Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Se splača seksat s starimi ženskami (nad 30)

Se splača seksat s starimi ženskami (nad 30)

Očitno nisi še nikol seksal s staro. Imajo nek določen vonj, ki ga pri mladi ni. Ni stvar higiene. Če to prenašaš je lahko sex ok.

Sem jaz 30 ona 40
Samo po sončni muci je dišalo in odličnem parfumu
Aaaaaaa milina!

Maju vonj starejše. Pohotni je žena in bi rada to sakrila. Nismo tolko glupi moški, včasih se delamo da ne vidimo, razumemo, vohamo. Zato da dobijemo.
Vide se strije pa celulit in vonj je.
Ce ima izbiru bo vsak mladu.
Že poslovica pravi:
Mlada miriše na ribu, stara pa smrdi na ribu.

O pa kako se splača sexat s starejšo. Sam sem star 27 let in imam sexfrendico, k je stara 38 let. Je mamica samohranilka in sex z njo je edn najbolših sexov v mojem lajfu. Imel sem že kar neki punc in po pravic povedano tiste mlajše pod 30 let niso nikoli tako izkušene, tako sproščene, brez zavor, kot te starješe. Mlajše imajo vedno eno blokado, vedno nečesa nebi….meni ni to ušeč, tega ne bi probala…. Starejša, bi probala vse in še več, marsikej me nauči, marsikaj mi pokaže, me zrihta tako, kot si niti v sanjah nism predstavljal, da sploh obstaja….. Orgazmi so najbolši, sex odličen. Ne vem sploh kako bom lahko zadovoljen z mlajšo. Kar se tiče enih nezrelih izjav, da smrdijo….. To absolutno ni res, moja lubica vedno tako lepo diši…..njena češpljica prav lepo diši in je prav okusna za pojest. Strij nima, celulita nima…. Če ženska skrbi za telo, je lahko lepa še dolgo časa. Moja je stara 38, pa zgleda velik bolš kokr kakšna 20 letnica…. moja 38 letnica ima zelo čvrsto postavo, čvrsto ritko, lepo gladko žametno kožo, na obrazu nima gubic, edino ko se zasmeji 🙂

Vsaka 38 letna ženska ima gube, celulit in tudi kakšno strijo. Pa prtljago, najboljš se čim manj pogovarjat.
Mlajše so definitly lepše. Stare pa ti ni treba na večerje vozit, lahko jo po+++aš in greš, zaspiš in ne dela problemov. Pa ker je bolj desperate bo naredila vse, lahko jo po+++ješ. Majo razširjene bolj in povešene sramne in joške. Ene si delajo plastične sam ni isto.

Tud jest mam raj mlajše.

Zame mlajše prosim. 🙂


Ti pa še nisi srečal prave, ohranjene čez 40. Pojma nimaš kakšen je sex s tako, verjemi. Današnje punce mlade, pojma nimajo kaj je dober sex. Niti ne doživljajo orgazmov, ker enostavno ne raziščejo svjega telesa in so srečne če so samo pofukane, čeprav jim ne pride, samo da je model, ki so ga upecale zadovoljen.

Čez 40 !? Pa to je čisti odpis.
Čez 30 ne vem. Še vedno imam rajši tiste okrog 20.


Ti pa še nisi srečal prave, ohranjene čez 40. Pojma nimaš kakšen je sex s tako, verjemi. Današnje punce mlade, pojma nimajo kaj je dober sex. Niti ne doživljajo orgazmov, ker enostavno ne raziščejo svjega telesa in so srečne če so samo pofukane, čeprav jim ne pride, samo da je model, ki so ga upecale zadovoljen.
[/quote]

Če bi lahko zberal bi vsak ded mlajšo meu. Stare so pa tk, sn pa tja je kera za ponucat.

Sveda se splača, ampak če gledaš na sex samo kot akt, se ti ne splača, ker misliš da je samo not ven not ven in nabijanje,pa misliš da si car. Ko bo vsak sex okrog 1,5 do 2 uri polno iger, objemanja, igranja,… to ti je sex in to se ti splača.

So bolj odprte, uživajo v sexu,…

Mladi gledajo na sex samo nabijanje, starejši drugače. Zato tudi mlade punce rečejo, da je z starejšimi moškimi božansko in tako tudi mladi fantje, da je z starejšimi ženskami božansko.

Najboljše so okrog 50 let.

Jaz sem starejši, 52 in bi vedno izbral mlajšo.
Tudi ko sem bil mlajši ne bi izbral 40 letnice. Fizikalno dejstvo je, da se moški staramo boljše.
Starejše ženske (do 30) so zanimive samo, ko jih imaš 15.

2 ure seksa, objemanje, božanje, pogovor?
Sex ni masaža, sex ni psihiater in sex ni ajurvedska masaža. Vse to se plača.

Meni je pol ure povsem dovolj. Dokler z lahkoto dobim 20-30 letnice bom raje njih.

Jest mam 39 in se strinjam z gospodom (52).
Starejšo pod pogojem da je hot. Ponavad niso. Pa še to sam če ne morem mlajšo dobit. Zaenkrat lahko.

Pa seveda, da rajš mlajšo. A je kdo z lune padu. Starejša pa če je res, res dobra, pa če se res, res zrihta. Z leti jih je manj in manj.

Tile mladiči, ki komentirajo, da ženske nad 30 niso seksi in “uporabne”, seksajo le s svojo desnico in levico…

Jaz imam raje mlajše.
Reč, da rajš seksaš starejšo je tko, k, da bi reku da so 14 dni stare ribe boljš od svežih.
Ja, saj, gušti so gušti… eni preferirajo pokvarjeno robo. NI jih pa prou dost.

Seveda da mlajšo raje. Ampak tudi kakšna starejša ni ravno za odmet. Ženske imate res srečo, da moški nismo tako izbirčni. Če bi imeli moški toliko celulita, depresij, strij, špeha in predvsem prtljage, bi človeška vrsta verjetno izumrla.

res je, imam strije, celulit in gube

Ne.

Zbor dr.kačev?

Meni niso niti malo všeč. Dokler bom lahko izbiral bo okrog 20. Potem pa čim mlajša. Ti da dobro energijo. Stare te vlečejo k tlom.

Meni so tam do 30 ok potem gre pa samo še navzdol. Kjub postavi ji vidim leta in spolno me to neprivlači in res nemorem pomagat. Tudi spolnosti se ne da izsilit. Ali čutiš do nekoga kaj ali pa ne.

Seveda se splača. Probaj in boš videl.

Meni niso preveč všeč. Mlajše so bolj sexi.

New Report

Close