Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Še vedno bo PCT, kako dolgo bomo to dopuščali?!

Še vedno bo PCT, kako dolgo bomo to dopuščali?!

Vlada spet ni odpravila pct…vsak navaden državljan ve,da nima več smisla izpolnjevati pct pogoja….Zakaj nas spet j….. v glavo?!!! Ne  morem verjeti,da to dopuščate!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Necepilka, 18.02.2022 ob 19:07

Vlada spet ni odpravila pct…vsak navaden državljan ve,da nima več smisla izpolnjevati pct pogoja….Zakaj nas spet j….. v glavo?!!! Ne  morem verjeti,da to dopuščate!!!

Men pa ni problema še met.

Karantena je ukinjena, torej okuzeni lahko hodijo okoli, dokler niso pozitivni na uradnem testu.

Testi niso zanesljivi, jaz sem ze 10 dni bolna, testiram se doma in na testirnem mestu, enkrat doma pozitivna, tam negativna, pa doma negativna, tam pozitivna, pa spet obratno in tako ze 10 dni.

 

Brez zanesljivih testov in karanten ob stikih je pct brez pomena.

nova
Uredništvo priporoča

zdaj so dokazali jasno tik pred volitvami – za vse tiste, ki še niso vedeli,  KAKO POŽREJO OBLJUBE IN BESEDE…

ne šuje pa je – da oni sestankujejo za naš denar… te seje plačujemo mi… in na njih se gumpci lepo odločijo samovoljno, ne bomo mi še danes o tem odločali, še malo vam bomo omejevali svobodo… ker nas to zabava in niti vam ne bomo povedali kdaj se bomo odločali – kdaj se bomo blagovolili spet pogovarjati sploh, kaj šele odločati…  mislim resno – če kdaj bi sedaj pa se že res moralo US oglasiti…

ne morejo se eni oblastniki tako igrati s svobodo ljudi, ker se njim ne ljubi odločati pač ne bodo in se bodo oni odločili kdaj…

res ne prenesem jih ne prenesem kot da smo ljudje njihova lastnina prav direkt se norčujejo iz nas, naše svobode, življenj

 

Naredi kaj. Aja nisi sposobna ničesar razen da vrtiš gobec tukaj cele dneve

Kaj zdaj antivakserčki, a torej vam ne visi dol, če pogoji še vedno ostajajo, saj vi itak ne rabite teh štacun in gostiln?

Nisem cepljena, a se vedno hodim na kavice, v trgovine, v knjižnico. Grem še testirat in to je to, usput. Zaradi mene je lahko pct se celo leto.

Odgovor na objavo uporabnika
Peppapig, 18.02.2022 ob 19:32

Nisem cepljena, a se vedno hodim na kavice, v trgovine, v knjižnico. Grem še testirat in to je to, usput. Zaradi mene je lahko pct se celo leto.

a ste res tolk premaknjeni? zalaj si pa cel življenje nisi palce v nos tiščala za osnovne opravke, če je to tolk fajn…

pa še huje – a veš da to stane a veš da bi za milijone, ki gredo za to bedarijo in ne doprinese nič k zdravju nikogar, za tak dnar bi lahko imeli cele nove bolnice, pa nove zdravstvene aparate, itd…

a ste res tolk omejeni,da vidite sam sebe a res nimate nobene širše odgovornosti

lani smo donatorji zbiral 600.000 e za  aparat za zdravljenje raka… to doprinese k tzdravljenju bolezni in k življenju pacientov – pa ni bilo dnarja v tej državi – dobrega pol milijona e ni bilo…  za te k.hurčeve teste, ki so neučinkoviti, nihče ni zaradi njih bolj zdrav (kvečjemu še bolj okužen s čem), nič niso doprinesli k zaustavitvi epidemije, za to je pa ta država imela ne samo dobrega pol milijona, ampak kar 200 milijonov…

dejte folk mal z glavo razmišljat a ste res tako neumni?

Ovce debilne boste vedno ovce debilne.

