moskega v pravem pomenu ker moski more bit moski da si upa in njega ni zanimal nic samo jst pritegnila sem njegovo pozornost in zelel si je spoznati samo mene vedu je kaj hoce in ceni kar zdaj ima in jaz sem presrecna da je takrat stopil v moje zivljenje. Nevem kdo si ampak po tvojem romanu si pritegnila mojo pozornost saj si zrela in inteligentna oseba v napisanem sem nasla sebe kot da bi jaz pisala ce bi pisala bi enkako pisala zato mi je bilo zanimivo tok da prvic v zivljenju komentiram na forumu. Bi te rada spoznala ker imave podobne izkusnje zivljenja in ljudi ce seveda zelis sama sem zelo komunikativna. Pusti mi tukaj kaksen email magar si novega naredi da ti nebojo kj tezil in mi ga napisi ce bos zelela jaz rada spoznavam nove ljudi predvsem inteligentne kar ti po napisanem vidim da si. 🙂 In pa pusti vse te glupe komentarje k to je nezreli folk k se sami nevejo kaj pomen res tezek zivljenje zato sm se pa tud tok razpisala. Zakaj sploh karkoli komentirajo ce nimaj kaj pametnega.

Źàkàj je ze kdò glup? Ker se lahko odloca, izbira?

