Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se uredništvo foruma kaj odzove na vaše pripombe?

Se uredništvo foruma kaj odzove na vaše pripombe?

A veš da se mi sploh ne da ukvarjat več s tabo in s tvojimi znucanimi izrazi. Pa še domišljaš si da si smešen.

Klik na zadnjo stran teme oz.zdaj na zadnjo stran in hkrati ze tudi na zadnji odgovor deluje in ni oblika foruma kriva, ce ne znas.
Prav tako kot registrirana ne vidim ne na racunalniku in ne na tablici nobenih reklam…

In ja, na ZS se vedno odzovejo, vsaj meni so se do sedaj vedno, tudi pripombe so upostevali, seveda ne vseh, ker vcasih sem z nekaterimi somisljeniki pac v manjsini.

modri drisko si domišlja, da ne neki veliki faktor, pa ga ša pes ne poščije!

nova
Uredništvo priporoča

Modrić, ce imas ti tezave, ne pomeni, da jih imamo tudi drugi. Mislim težave s hitrostjo in z moderatorji.
Kaj ko bi počasi spakiral kufre in se spokal s tega foruma, kjer te moti čisto vse. Moderatorji, reklame, hitrost, forumaši…vse! Sicer mi je jasno, da je za to težava izključno v tebi, ker si pač po naravi težak, da mu ni para.
In s tisto svojo degensko uporabo srednjega spola si tako prizadet, da si mislit ne moreš. Ampak ok, si pač primitiven. Eni imate pač nizek limit zmogljivosti funkcioniranja

New Report

Close