Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu se radi poljubljate?

se radi poljubljate?

me je navdihnil moj dragi, ko mi je rekel, da nujno potrebuje moje ustnice…sicer sem ga res najprej vprašala, ktere, zgornje al spodnje, pa je takoj odvrnil, da zgornje…ja, sladko, in če tko mal pomislim, mi je dobro poljubljanje enkraten rajc, tista sladka vzburjenost, ki se prenaša iz ustnic po celem telesu…
in ko leživa, tesno objeta, ga okušam…najprej tko čist narahlo poljubljam zgornjo ustnico, jo pobožam z jezičkom, se prestavim na spodnjo, celo objamem s svojimi ustnicami in jo okušam…potem se prepustim občutkom, dotikanju dvoje vlažnih ustnic, počasi razpiram moje ustnice in dovolim, da me poišče z jezičkom, se rahlo poigra z mojim in mi zopet objame ustnice s svojimi…mmmm, slastno…in ko se vlažnost prestavi še drugam, ko čutim njegove roke na prsih, trebuhu, ko se spušča še nižje, je čas za drugo igrico…ko se takole spominjam za nazaj, lahko priznam, da so me dobri poljubi vedno stali koščka mojega srca…

ja, rada se poljubljam in zame je takole poljubljanje enkraten rajc…pa vi?
lp

ja…………zelo.

To je vse.

MALI OGLAS: šenkam škaf zelja, kilo jabolk in gajbo dobre volje:-)

Tudi jaz in kar na tak način kot si ti opisala.Sicer se pa začne vse s poljubom,vsaj pri meni.

Strastno poljubljanje je maga rajc. Polne žametne rdeč ustnice sexi bejbe.To je zame balzam.Zelo rad se poljubljam s takimi…neskončno dolgo in kvalitetno.

ni seksa brez poljubljanja…

salamensko rada

jaz mam pa salamensko rad salamo ;-))))

Poljubljanje…yes please! 😀

www.studentarija.net

Enga poljubčka: Cmok!!! Je blo dobr? Sam obriš se, packica, vso sem te poslinil

O hvala…kako lepo od tebe KIR 😉

www.studentarija.net

a ne ljubica? Kaj pa ti men?

Glede tega sem nenasiten, lahko se poljubljam do bolečine in naprej, pa mi še ni dovolj… Ženkica je žal malo manj navdušena (čeprav čisto zadosti, samo si jaz občasno želim več), je pa toliko bolj živahna!

lp,
Sreč

bravo, strasten moški!!!
poljub zate.
lp

S poljubom se vedno začne in konča z njim…

Mmmm, paše! Tudi tebi enega vlažnega, v stilu današnjega dne, ampak toplega, kot mora biti…

hmm, srečko?!!…si me nasmejal, hvala…in pasalo je tud men…
evo, lep bod še naprej…
lp

Se prevec. Malo imam probleme s tem, ker sem bolj na ‘hard’ in pol partnerja mal prevec boli 🙂

Grizeš, aha!

ah niti ne 🙂

Ližeš torej?

mah… v spolnosti sem malo bolj nasilne sorte 🙂
to pa si predstavljaj kakor hoces 😉

Mater samo okrog bi se obrnil in že ostal brez k***? hahaha

:))))

Ima tvoja lulika zobe??

:)))

pridi pogledat 😉

haha mislim, da bi ti ga zdah pojedla, ko ze tolko casa ni dobila svezega mesa :))))

New Report

Close