Ne pozabite nagobčnika, ko greste v šoping.

Odgovor na objavo uporabnika
jasno je, 18.02.2022 ob 19:22

zdaj so dokazali jasno tik pred volitvami – za vse tiste, ki še niso vedeli,  KAKO POŽREJO OBLJUBE IN BESEDE…

ne šuje pa je – da oni sestankujejo za naš denar… te seje plačujemo mi… in na njih se gumpci lepo odločijo samovoljno, ne bomo mi še danes o tem odločali, še malo vam bomo omejevali svobodo… ker nas to zabava in niti vam ne bomo povedali kdaj se bomo odločali – kdaj se bomo blagovolili spet pogovarjati sploh, kaj šele odločati…  mislim resno – če kdaj bi sedaj pa se že res moralo US oglasiti…

ne morejo se eni oblastniki tako igrati s svobodo ljudi, ker se njim ne ljubi odločati pač ne bodo in se bodo oni odločili kdaj…

res ne prenesem jih ne prenesem kot da smo ljudje njihova lastnina prav direkt se norčujejo iz nas, naše svobode, življenj

 

Za jasno je

 
Glih zarad tega kot pišeš:
 
…ker nas to zabava…
…ne morejo se eni oblastniki tako igrati s svobodo ljudi…
…kot da smo ljudje njihova lastnina prav direkt se norčujejo iz nas, naše svobode, življenj…
 
se po domač povedan, na VSE te njihove odloke, ukrepe, ki niso nič vredni, userjem. Jih ne je.bem 5%.
Koji k…pa so oni, da mi bodo omejeval dihanje, gibanje, pa govoril s kom in kolkimi se lahk družm, pa kdaj ne smem vn, pa kam lahk grem kam ne..mislm, kr slab mi rata res, ko se sam spomnm kaj vse so nam delal.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 18.02.2022 ob 19:51

Za jasno je

 
Glih zarad tega kot pišeš:
 
…ker nas to zabava…
…ne morejo se eni oblastniki tako igrati s svobodo ljudi…
…kot da smo ljudje njihova lastnina prav direkt se norčujejo iz nas, naše svobode, življenj…
 
se po domač povedan, na VSE te njihove odloke, ukrepe, ki niso nič vredni, userjem. Jih ne je.bem 5%.
Koji k…pa so oni, da mi bodo omejeval dihanje, gibanje, pa govoril s kom in kolkimi se lahk družm, pa kdaj ne smem vn, pa kam lahk grem kam ne..mislm, kr slab mi rata res, ko se sam spomnm kaj vse so nam delal.

sej to maš prav,da se lohka ne sekiraš v enem delu… sam glej v nekaterih pa moraš to naredit kako boš pa drugače-  kako si lohka zrihtaš osebno, ki ti poteče, če te ne spustijo na UE… moš naredit test, osebno pa tud morš met, če ne si ti v prekršku…

in si prisiljen na tist usran test… kjer vidimo,da itak vse delajo mimo osnovne higiene in dejansko ogrožajo ljudi in njihovo zdravje… vse samo v želji,da čimveč pršparajo

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 18.02.2022 ob 19:45

Ovce debilne boste vedno ovce debilne.

Ne pozabite nagobčnika, ko greste v šoping.

Glede na tvoj mongoloidni videz in kretensko obnašanje si ti zadnji, ki lahko zmerja ljudi z debili hohoho

Odgovor na objavo uporabnika
jasno je, 18.02.2022 ob 20:04

sej to maš prav,da se lohka ne sekiraš v enem delu… sam glej v nekaterih pa moraš to naredit kako boš pa drugače-  kako si lohka zrihtaš osebno, ki ti poteče, če te ne spustijo na UE… moš naredit test, osebno pa tud morš met, če ne si ti v prekršku…

in si prisiljen na tist usran test… kjer vidimo,da itak vse delajo mimo osnovne higiene in dejansko ogrožajo ljudi in njihovo zdravje… vse samo v želji,da čimveč pršparajo