Res primitivno razmisljanje prou vid se da to Slovenija nebi imeli nikoli tujega otroka kera glupost a sploh ves kok je na svetu zavrzenih otrok ki rabijo dom, se sploh zavedas da dati ljubezen nekomu da si lahko nekomu oce to je moskost to je pravi moski ki ne gleda samo nase! Kje pise da pa bo tvoja kri super lahko bi ti zrastu v najvecjega kriminalca ta ”tuji otrok” bi te pa obcudoval in te cenil. Od kje vm da je otrok problem to zato k ste vi neodrasli in nezreli ker za otroka moras bit zrel. Bistvo ti je pa eno v danasnjem casu se zelo tezko najde sorodna dusa- skoraj misija nemogoce. Kje bos najdel zivljenskega sopotnika ki te bo brezpogojno ljubil ti bil zvest, iskren bosta prijatelja ipd.. Zensko k ti bo vse to in da bo se hodila v sluzbo in bila uredu kot tvoja sostanovalka – ze familija ti gre ponavadi na zivce zdaj pa ti najdi xy osebo s katero bos lahko zivel da se bosta ujemala pri hisnih opravilih, kuhanju, usklajenosti s sluzbami saj je to velik tempo k se morta dva res dobro razumet in razumevanje pri financah in pa glavno da se ljubita in da v pojstelji vse stima, da bo se po parih letih med vama nora strast in ljubezen. Ves kok je vseh teh dejavnikov in ves kaj ti bom rekla kaj da vse to najdes v osebi ki ima otroka od prej in da zaradi otroka spustis tako osebo si ti neumen zivljenje ti enkrat pripelje na pot sorodno duso in ta oseba je lahko z otrokom, lahko je invalid, lahko je imela nevem kaksne tezave v zivljenju ti moras dozoret. Pomisl mau s kolkimi si spav in kaj ce ti jutr ena pove da je zanosila s tabo tebi pa ta oseba ni kul – cez noc bos postal ta oseba s tujim otroko! In se nekaj lastne kri v teh casih k zivimo je nula lahko te prej izda kot tuja kar se zelo pogosto dogaja. Oce si s tem ko vzljubis osebo, otrok ki nima oceta je nedolzno bitje nic krivo. Imas primere ko je zenski umru partner in ostala sama z otrokom pa ni tuki noben biu nic kriv in kot je napisala ta punca zgoraj taki k sam slabo vidte v tem sploh nedate moznosti da bi izvedeli ozadje njene zgodbe. Otrok je dar od boga res nekaj svetega, nedolznega in tak stavk kot je kaj bom s tujim otrokom brez besed kok glup je nerazgledan tak stavk noro res nemorm verjet da lah sploh kdo kj tazga napise. Zdj pa jst tebe vprasam ko si biu mlajsi da bi bil ti ta otrok in bi zate kdo tko reku a nisi nic kriv si samo zivo bitje ki si zasluzi sreco. Kdor nezna nesebicno ljubiti in bit dober in ne obsojati nebo nikoli dober oce tud svojim potomcem ne in si jih niti ne zasluzi saj na otroke gleda zgolj kot na svojo kri kot na predmet. In zensko k ti bo sorodna dusa da se bos z njo v vsem tem ujel kar sm napisala v teh casih k se vejo ne kaj je zivljenje ena bolj razvajena od druge.. zenska k je dala kj tezkega cez skozi zivljenje je sposobna biti odrasla, dobra, iskrena in imeti vse vrline ki se jih potrebuje za osebo do konca zivljenja. Zenska k ze ma otroka je pa sploh svaka cast ni pobegnila tko kot pocente vsi vi k sliste da ma kaksna otroka najprej vm je top in je vse kul pol pa k to zveste konc sami sebi zapirate moznost da boste sploh kdaj res nasli pravo ljubezen saj taka oseba je obcutla materinstvo dala ogromno cez mogla biti zelo mocna zna ljubiti biti iskrena, predana vrline ki jih mlade punce ki samo studerajo in so doma pri starsih in denar ki ga zasluzijo porablajo na sebi nebodo imele nikoli. Tak roman ker se mi zdi absurdno to razmisljanje dobesedno razmisljanje otrok k ste stari kok 20 let da taki nezreli komentarji odrasel moski pri 30 bi moral ze bolj zrelo razmisljati. Punci pa nasvet ne obupaj se strinjam z vsem kar si napisala sam ne obupaj sama sem dala ogromno cez in te popolnoma razumem sem tudi sama mlada in zgledam na govorjenje ljudi ki me ne poznajo vrhunsko sama sebe ne hvalim vem pa da zgledam bols kot vecina 20 letnic k se napedena v nulo vn za zurat pa se lahko normaln oblecem in pridem zurat in bom pritegnila pozornost. Sama sem tud mamica in sm bla tud velik let sama z otrokom in nc bat ne nerabis imet vile in nevem kok denarja in nevem kaksen avto k je en napisu res keri glupi komentarji no noro haha. Jst sem spoznala moskega v pravem pomenu ker moski more bit moski da si upa in njega ni zanimal nic samo jst pritegnila sem njegovo pozornost in zelel si je spoznati samo mene vedu je kaj hoce in ceni kar zdaj ima in jaz sem presrecna da je takrat stopil v moje zivljenje. Nevem kdo si ampak po tvojem romanu si pritegnila mojo pozornost saj si zrela in inteligentna oseba v napisanem sem nasla sebe kot da bi jaz pisala ce bi pisala bi enkako pisala zato mi je bilo zanimivo tok da prvic v zivljenju komentiram na forumu. Bi te rada spoznala ker imave podobne izkusnje zivljenja in ljudi ce seveda zelis sama sem zelo komunikativna. Pusti mi tukaj kaksen email magar si novega naredi da ti nebojo kj tezil in mi ga napisi ce bos zelela jaz rada spoznavam nove ljudi predvsem inteligentne kar ti po napisanem vidim da si. 🙂 In pa pusti vse te glupe komentarje k to je nezreli folk k se sami nevejo kaj pomen res tezek zivljenje zato sm se pa tud tok razpisala. Zakaj sploh karkoli komentirajo ce nimaj kaj pametnega.[/quote]
Pamet ni odvisna od dolžine zapisa.

Krajsega pa je?
Ce si se nasel v njenih besedah,argumentiraj zakaj ne ali pa bodi tiho.Nihce ne ve kdo si in ce te je njeno pisanje piknilo.No,glej presenecenja tudi to ne ve nihce.Zato se ne po slovensko postaviti na prestol in biti nad vsem ,si umazi roke povej kaj te muci ali pa nic…te enovrsticne zlozenke pa so…samo to.

Ce najdes sorodno dušo in jo spustiš zaradi otroka potem si glup.Očitno je se nisi spoznal.Je pa v odgovoru lepo naposano kaj je mislila s sorodno dušo…

To skrpucalo od pisanja res ni za nikamor. Nobenega odstavka, vejice, sleng, …

Komur paše tuje otroke vzdrževati in se z njimi ukvarjati, naj. Nekaterim pa to ne pade na kraj pameti. Torej? Vsak ima izbiro.

