Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Še tole, Zate Štumpi…

Še tole, Zate Štumpi…

Dragi Štumpi…čeprav sem bila v gužvi, ne misli, da sem na tole pozabila, sem prišparala do danes, ko bomo vsi na kupu…

Hvala, dragi prijatelj, ker si nas lepo počastil, hvala, ledi je bil odličen, kakor tudi naše druženje, hvala v celem imenu družbe, mislim,da se bodo ostali strinjali z menoj. Ampak naslednjič pa častimo drugi, da veš in pika!

p.s. Aja, kornetek je bil pa še posebno dober, ko sem se prisesala na njega…mmmmmm;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se pridružujem!
Hvala Štumpi!
Jaz naslednjič prispevam apartma ali vikend. ;-))))))
Sp

P.s.: Če pa napišem,kako je Sonči lizala….bo pa najbrž spet preveč….bo spet padalo po meni…:-(,paardon :-))))
Sp

HVALA.

(lizala bom pa drugič…:-))))
Cmoka na lička.

Hvala se pod svojo mizo vala …….. hehehehehehehe

Žverca – …….držim te za besedo …hihihihihihihihihi

Puso na puso in šapa šapi ….lep dan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

lalalalalala.
Prav – da se ne boš potem ustrašil.

Stavim da ga ne daš celega v usta ,….hehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A misliš tko kot Sonči?
Ta pa zna lizat,a?
Mater ga je dala noter in kot globinski sesalec….;-)))
Sp

imaš prav…

Tri kepice sladoleda res ne grejo naenkrat v moja usta…. saj res, da so kar prostorna za tako dolg jeziček, pa vendar…:-))))

P.S.
A si morda ti kaj drugega mislil kot pa sladoled?! Samo vprašam, no.

kaj pa če so,…..ma bom raje tiho ,..pozabi ,…res ne grejo trije (isti)predmeti na enkrat v usta …hihihihihihi

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jutro!

Kaj ste leda jedli?????….mmmmmm…..jaz bi tud…smrk….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

hehehehehe, si pa model ,…cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

mas sam sladoled al mas pir tut?:)

Kljuka, koliko časa se midva menva da ga bova enkrat za vselj zalila
(Brez pira ni lokala , kaj praviš )

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

res bi ga lahk…za dobra stara vremena:) …sam brez kakih zensk zravn…to je pogoj:)

hehehehehe, ko boš utegnil mi piši na meil !
lep dan ti želim
Kosilo vabi – želodec pa tud hehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Na momente pa res….cmoka vračam…..pa hočem čokoladni sladoled,ko pridem v LJ!!!!! cmoka…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ni blema – cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

H V A L A A A A A A tud jet :)))

New Report

Close