Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu se radi poljubljate?

se radi poljubljate?

Ja no ce jih ze v realnem zivljenju ne dobim si lahko vsaj te internetne shranim za hude case 😉

www.studentarija.net

Lahko si pomagaš! Kar naprej se ti ponujam, ti pa nič!

Seveda, jasno, zeloo rada…..poljub ima pravzaprav vstopnico za vse ostalo….

če že hočeš na kulinariko, potem mam že rajši kake dobre skutine štruklje ;-)))

je pa to taka fajn uvertura – okušanje celega telesa z ustnicami, mmmmm, tega ni nikol dost … salame al pa štrukljev pa se čist lahko preobješ :-))

pa jutro … ko je zraven toplo telo, ki kar kliče, da ga mečkaš, gneteš, poljubljaš … takrat se sploh paše poljubljat … najprej tako zaspano, nežno, kot dih nežno … zatem pa se jakost stopnjuje … in nežno poljubljanje zamenjajo strastni vdori jezika in ustnic na nasprotnikovo ozemlje …
… rada imam taka jutra …

Ah KIR sj sm ti rekla tkole prek interneta to ne steje..jaz bi v rl poljubcke..

www.studentarija.net

kaj pa če je telo poleg PREvroče, v sobi hica, da je jooooj, radiatorji delajo za znort, vroče je… pa še tip taki, da se ne moreš ohladit???

;-))))

Jaz pa mam rada za začetek čisto nežne dotike ustnic…. kot dotik metuljevih kril…. ki jim sledi mokra in nežna konjica jezika…. ki se čisto narahlo dotakne spodnje ustnice… se sprehodi po njej…. jo žgečka….. se preseli na zgornjo ustnico….mmmmmmmm…. za uživat z zaprtimi očmi…..

Joooooooooooj….

saj to ti govorim!!!!! V real!

Ves kaj jaz si zalsluzim enga k bo samo moj..ne tazga z eno in polno obveznosti..in ker vem da si dober po srcu, tud vem da mi enga tazga privoscis 🙂

www.studentarija.net

Seveda da ti ga privoščim Rubyka! Ampak kljub temu, sebe najbolj! Pa sploh ne vem zakaj. Veš morda ti?

čist BP situacija je tole ;-)))

lunca, kaj se tako zgražaš? saj ti bi se na okn spomnla, -mm se ni 😉

Ja kako sebe najbolj, ce si vendar zaseden in vse to..in zakaj mi sebe privoscis pa res ne wem..to pa mors ti vedet 😉

www.studentarija.net

Ker si tebe tud sebi privoščim, hahaha

Hahaha bom vzela to za kompliment. 😉

www.studentarija.net

Se jih ne naveličaš? Komplimentov mislim? Toliko sem ti jih že natrosil…

No tok pa ze wes da se zenske ne navelicamo hitro komplimentov.. 😉

www.studentarija.net

pa lulčka, tud ne Rubyka?

Tud tega 😉

www.studentarija.net

Pride študent na fakulteti za fiziko na izpit. Potrka odpre vrata in vstopi.
Profesor mu zastavi vprašanje:” Sedite v vlaku in vam je že pošteno vroče, kaj naredite?”.

Študent odvrne:” Odprl bom okno.”
Profesor:” Odlično. Sedaj pa vprašanje . Vlak vozi 100 km/h, zunaj je 35 stopinj in piha veter s hitrostjo 12 m/s. Površina odprtega okna je 2 kvadratna metra. V kolikšnem času se bo kupe ohladil?”
Študent seveda ne ve in pade. Ko pride iz predavalnice takoj drugemu pove vpraąanje.
Pride notri drugi.
Isto vprašanje, le da on odvrne, da si bo slekel jakno.
Profesor vztraja: “Ampak vam je še vedno vroče.”
Študent: “Si bom slekel še hlače.”
Profesor:” Ampak vam je še vedno vroče.”
Študent:” Se bom slekel do nagega.”
Profesor:” Nasproti vam sedi črnc in ***** se mu že dviga ob pogledu na vašo rit.”
Študent:” Me ne zanima, lahko me fuka cel kupe, ampak okna ne odprem!!!”

New Report

Close