Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sebastjan

Sebastjan

Spuci mail !!!!

And come back!!!!!
Bemti jarca!Al te pridemo iskat!!!!

je taku!!!!

A se eni pustijo fehtat!In to moški!
Grrrrrrrrrrrrrrr!

… mam cist cist spucanga :):))

Za domovino .. s sexom naprej!
bzzz

Yeeeeeeeeeeeeeeeeesssssss, s seksam ja, sam s seksam … naprej inu nazaj, pa noter inu van, pa spet naprej inu nazaj ……. seks je sveta vladar!

Knedl + 365 se ve za koga!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ce smo ze tam …

knedl +69

Aha, no ja, ta poza je sicer super kull, ma ne zmeri in ne z vsakim, ne de???? Ja, 2 + 69 !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, pa una na strani 35 je tut super, da pa sploh ne pokomentiram strani 73 !!!!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

predvsem gre tezko ……. 69 knedl notr, kar pa ni niti cudno, ce se to dogaja “na/za/ob jedilni mizi” :):))

knedl, knedl +1

ja.. in še to da ga moški fehtamo…. močkega… uh stu mater :)))

hehehe tud jest mam … spucanga :))))))))))))))))))

bemti, čebelca :)))) živjo!

…SEX omenu????!!!!!!
Ufa…tu pa jaz ne manjkam!
😉

Ekola, prid vmes! Da nauš autsajder!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja,mate prov mislem…
…stvar je v knedlu .
Lep,lep,lep,lep,lep…..

Motka smotka!To bo pa hot!
😉

… knedl’

nioba!!!!

Ja, hot ja, kwa s pa mislu? Mlačnosti je že tko več ku dost!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sej bo pršu moj Sebek…
hehe je trmast ga ne poznate ku jaz:))
resno tole vam povem..

bo zajček se še mogu tko trudet:))

haha ti moja , moja bzzzzzzz

uhuhu mmmmmm se mi seksa:)))))))))

:)))))))))))))
svinjsko tole:)))))))))))) matr:)))))))))))))))))))))))))))))))))9999999999999

Mislam ej :)))))))))))
tlele zajček nujno prosi…vi pa na seks ej…..
kako naj se človek zanese na vas a?

Ps…bi zdejle kdo od zadi??????

sms-sal?

aha hahaha jest bi kar z lustra…heheheh ojej!!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close