Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se zdi še komu oblačenje mladih katastrofalno, meni gre kar na bruhanje.

Se zdi še komu oblačenje mladih katastrofalno, meni gre kar na bruhanje.

Kje sem se prepoznal? Da sem po tvoje smešen, če se rad pri teh letih oblačim v strgane cunje npr v Newyorkerju, ki ima za ciljno skupino dost mlajše…
[/quote]

ok, če imaš natrgane ni panike, če ti oba kolena in še pol riti ven gledajo … potem je pa moje pisanje res namenjeno tudi tebi 🙂

btw, mojim najstikom doma so strgane hlače obupno grde in ni šans, da bi si jih kdo kupil, čeprav so bile kakšne hlače kupljene tudi tam. Tudi jaz si jih kdaj kupim tam, ampak brez luken.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Meni je prav smešno,ko vidim mlade s temi raztrganimi kavbojkami kot,da so brezdomci.
Enako smešno kot zrele ženske v 60 ,ki nosijo mini krila in zmajem z glavo kot tudi punčke pri 7 ali 10 letih nosijo mini krila in so napravljene gor kot da bodo lih šle na cesto.
Čakam še samo,da bodo začeli naokoli hoditi s tistimi kavbojkami ,ki imajo pri zadnji plati izrez in se bodo začele te prodajati.
Osebno nisem nikoli nosila takšnih kavboj,ki so razrezane ,ker mi niso nikoli bile všeč. Je pa res,da
vsak naj nosi kaj hoče,saj bodo oni imeli težave z zdravjem zaradi tako modernih kavbojk.

Oh pol si ti oreng stara kobila preko 60, hlaše na zvonec je nosila generacija rojena v petdesetih. Pa govoriš o nekih otrocih?
[/quote]
Hlače na zvonec so bile popularne tudi v devetdesetih, pa spet bodo… Zgodovina in moda se ponavljata.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close