Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Se še kdo dolgočasi pred PC-jem?

Se še kdo dolgočasi pred PC-jem?

s tabo vedno držim, samo njega sem hotela malo pritegnit…saj veš trojček pa to

Tooooooooooooo,sam ne vem,če se ne bo kje ustrašil,ker ko je treba k dejanjem…..rep med noge in zvis…….pa ga ni več…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kot rezervist?
Sp

zato sem jaz bolj previdna pri besedah…ga hočem na finto dobit…ko bo enkrat med nama tak več ne more uit…ti imaš lisice in ga vkleneš en, dva, tri

Pa ne si sama sebi korajže dajat,no!
Pridi(ta) pa ,da vidimo!
Vse je možno! rep,noge in med!
Pa sem misli,da Štajerke manj blebetajo in bolj akcijo usekajo…
Sp

Nikakor…kot prvi častnik…..kapitan pa sem jaz…..(mornarica mi je ljubša)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Samo ena rečeš,pa je na hrbtu in priklenjen,no potem pa si spet ti na vrsti,saj vem,da ti znaš…..pa da ga zmešaš totalno….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ne, ne draga moja; potem sva midve na vrsti. Ko je vklenjen pa naj samo gleda kako se noro poljubljava in strastno slačiva

OOOOO…da ga zmešama….pa naj trpi,….za svoje grobe besede bo moral trpeti!!!!!!In potem ga malo pobožava po ***** in midve sami nadaljujeva…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

me pa res zanima,kako bi bilo v resnici,če bi se res srečali :-))))
Koliko korajžnih besed bi pol padlo,hi,hi!
Trilči!
24.4.03 se vidimov BTC-ju!Ista ura!pa da vidimo potem!
Sp

P.s.: Razbo in Štumpi ti razturata gate…..pa še kaj :-))))
Sp

ja pa po možnosti naj bodo slikice naslednji dan zjutraj na netu…da se mi bo zmešalo pred izpitom…ko bom gledala kak si trilčiko delijo moške roke

Ja,ja,ja…keri dan to pride……pa bomo videli,kdo bo komu raztural gate…oziroma komu bo prej razneslo gate…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

med tednom enkrat je ali pon. ali tor. ali sre. ali čet. :))))))

Za izpit ni boljšega in lepšega,kot tako popoldne in večer(?)!
Ne moreš pasti,ker prideš nabit z…………….vsem!
Sp

Mene si noben ne deli,če tega jaz ne želim!!!!!!!Ha,za mene se je treba potrudit….:-)))))))))))))Pa ne z poceni fintami in to……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

mogoče pet.Danes smo 12.4,torej je 24.4. …emmmmm…četrtek????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close