Za jasno je
Ja men v teh 2 letih na taka mesta ni blo treba it.
Trgovine, lokale, frizer…to pa obletavam, brez PCT, zadnjih neki mescev pa tud brez maske. Nekje bp, nekje se morm mal s kom pogovort, nekje je blo pa seveda tud mjčkn kreganja, ampak ne preveč, ker se mi ne da ubadat kaj dost s tem. Prijava in fertik muzke. Kazni mi pa še nobene ni blo treba plačat, ker po ZAKONU nism kršila nič. No,  1 zadeva je še na sodišču in odgovor še čakam, ampak vrjamem, da tud tuki s plačilom kakšne globe ne bo nič, ker tud tuki nism kršila zakon.

Dokler boste letal za vsak drek na test – tukaj mislim na to, da greste lahko v šoping, na kavico, k frizerju – toliko časa nas bojo jebal s te PCT-jem. Če bi pa vsi hodili na teste samo za nujne zadeve, bi pa tole verjetno že odpravili.

Ampak, neeee … je treba v šoping, pa na kavico … sej nč hudga … gremo nardit tist test, kaj se pa zamudiš …  A vidte? A sploh dojamete?

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 18.02.2022 ob 20:43

Za jasno je
Ja men v teh 2 letih na taka mesta ni blo treba it.
Trgovine, lokale, frizer…to pa obletavam, brez PCT, zadnjih neki mescev pa tud brez maske. Nekje bp, nekje se morm mal s kom pogovort, nekje je blo pa seveda tud mjčkn kreganja, ampak ne preveč, ker se mi ne da ubadat kaj dost s tem. Prijava in fertik muzke. Kazni mi pa še nobene ni blo treba plačat, ker po ZAKONU nism kršila nič. No,  1 zadeva je še na sodišču in odgovor še čakam, ampak vrjamem, da tud tuki s plačilom kakšne globe ne bo nič, ker tud tuki nism kršila zakon.

bravo… vsa čast ti.. spoštujem take!

Fajn nas fijakajo, a nede? Cepleni, necepleni, sej useen. Režejo nas, ko čebulo na masteršefu.

Ampak zakaj se razburjate? Kako, da niste že v sredo ugotovili, da so se dva dni zbirali, da nas bodo mal hecali.

Od sobote 19.2.2022. prost vstop v Slovenijo, brez preverjanja pct.Zanima me ali je dosežen sporazum z Italijo, Avstrijo, Madžarsko, Hrvaško, ker v nasprotnem je še enkrat dokazana inferiornost , oziroma  dolgotrajno hlapčevstvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 18.02.2022 ob 22:30

Od sobote 19.2.2022. prost vstop v Slovenijo, brez preverjanja pct.Zanima me ali je dosežen sporazum z Italijo, Avstrijo, Madžarsko, Hrvaško, ker v nasprotnem je še enkrat dokazana inferiornost , oziroma  dolgotrajno hlapčevstvo.

JEeeee, gremo na Hr 😀

    Odgovor na objavo uporabnika
    Haha527, 18.02.2022 ob 19:13

    Men pa ni problema še met.

potem pa kar pot pod noge pa po ¼to

Bravo.

 

Kaj pa ti? Dopuščaš?  Si bila na protestih?

 

 

za plavi

 

 

Potem se boš pa zbudil. Si se že? Smo 19.2.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 18.02.2022 ob 22:39

JEeeee, gremo na Hr 😀

Prost vstop v Sovenijo … nikjer ne piše, da na Hrvaško

Odgovor na objavo uporabnika
no sej, 19.02.2022 ob 07:55

Prost vstop v Sovenijo … nikjer ne piše, da na Hrvaško

Saj to je super.

Za dol se že testiraš.

Vedno je večji problem testiranje za domov.

Od 17.2. za v Švico ni potrebno nobenega dokumenta v zvezi s covidom! Spet kot leta 2019.

New Report

Close