Ko bi vsaj bil ločenkam vedno na prvem mestu otrok, pa pogosto odleti ravno otrok. Celo umori se dogajajo, a ni bil en tudi pri nas pred leti?
Moja mama je vzela moškega brez otrok in smo si en drugmu na prvem mestu od začetka. Bodoča svakinja je pred kratkim predstavila novega partnerja sinu. Novi se je potrudil, da sta se z otrokom ujela. Vsakič, ko pride na obisk delata hiško na vrtu. Ker je vedno od starejšega odvisno, kakšen bo odnos z mlajšim. Če otroci tekmujejo z novim partnerjem, je tekmovanje začel ravno on/ona.

Preprosto, poišči si še ti ločenega z enim otrokom, sej praviš, da je takih veliko…..

A si tolk egoistična, da niti pomislila nisi, da si ta moški želi spoznati samsko žensko brez “prtljage”
Nič ni narobe, če si kdo želi prvič ustvariti družino z osebo, ki si prav tako želi ustvariti družini prvič.

Lahko ga bi pohvalila, da ti je dal takoj jasno vedeti, da ti nisi ta oseba, s katero bi si želel skupnega življenja.
Sigurno tudi tebe obletavajo razni moški, pa si jih v preteklosti že mnogo zavrnila.

Se strinjam da ne od dolzine ampak od bistva dolzina da se lahko natancno razume kaj nekdo zeli povedati saj si drugace ze v osnovi vsak vse razlaga po svoje razne dvoumne stavke zato dolzina. Svoje zgodbe ne rabim pisati saj nisem jaz odprla forumsa da izpostavljam sebe in svoje stvari komentirala sem punci ki pa je to storila in jo zanimajo komentarji drugih oseb v pozitivnem in razlozenem pomenu dobro namernem, poglobenem saj komentarji kratki in jedrnati, odrezavi kjer ni nic pozitivne strani za njo ji niso v neko pomoc saj to ima v svojem osebnem zivljenju problem ko spoznava samo take vrste ljudi ki gledajo samo v eno smer. Vsak v zivljenju na nekem podrocju in tocki svojega zivljenja pride do nekega problema kjer ne razume zakaj vsi gledajo tako monotono na doloceno stvar in samo z enega zornega kota. Ona ne pricakuje tukaj komentarjev jaz se strinjam stabo mene ne moti da imas otroka rad bi te spoznav isce samo neko pozitivno voljo razmisljanje zivljenske razlage neko pozitivno komunikacijo in energijo od neznanih ljudi in vsi te negativni komentarji ki ne povejo nic kot samo to da vsak ki komentira nebi imel zenske z otrokom zato moj pristop bil bolj taksen v to smer saj se je treba vedno postaviti tudi v drugo kozo da bi bili vi v taki situaciji greste na forum v upanju na neke pozitivne zivljenske podobne izkusnje ali podobno tazmisljanje njenemu da ni nic narobe ce ima otroka a komentarji samo neka negativsa kaj vse vi nebi imeli. Tudi sama semgovorila skoz nikoli nebom imela otrok pa ga imam in sem presrecna da ga imam. Tudi moj partner je eden tistih ki je sam pri sebi govoril in bil odlocen da pa zenske z otrokom nikoli nebo imel pa spoznal mene in zivimo srecno skupaj saj kljub takemu misljenju cesa vi nebi nerabite toliko negativno izpostavljati ce me kdo razume v vsaki stvari v zivljenju so plusi in minusi zakaj ljudje v vecini izpostavljajo samo minuse zakaj ji noben ne odgovori cisto preprosto z minusi tega in s plusi na pozitivno vsi te komentarji so bili samo minusi kaj vi nebi kot da v temu ni nobenega plusa ceprav cisto vsaka stvar v zivljenju ima oboje dobre in slabe strani tako bolezen kot tudi ljubezen in pa denar, sluzbe cisto vse.

New Report

Close