Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se še kdo strinja, da je Veseli oče kreten?

Se še kdo strinja, da je Veseli oče kreten?

Da vidimo, kdaj bo izginila tema:-)

Odgovor na objavo uporabnika
Mogoče pa, 06.05.2024 ob 23:07

Da vidimo, kdaj bo izginila tema:-)

Ni kreten. Debil je.

Itak da je!

P.S. Tema bo izginila prav kmalu. Veseli ima baje neke veze pri moderatorjih.

Vesel oče ni dočakal druge Švice, ki mu jo je obljubil njegov jajasto puklasti pastir. Zato se zdaj kot prašič fojtra s sendviči in pingo sokom.

Ima rahlo bipolarno motnjo, iz ene skrajnosti v drugo, pa včasih ga meče prav po otročje, potem pa nas kar naenkrat vse stera v Srbijo 🥴 ja ni mu lahko…

Zakaj bi Srbija bila velika, če jo je pa za en pašaluk?

Samo to bom rekla : In v tem, kar napiše, je velik del resnice,  ki jo naglas pove samo on…

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 07.05.2024 ob 00:39

Zakaj bi Srbija bila velika, če jo je pa za en pašaluk?

Srbija je veliko večja od Slovenije (Slovenistana).

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 07.05.2024 ob 04:02

Samo to bom rekla : In v tem, kar napiše, je velik del resnice,  ki jo naglas pove samo on…

Yess, trobi on mojo resnico.

Odgovor na objavo uporabnika
principle, 06.05.2024 ob 23:14

Vesel oče ni dočakal druge Švice, ki mu jo je obljubil njegov jajasto puklasti pastir. Zato se zdaj kot prašič fojtra s sendviči in pingo sokom.

    On že ima svojo malo Švico.

Oprostite, kdo od nas ima čas in možnost da na forumih (saj vemo, da ta ni edini) cele dneve in cele noči nabija take teme, ki so obenem še povezane s TV programom in mediji? On to počne cele dneve že mesece, verjetno leta. Povejte vi meni – kdo ima lahko toliko časa? En, ki ima malo Švico.

Dal je zbrisati tudi zelo dobre teme.  Ne prenese nikogar z malo soli v glavi.
No, toliko o agendi njegove stranke in njemu podobnih psihopatov- uničiti vse pametne, kjerkoli in za vsako ceno.
Da ostanejo samo norci, s katerimi se da manipulirati. Trend požeruhov. Veseli pa vesten služabnik denarja, fašizma in norosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10545, 07.05.2024 ob 06:36

    On že ima svojo malo Švico.

Oprostite, kdo od nas ima čas in možnost da na forumih (saj vemo, da ta ni edini) cele dneve in cele noči nabija take teme, ki so obenem še povezane s TV programom in mediji? On to počne cele dneve že mesece, verjetno leta. Povejte vi meni – kdo ima lahko toliko časa? En, ki ima malo Švico.

Pa klošarji, plačani iz žepa klošarske stranke.

Ja, je. Ne odpiram tem, ki ga včasih že v naslovu izdajo).  Njegovih komentarjev  (če naletim vmes) že dolgo ne berem več. Sedaj se nekaj šlepa pod drugimi imeni, a se ga hitro vidi. Briga me, če to temo zbrišejo. Mi je nepomemben.

Seveda ni vse ok z njim. Če ni sam odprl te teme, zdaj spet orgazmira, ker se nekdo ukvarja z njim. Pozornost potrebuje zato, da ga ne požre njegova toksična duša.

Po moje je zelo nesrečen človek, če mora po forumih sejat sovraštvo in slabo energijo. Ne prav inteligenten in še manj razgledan. Bogi.

brez heca.., bom kratek..

tip je psiho v rangu morilca Breivika…

zdej mi je jasno, zakaj so bili njegovi komentarji pred leti o prometni nesreči motorista in sopotnice na Zaloški brisani.

