Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še vedno ljubim drugega, a se poročim z drugim

Še vedno ljubim drugega, a se poročim z drugim

Čez mesec dni se poročim. Jaz pa imam še zdaj čustva do moje bivše ljubezni. Ne mine dan, da ne pomislim na njega. Zadnje čase sem prav žalostna, ker ni on na njegovem mestu. Mi je lepo z mojim zaročencem samo ni tiste prave ljubezni z moje strani. Upam, da se bo sčasoma to spremenilo. ah ja

 

Odgovor na objavo uporabnika
neusojena ljubezen, 04.08.2022 ob 18:19

Čez mesec dni se poročim. Jaz pa imam še zdaj čustva do moje bivše ljubezni. Ne mine dan, da ne pomislim na njega. Zadnje čase sem prav žalostna, ker ni on na njegovem mestu. Mi je lepo z mojim zaročencem samo ni tiste prave ljubezni z moje strani. Upam, da se bo sčasoma to spremenilo. ah ja

 

A denar igra glavno vlogo ?

Ne, Źal bo ščasoma še slabše. Ne sklepajo zakona brez čustev, ker je tudi grdo do źenina.

To ni dobra popotnica v zakon. Nimaš razčiščenih stvari v glavi in srcu, zato bo mož na nek način prikrajšan ker mu v bistvu ne izražaš tistih pristnih čustev, ta so namenjena drugemu… Želim ti vso srečo v zakonu, vendar vedi, da če že v štartu ni tiste prave ljubezni, jo bo  sčasoma vedno manj. Mogoče ti bo dovolj da bosta prijatelja, sostanovalca, starša otrokom..

ne poroči se, in dobro premisli. že če si 100% da je bodoči mož res pravi, mi verjemi da prej ali slej podvomiš. zato res, zaključi danes ker bolje ne bo nikoli. po 10tih letih zakona me ima kakšen trenutek da grem, pa čeprav ga imam rada in vem da ne bi mogla najti boljšega vendar pride dan ko mi gre res tako na jetra da adijo. ne igraj se s svojimi in tudi njegovimi čustvi.

Noro kaj se greste ljudje, če ni kisla kumarica, je prav patetično in bedno tole

Je že prepozno.Noseča je.Dojenček bo.

Ljubezen je precenjena. Če ti tale ustreza, bo kar v redu. Itak se vsak tretji loči, in večja verjetnost je, da ostaneš skupaj, če izbiraš z glavo.

Odgovor na objavo uporabnika
itak ni velike ljubezni, 04.08.2022 ob 18:49

Ljubezen je precenjena. Če ti tale ustreza, bo kar v redu. Itak se vsak tretji loči, in večja verjetnost je, da ostaneš skupaj, če izbiraš z glavo.

Tako pišejo samo materialisti, razočarani ali tisti ki niso nikoli izkusili prave ljubezni.

V tem primeru ne gre za izbiro “z glavo”, ampak za to, da sta oba partnerja preračunljiva in jima taka “dogovorna zveza” ustreza. Se pa strinjam, da obstaja določen procent zakonskih zvez, ki imajo takšne temelje in celo trajajo.

Si debilna ali treniraš debilstvo?

 

jp, razen če se ti nekem čudežu zgodi “resnična ljubezen”

Meni se je, šele pri 45…:)

Kur*a najhujše vrste. Več dostojanstva imajo pocestnice, ki se prodajajo za nekaj desetakov. One vsaj ne lažejo, da ljubijo med tem ko obljubljajo večno zvestobo. Sram te je lahko.

Butasto, ampak tako si se sama odločila.

V tem primeru ne gre za izbiro “z glavo”, ampak za to, da sta oba partnerja preračunljiva in jima taka “dogovorna zveza” ustreza. Se pa strinjam, da obstaja določen procent zakonskih zvez, ki imajo takšne temelje in celo trajajo.

Odgovor na objavo uporabnika
ni prav, 04.08.2022 ob 20:54

V tem primeru ne gre za izbiro “z glavo”, ampak za to, da sta oba partnerja preračunljiva in jima taka “dogovorna zveza” ustreza. Se pa strinjam, da obstaja določen procent zakonskih zvez, ki imajo takšne temelje in celo trajajo.

Ja, verjamem, da lahko pri preračunljivih ljudeh, ki so izbirali z glavo in ne srcem,

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm845, 04.08.2022 ob 21:19

Ja, verjamem, da lahko pri preračunljivih ljudeh, ki so izbirali z glavo in ne srcem,

zveza traja… Takšni navadno ostanejo skupaj tudi po varanju, saj gre bolj za nek poslovno-ekonomski odnos in ne za prava čustva. Kako pa so vpleteni v takšni zvezi srečni, je pa drugo vprašanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm845, 04.08.2022 ob 21:36

zveza traja… Takšni navadno ostanejo skupaj tudi po varanju, saj gre bolj za nek poslovno-ekonomski odnos in ne za prava čustva. Kako pa so vpleteni v takšni zvezi srečni, je pa drugo vprašanje.

Živim v ekonomskem odnosu. Ampak obojestranskem, nisem jaz priklopljena na bogataša, ampak sva oba kar premožna. Prave ljubezni na začetku sploh ni bilo. Lahko rečem, ko sem se poročila … še tisti poljub ni bil poln ljubezni, pač nekaj … nič posebnega.

