Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se poljubljate zjutraj z neumitimi zobmi?

Se poljubljate zjutraj z neumitimi zobmi?

Z možem sva se tako nasmejala, gledala sva film in začela debatirati, da se v filmih vedno poljubljajo zjutraj z neumitimi zobmi. Midva se ne, nikoli se nisva, čeprav sva poročena že 15 let.

Pa vi?

Odgovor na objavo uporabnika
Radovedna657, 22.01.2022 ob 08:55

Z možem sva se tako nasmejala, gledala sva film in začela debatirati, da se v filmih vedno poljubljajo zjutraj z neumitimi zobmi. Midva se ne, nikoli se nisva, čeprav sva poročena že 15 let.

Pa vi?

Men je to neprijetno.. kkšn bežn poljubček še gre za pozdrav, da bi se pred ustno higieno zlepila skupaj mi pa ne odgovarja..

Meni je pa vedno bilo vseeno ali ima umite zobe ali ne, kušnil, zažvalil sem jo, če je bila prilika taka. Motilo me je le, če ji je iz ust smrdelo.

Za svojo ustno higijeno sem pa vedno poskrbel.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 22.01.2022 ob 09:34

Meni je pa vedno bilo vseeno ali ima umite zobe ali ne, kušnil, zažvalil sem jo, če je bila prilika taka. Motilo me je le, če ji je iz ust smrdelo.

Za svojo ustno higijeno sem pa vedno poskrbel.

Ja seveda, vso noč si si ščetkal in nitkal zobe, da si jo zjutraj lahko kušnil. Ma kakšne neumnosti.

Ne glede kako skrbiš za ustno higieno, jutranja slina pač ni nekaj kar bi človek želel od partnerja. Se komot počaka na priložnost malo kasneje, ko se oba uredita. Ok, poljubček na lička ali tudi na ustnice ampak tak štempeljski še nekako.. vse ostalo pa res ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Pami, 22.01.2022 ob 10:02

Ja seveda, vso noč si si ščetkal in nitkal zobe, da si jo zjutraj lahko kušnil. Ma kakšne neumnosti.

Ne glede kako skrbiš za ustno higieno, jutranja slina pač ni nekaj kar bi človek želel od partnerja. Se komot počaka na priložnost malo kasneje, ko se oba uredita. Ok, poljubček na lička ali tudi na ustnice ampak tak štempeljski še nekako.. vse ostalo pa res ne.

To pa nisem nikjer napisal… Od maldosti dalje pa težim k temu, da si zobe umijem po vsakem obroku, torej cca. 3x dnevno, če le imam to možnost.

Za konkretnen poljub se pa ne čaka! To je podcenjujoče do partnerja/partnerke, isto velja za sex.

V hudi fazi zaljubljenosti sva se zlila skupaj brez predhodnega umivanja zob.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 22.01.2022 ob 10:06

To pa nisem nikjer napisal… Od maldosti dalje pa težim k temu, da si zobe umijem po vsakem obroku, torej cca. 3x dnevno, če le imam to možnost.

Za konkretnen poljub se pa ne čaka! To je podcenjujoče do partnerja/partnerke, isto velja za sex.

Podcenjujoče je ravno to, da ga lizariš z neumitimi zobmi. Za 1 minuto gor al dol ni še nihče umrl, ob slabem zadahu pa se ti še kako lahko zagravža in partner in poljub. Tudi seks s polnim mehurjem ni ravno nekaj po čem vsaka ženska hrepeni. Je dosti bolj prijetno, ko so osnovne zadeve urejene. Ne poznam nobenega, ki bi mi opisoval fantastičen poljub, ki je zaudarjal po jutranji sapi. Fuj. Packi leni nevzgojeni

Moraš bit precej dolgočasen tip. Verjetno tudi seksaš samo po poročilih.😁

Bdtd a če celo noč prdita si tudi zjutraj raje poližeta nastale tekoče in netekoče izločke, kot se umijeta?

Če jo imam rad – imam rad celo in vedno. Torej načeloma ja – v praksi pa včasih ja, včasih ne.