Napisal je, da se bi morale njihove glave valiti  od kraja nesreče, križišča dol do Ljubljanice in tako se bi moralo vsem ne Slovencem. Zgleda , da psiho pozna neke ljudi tukaj, ki imajo nadzor nad  to sceno.. Njegov nik je v bistvu neregistriran, pa mu je vseeno ratalo 2 teme o njemu izbrisat…

Odgovor na objavo uporabnika
hm290, 07.05.2024 ob 08:07

Po moje je zelo nesrečen človek, če mora po forumih sejat sovraštvo in slabo energijo. Ne prav inteligenten in še manj razgledan. Bogi.

Najbrž to drži. Vendar pa tale ni toliko neumen, da ne bi bil zmožen razumeti naših komentarjev ali samega sebe zadrževati znotraj normalnih socialnih norm, če bi to hotel.

Ja, je revež, a ne tiste sorte, ki bi se moral komu smiliti.

Namensko je zloben. Tista najslabša kombinacija med relativno normalnimi kognitivnimi sposobnostmi in popolnoma zafuranim karakterjem. Taki se nikoli ne spremenijo, ne glede na lekcije, ki jih dobivajo.

Kot že rečeno – Pošast iz cerkve

A kdo dejansko ve in pozna tega modela? Ime, priimek, kje živi, kaj dela… Marsikaj je sam pisal in ostali tudi. Neke nedoslednosti so vmes. Ali je to samo neki izmišljen lik in “mašta radi svašta”?

 

Ful se čudim, da Veseli še ni dal izbrisati teme.😄😄

Vesel oče je zelo pomemben člam MON-a. Ker on nam pokaže, kako nizko lahko pade človek, ki se ima celo za intelektualca, za povrh vsega pa še vernika – katolika.

Brez njega nekako ne bi dojeli, da je tudi to mogoče. Torej je njegov prispevek v bistvu neprecenljiv.

Sprejmem človeka takšnega kot je. Saj mi ni treba z nobenim tukaj gor piti kavo, dobim pa občutek, kako ljudje razmišljajo. Njegovo je pač takšno kot je.

Vsi se moramo zavedati, da bi bili tudi mi kritizirani, če bi dlje časa objavljali pod enim imenom, da bi nas ostali s foruma prepoznali. Poleg tega na takšnih forumih pogosto popustijo vse zavore.

Se spomnim Barce, kako fajn ženska, takoj je pomagala, če je lahko, ker je imela specifično znanje, skulirana ženska, pa so jo na koncu skorajda odnesli s tega foruma.

Tako da, boljše, da se kritiki izognemo.

 

Morda se prilagaja ljudem, ki berejo njegove misli brez razmisleka kaj bi lahko bilo v ozadju.

Čist v redu je on. Smešni ste mi tisti, ki tu gor sami sebe proglašujete za pametne, kar je res bedarija. Če nekdo pove nekaj, s čimer se ne strinjate in če ste že tako hudo kšajt, odgovorite s protiargumenti, a ne ? Ne samo “kreten”, “debil”…

Odgovor na objavo uporabnika
Paznik, 07.05.2024 ob 13:58

Morda se prilagaja ljudem, ki berejo njegove misli brez razmisleka kaj bi lahko bilo v ozadju.

Optimist…

Ta Pošast se ni sposobna prilagajati niti samemu sebi, kaj šele družbi, v katero tako rad sili.

Odgovor na objavo uporabnika
h5rhn5, 07.05.2024 ob 13:11

Sprejmem človeka takšnega kot je. Saj mi ni treba z nobenim tukaj gor piti kavo, dobim pa občutek, kako ljudje razmišljajo. Njegovo je pač takšno kot je.

Vsi se moramo zavedati, da bi bili tudi mi kritizirani, če bi dlje časa objavljali pod enim imenom, da bi nas ostali s foruma prepoznali. Poleg tega na takšnih forumih pogosto popustijo vse zavore.

Se spomnim Barce, kako fajn ženska, takoj je pomagala, če je lahko, ker je imela specifično znanje, skulirana ženska, pa so jo na koncu skorajda odnesli s tega foruma.

Tako da, boljše, da se kritiki izognemo.

 

Saj nanjo sta se spravila Vagabund in Antilopa, nihče drug, ampak pod 100 še dodatnimi anonimnimi vzdevki.

Vsi ostali smo jo zagovarjali in javljali moderatorjem, ki pa so po pojasnilu Andreje par dni kasneje dejansko zasrali situacijo in niso odreagirali.

New Report

Close