Po skoraj 20 letih lahko rečem, da imam moža zelo rada, imava otroke, že malenkost večje in kar lepo življenje, sicer stresno zaradi služb, ampak lepo.

Kljub temu, da prave ljubezni ni bilo, lahko rečem, da ne živimo slabo. Oba se zavedava vloge, ki jo imava.  Med nama ni nekega ljubosumja, tudi telefoni itd. so odprti, pa si ne gledava, kdo komu kaj pošilja ali kdo kliče.  Kar opažam je to, da imava z leti vedno boljši seks, vedno več ga je, kar od začetka ni bilo toliko.

Mogoče začneš ljubiti šele po določenem času, ko zaživiš skupaj, daš nekaj skozi skupaj, hudega in lepega. Ko preteče nekaj let in v bistvu spoznaš, da ti je s to osebo, s katero si že toliko let, pravzaprav lepo in da si težko predstavljaš kako drugače.

Lahko da boš, avtorica, srečna na koncu. Pač življenje ni pravljica, marsikaj je treba preživeti, dati skozi. Velikokrat je v življenju treba vklopit možgane in če bi jaz še enkrat izbirala, bi verjetno izbrala takega, ki je moj mož, ki je z nogami trdno na tleh in ima jasne cilje – sčasoma se človek zaljubi v tako osebo, vsaj jaz, ki ne iščem vznemirjenja in romantike, ampak neko stabilnost, trdnost v življenju.

Odgovor na objavo uporabnika
žlup, 11.08.2022 ob 08:39

Živim v ekonomskem odnosu. Ampak obojestranskem, nisem jaz priklopljena na bogataša, ampak sva oba kar premožna. Prave ljubezni na začetku sploh ni bilo. Lahko rečem, ko sem se poročila … še tisti poljub ni bil poln ljubezni, pač nekaj … nič posebnega.

Po skoraj 20 letih lahko rečem, da imam moža zelo rada, imava otroke, že malenkost večje in kar lepo življenje, sicer stresno zaradi služb, ampak lepo.

Kljub temu, da prave ljubezni ni bilo, lahko rečem, da ne živimo slabo. Oba se zavedava vloge, ki jo imava.  Med nama ni nekega ljubosumja, tudi telefoni itd. so odprti, pa si ne gledava, kdo komu kaj pošilja ali kdo kliče.  Kar opažam je to, da imava z leti vedno boljši seks, vedno več ga je, kar od začetka ni bilo toliko.

Mogoče začneš ljubiti šele po določenem času, ko zaživiš skupaj, daš nekaj skozi skupaj, hudega in lepega. Ko preteče nekaj let in v bistvu spoznaš, da ti je s to osebo, s katero si že toliko let, pravzaprav lepo in da si težko predstavljaš kako drugače.

Lahko da boš, avtorica, srečna na koncu. Pač življenje ni pravljica, marsikaj je treba preživeti, dati skozi. Velikokrat je v življenju treba vklopit možgane in če bi jaz še enkrat izbirala, bi verjetno izbrala takega, ki je moj mož, ki je z nogami trdno na tleh in ima jasne cilje – sčasoma se človek zaljubi v tako osebo, vsaj jaz, ki ne iščem vznemirjenja in romantike, ampak neko stabilnost, trdnost v življenju.

Ti si pa iz Milivojevićeve pravljice… 😉

Bebavo početje!

Čez nekaj let ti bo zelo žal, še posebej pa če bo tip, v katerega si zaljubljena uspešnješi od tvojega moža. Znaš postati zelo zagrenjena…

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 11.08.2022 ob 09:01

Bebavo početje!

Čez nekaj let ti bo zelo žal, še posebej pa če bo tip, v katerega si zaljubljena uspešnješi od tvojega moža. Znaš postati zelo zagrenjena…

Repliciral sem na začetni post.

Se zelo strinjam s tabo.

Citiram ŽLUP, če spet ne bo citiralo.

Ti nisi pripravljena za poroko niti 10%.  Seveda ti je lepo z zaročencem morda imaš razlog da vstrajaš za poroko. V čem ti je lepo z njim ko hrepeniš po drugem. Se boš poročila zaradi premoženja  denarja.  Ljubiš pa drugega torej boš čez mesec po poroki že varala moža. Ali se mu boš izmikala pri njegovih potrebah in sanjala drugega.  Pa kake bedarije se greste ženske. Enostavno povej da se ne želiš poročiti pa se zgoni kolikor ti je volja. Pa čez 10 let se boš srečno poročila ko boš zato pripravljena. Zdaj boš se poročila in varala moža boš čez leto dve ločena. Brez ljubezni zakon ne traja dolgo to moraš vedeti. Ti boš pa zopet z nekom ustvarjala lažno družino na koncu pa bo šlo vse v maloro ko mož izve zaradi tvoje domišlije.

srhljivo kako ste zmožni opehariti bližnjo osebo.. in taki zakonov je ogromno-zakon zaradi ekonomske računice. Ampak to ni zakon v praven pomenu besede, je zgolj nek poslovni dogovor. Brrrr tako lajf preživet, v postelji z enim, a v srcu in mislih z drugim. Životarjenje ne pa življenje! Jebo vas keš da vas jebo, uničli ste mž odnose s to naravnanostjo!

in v čem je fora ostati skupaj, če dejansko nista skupaj v umu, srcu, telesu in duši? Nista skupaj, sta le dva posameznika, ki si delita nepremičnino!

New Report

Close