Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Se splača seksat z mladimi moškimi?

Se splača seksat z mladimi moškimi?

Promiskuitete so zmožne samo psihopatske osebnosti.
[/quote]

Who hurt you?

S temle zapisom imaš prav.
Samo mislim, da avtorica tega ne želi slišati, niti ta vidik ni v njenem fokusu te čase.

SIcer je pa že naslov teme dvoumen; “Se splača?”
Dvomim. Seks se splača samo tistim, ki to počnejo za denar – to pa prinaša druge probleme.

SIcer pa – sam seks bo verjetno čisto OK, ko se bosta navadila en drugega. Če to želi… si lahko vzame, nič konkretnega ne bo takoj narobe. Je pa še vedno res, kar je zapisano zgoraj.
[/quote]

Nihče noče slišati grenkih besed pa čeprav so dobronamerne. Nepremišljeno osebo vedno “zanesejo” čustva, ki to niso… je pa impulz, metuljčki… :)))))))

MARINA42

od kje si ter če si reg uporabnica da ti bi lahko pisal 🙂

Lp iz Kamnika

Ko sem bila stara 30 let, mi je 40 letna prijateljica zaupala, da spi s 24 letnikom. Priznam da se mi je takrat kar obrnil zelodec, ker si nisem mogla predstavljat, da bi jaz osebno seksala z otrokom. Leta so tekla in sedaj sem jaz 40.

Porocena sem bila 16 let in sedaj sem dve leti samska. Nekak so se tako stvari obrnile, da zadnje leto seksam z 23 letnikom. In je super. Vec kot super.
Za partnerstvo mi ni, kar pogresam je seks in crkljanje. Moj ljubimec zgleda starejši in je definitivno bolj zrel kot moj bivsi moz ( ki je moj vrstnik).
Dobiva se vsaj enkrat tedensko…na zacetku so bile tezave s prezgodnjim izlivom, ampak vaja dela mojstra;)
Je pa res da mu popolnoma zaupam, kar se tice ” hvaljenja” naokoli…oz. sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepricana, da je to najina skrivnost. Brez skrbi, tudi jaz zivi dusi ne priznam…
…ampak je res res super. Ponavadi pride pozno popoldne z buteljko pod roko in se mava fajn do jutra. Edina ki ga je vidla je soseda in sem ga predstavila kot bratranca. Je zelo privlacen, razgledan in zelo priden student. Na zacetku sem mislila da bo to zelo kratkorocno sestajanje, pa pravi da nima cajta za punce in da ce pride kaka vrstnica vmes, da mu sploh ni, ker mu ni za sexsat ce ne more z doticno spravit dva normalna stavka skupaj. Naj se povem da moje telo odraza dejansko stanje…se pravi nisem fit, imam ogromno celulita in povesene joske, tudi gube imam kot vsaka 40 letnica in se niti priblizno ne slepim, da zgledam vsaj priblizno kot njegove vrstnice. Ampak pri teh letih sprejemam svoje telo tako kot je in uzivam v spolnosti. Pravi da ga to (+moj karakter) podzge 100x bolj, kot popolno in napeto telo 20 letnice. Meni je prav:)

Tako je tudi prav. Uživaj.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

milfa 37 javi se
sem resen

Ce je ksna za diskretno sprostivev naj se javi v mail [email protected] star 29 pouhen energije

Iscem starejso zensko za akcijo. Sem atletske postave, skrbim za svoje telo. Star 19 let in noro potreben. Ce si za mi pisi na zs ali [email protected]
Pa pohiti;)

Eno uro dvajset in navzgor??? Ma, fuknem dedca dol s sebe kot vrečo peska nebodijetreba! Da ne bo drajsal uro in dvajset??? Svašta! Dedec mora biti zame vzdržljiv, ampak vzdržljiv pri HITREM štepanju! A lahko 15 minut hitro nabija? Če lahko, potem mu ni treba tistega polža valjat prav počasi noter in ven. Če česa ne maram, je pa to počasen f.uk po polžje. Ko se dedec boji, da bo špricnil in potem nekaj mečka in se ustavlja in pavzira… Klinc, pa takšen sex! Daj ti mene 15 minut na hard štepaj, pa bom srečna:)))
[/quote]

Očitno še isi imela v življenju partnerja z nekje 20cm njegovega orodja v sebi ( pa še to napol)…. Ker takrat bi se otepala nabijanja/štepanja, kar tako rada prakticiraš, kot vreče peska na sebi. 🙂

Tole naj si Enatajužna vtorica prebere. IN pride nazaj pokomentirat, ko bo imela tudi ona toliko let, kot ti 🙂

Uživaj!