Malo mimo teme, pa ne čisto. Meni je bolj hecno to, da bejbe zjutraj odprejo učke s popolnim makeupom (nič razmazano okoli oči), da jim vsaj lasek stoji na pravem mestu, pa nobenih zaspančkov nimata v očeh, itak pa tudi ne rabita takoj na WC:). Skratka, popolno:)

Sem mu prebrala temo, se smejeva.

Midva se včasih ne samo pošteno poljubiva, tudi poseksava se za dobro jutro. Včasih se zbudiva tudi ponoči in seksava.

Pa nisva svež par, sva skupaj skoraj že 25 let.

 

 

V imenu ljubezni bi eni še drek drug drugega jedli. Enim je pač vseeno za marsikaj. Vsaj kozarec vode popijte, da ne bodo usta tako suha.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6238, 22.01.2022 ob 12:15

V imenu ljubezni bi eni še drek drug drugega jedli. Enim je pač vseeno za marsikaj. Vsaj kozarec vode popijte, da ne bodo usta tako suha.

Usta so suha samo pri ljudeh, ki spijo v prostorih s suhim zrakom (npr zaradi radiatorjev) in ki med spanjem dihajo skozi usta. To ni kar nujno za vse.

Taki ste bolj opasni kot tisti, ki se žvalijo zgodaj! Bohnedi, da zboliš al pa partner..ga potem v uto zapreš!? Fajn je met svež zadah, sam ta z drekom je pa pretiravanje.. @noja to je res bl hecno, tipittop makeup in med spanjem se jim pogosto še kkšna trajna nardi😂

Za anonimno 6…

Hehe, midva sva se tudi temu smejala, vsi so zjutraj v nulo zrihtani. Kak poljubček si midva tudi dava, med tednom vedno ko gre prvi v službo, rada tudi seksava zjutraj, ampak se greva vedno najprej umit.

v jutranji spontanosti predhodnje laufanje ščetkat zobe pač ni všteto jebat ga.. rada se poljubljam, pa tud jutranji sex mi je ljubši kot večerni..

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 22.01.2022 ob 16:59

v jutranji spontanosti predhodnje laufanje ščetkat zobe pač ni všteto jebat ga.. rada se poljubljam, pa tud jutranji sex mi je ljubši kot večerni..

Hahaha Zartrose, točno tako, najboljs, da rečeš ob navalu jutranje strasti, zobe si grem prat, pocaki. In potem gre gre zobe prat še on. Eh pol pa itak lahko že gre na šiht. Hahaha

Ima jedna… Ej ljubio bi je pa makar nikako ne prala zuba… Res.

Mazio i tepao bi joj ko onim mojim kušikam. Se je vidlo da so z ljubeznijo zrasle gor!! Kako sam jih božo😂😏.

I ovu bi😉. O kojoj pričam…

Dejstvo je, da če imate zjutraj zadah, pomeni, da nimate dovolj dobre ustne higiene. Posledica je seveda prekomerno nabiranje bakterij. Zato imate zadah, nekateri celo po dreku.

Če imaš zdrave dlesni in zobe, hkrati pa si zvečer sčetkaš, znitkaš, uporabiš strgalo za jezik in medzobno sčetko, je nemogoče, da imaš zjutraj zadah 🙂

ja ni nujno. Jaz mam npr velikokrat zraven kako cokolado al pa pomarancni sok…

😂😂

Zjutraj ko se zbudim…

😬 ko da se mi je nekdo poscau u usta.

Veliko ljudi ima zadah po dreku, ker te slabe bakterije, ki se nahajajo v ustih izločajo amoniak 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Pozdrav soncu, 22.01.2022 ob 17:04

Hahaha Zartrose, točno tako, najboljs, da rečeš ob navalu jutranje strasti, zobe si grem prat, pocaki. In potem gre gre zobe prat še on. Eh pol pa itak lahko že gre na šiht. Hahaha

😂

.. priznam pa, da sem tudi že med umivanjem zob 😊…. ampak pššššššt… hahahaha…

A se vsi ob isti uri zbujate z mozem, zeno.?

Jaz se zbudim ob pol 5, moj moz spi ko budala takrat, grem v kopalnico se zrihtam, ob 6 jaz ze po kuhinji brkljam. Kaksen seks in poljubljanje. Kaj je z vami.? :))

New Report

Close