Ko sem bila mlajša, tam nekje 16-17, pa tudi kasneje, so me privlačili starejši moški. Sedaj me je to minilo. Imam pa skoraj 30 let … ne še čisto. A je v redu, da so mi zadnje čase všeč mlajši? Se vozim z avtom po cesti in zagledam kakšne cukrčke, gotovo niso starejši od mene. Vznemirja me, če pomislim, da bi šla z 23-25 letnim. Saj v bistvu je malo razlike v letih. Ampak je mlajši od mene. To me vzburja. Škoda, ker nisem samska.

Sm enx se zivi 😉 Pac lj js bi sou pa tko z eno okol 30 k me pa to ful napali pac tko mal starejse k vejo kwa delajo in k znajo res uzivat ane =)
Sj se lohk na skrivaj dobiva ne rab noben vedet bo tole najina skrivnost 😉

Mene pa ful privlacijo starejse zenske, star sem 24, ce je kera za naj mi pise na mail [email protected]

Sem 45 in imam ljubimca 25 starega. Sex z njim je bomba Je bil začetka malo neroden -neizkušen a se je zelo hitro naučil vse kar je bilo treba. Poslušal vse moje nsvete, osvojil odlično tehniko orale………… seveda je obdelan tudi on z moje strani. Prej je imel dekle, ki orale ni želela ne prejeti ne dati. Dokler bo trajalo bo, vsega fajnega pa je 1x konec.

Sm enx se zivi 😉 Pac lj js bi sou pa tko z eno okol 30 k me pa to ful napali pac tko mal starejse k vejo kwa delajo in k znajo res uzivat ane =)
Sj se lohk na skrivaj dobiva ne rab noben vedet bo tole najina skrivnost 😉
[/quote]

Jah, problem je, ker sem jaz drgač skos doma in če grem ven, bo takoj sumljivo. :S Koliko let pa imaš? Ja, sam enkrat se živi, škoda ker narobe zapravljam svoje življenje. 😉

Jaz imam 34 let.

Tudi sam bi rad spoznal resno, diskretno, starejšo damico od mene, ki si želi uživati življenje s polno žlico 🙂

Želje so eno…realnost pa nekaj drugega 🙂

Tudi sama sem imela 15 let mlajšega moškega. Nebesa. Ne oziraj se na druge. Če ima moški mlajšo,, v redu, če ga ima ženska, nastopi panika. Najprej so zgrožene ženske, ker so zavistne, o moških pa ne bi izgubljala besed. Egoizem brez primere. Mlajši so neobremenjeni, enostavno uživajo, to je bistvo. Uživaj, dokler lahko in brez slabe vesti.

Obožujem starejše špeharice z velikimi povešenemi joški.
TANTA ROBA.

Meni pa mlajši, zeloo;) Koliko si star? Jaz 48. Daš mail?
[/quote]
evo ga: bayker70afna gmail.com

Zakaj pa ne…sicer je pa tvoja stvar kak se bos odlocila…sam enkrat se zivi

Če je kakšna milfica iz okolice Maribora zainteresirana za 22 letnega se naj javi na [email protected], sem urejen in si že nekaj časa želim seksa z žensko starejšo od 35 let, saj te točno vedo kaj hočejo. Diskretnost zagotovljena.

Jah, problem je, ker sem jaz drgač skos doma in če grem ven, bo takoj sumljivo. :S Koliko let pa imaš? Ja, sam enkrat se živi, škoda ker narobe zapravljam svoje življenje. 😉
[/quote]

Ej caw k pol si nasla koga al si se frej?

Pisi mi v zs 😉

New Report

Close