Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Šefica poroča

Šefica poroča

No , takole , vidim , da se moram lotit tudi administrativnega dela in pisanja poročil.
To ne bo šlo , ampak za danes naj vam bo !

Petkova seja se je začela dosti zgodaj ( relativno zgodaj , če upoštevamo , da je tisti zaje…. Nikitkin gsm spet krepu in je morala zato odhod od doma preložit za cca 1 uro , da si je baterija vsaj malo opomogla )
Prva prisotna je bila naša zvezdica . Tref punkt sva izbrali naravnost fenomenalen , tako , da ni bilo nobene dileme , kdo je kdo 🙂
In zdaj šefy podaja prvo poročilo o vtisu , ki ga je naredila naša tanova – pridna punca , omogočeno ti bo zelo hitro napredovanje v hierarhiji naše družbe :))))
Zdej – medve bova morali sicer še malo popiliti način komunikacije , ker šefico full jezi , če ne more do besede , he , he …
Je pa bila seja tako uspešna , da sva z zvezdico zamudili našega šarmantnega lastnika kavarnice v BTCju (no , se je zgodilo par ur kasneje , ko je bila boga , boga Niki že čist ob glas , ampak se je tudi to ob dobri organizaciji nadaljevanja sestanka uredilo – govorili so zajček , Blanche , Lili in seveda , kdo pa drug – naš Štumpi . Tu moram poudariti , da je večrat imel v mislih Mariči in dobili smo močan vtis , da fant pogreša njene nespodobne predloge , he , he …. ;))))
Da ne pozabim – kot vedno je bil Štumpi radodaren gostitelj – HVALA sonce naše :)))
Vmes smo večkrat poklicali manjkajoče člane , ki so sicer potrdili udeležbo , pa jih potem ni bilo.
Špela – pričakujem pojasnilo !
Glede na dejstvo , da sta Blanche (zelo šarmantna , kot tudi njen mož , to je treba posebej poudariti , he , he ) in Lili (točno taka je , kot sem si jo predstavljala 🙂 zeloooo simpatični , prijetni , čist na naši valovni dolžini – bi rada tule izdala eno naredjenje – prav in spodobilo bi se , da se začneta tudi oglašati , tako !

No , sem slišala tudi junaški glas mojega , mojega , mojega (!!!) Brusyta , ki je bil v mislih ves zavisten z nami 🙂

Na tem mestu se tudi zahvaljujem zvezdici , da je prišla na dobro misel naročit tisti toast , ker seja se je po njenem odhodu nadaljevala še ene par ur , Nikitko pa je čakala še tista fura domov.
Btw – Niki se mora specialno pohvalit , ker je tak car za orientacijo (tudi v popolni temi) da je od prve našla vse taprave izvoze za avtocesto smer Trst – Udine in že deset minut po razhodu junaško pičila proti domu (jak , je blo zoprno , pa še neki je začelo rosit )

Tako.
Zajcu še en specialen pozdrav , ker me je ljubeznivo spremil do avta in ga je skrbelo zame :)))
Naslednjič pa ima , da napiše poročilo , a sem jo zastonj določila za svojo osebno pomočnico , al kaj ?!

Niki je zadovoljna , ker je danes vse pod kontrolo , sonce sije , včeraj je spet jahala in danes bo tudi ….

ahoooj šefica:))
komunikacija – ja je hudič tale škrat ma škratji jeziček…..

kr se pa napredovanja tiče pa hiearhije – lepo prosim – jest sem en huuuud anarhist in bom kr lepo tam kjer sem – da me noben ne komandira jest pa tud nubenga;-) keee men je tkooo doobr -yeees.

te pa še poročilo z moje strani – čas mi žal ni dopuščal da bi počakala še ostale – ampak šefica je pa dama ku se šika:)

Mariči prov si mela diši – ampak sem bla pa zlooo žalostna ko šefica ni imela famoznih rdečih čeveljcev.

…doniš… je pa vseglih bla elegantišššš pa morte mislit zraven enga tazga potepuha ko sem jaz:))))) Sam jest nepopravljivi optimist sem čaku da jo Mariči kej okol avinka prmaha….

in tko nisem vidla tud zajčka mojga, zajči ne da si tud en malček moj????

duuuš a je čbelca tud kje okol letala?

To, da je Severnica po srcu Sončnica je res. Torej Severnica, boš spremenila nick? Sonček vabi na kostanj:))))

p.s. Niki prosim preberi mail.

Eh, Niki Niki, sem vedela, čisto sem vedela, ko je bil
po petku tak mrk, da pa le ne bomo ostali brez poročila,
bemtiš, kdo bi pa potem sline cedil, a!

Da ste nas ožirali, mi je povedalo celo telo, saj se mi je
kolcalo do nebes in še čez! Je dejal naš gospodar, da sem
kot uni pijanček, ki še dveh besed brez vmesnega “hik” ne
spravi iz sebe!

Hvala za poročilo. Imejte se lepo, kar pa se tiče usodnega
deveta, je, bog pomagaj, pri meni obstalo vse u vazduhu.
Ampak, ampak, ……. pobrigajete se raje, da bo zajček zraven,
imam neki čudni občutek, bemtiš, da bi se rad izognil vsem
odgovornostim……

Zdej me še bolj žre in razjeda foušija, komej živim, res!
Tako me jezi vse skupaj, da nisem sigurna, če ne bom mojega
avto-majstra grdo pogledala! On je kriv, on je rekel, naj mu avto
pripeljem v petek, on je tisti, ki mi je priščipnil tisti kanček sreče,
ki ga človek lovi z vami …. on, in samo on, ………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jooooj Becky ne še ti pliiiiiiiiiiiiiz!!!

pokorno javljam da sem en velik zmrzne – TKO

a kostanj da vabi – že letim:)))

Mariči ljuba duša – jest bom zajčka vzela s sabo pa magari ga za ušeska potegnem vuuun!!! Kam neki mi je zajči zgasnu – ku, ku, ku

Drgač pa me nkar ne s takimi hecat da ne pridem poo unih ovinkih še do tebe!!!!! Dobr veš da ko si tale škrat v glavo kej zapič – ke ima malce une vaše notranjske zjalaste krvi tud u seb- pol ti nema spasa:)))

Ti pušiljam ooolll pozitiv vajbrejšan – a že kej nuca????????

unga avto majstra pa kar glidi hrdu –
kaj se pa to pravi da ne zrihta mašince, jest sem te pa tkoooo težko čakala ku enga laverja:)))

zdej pa moram zgasnt – me botr mesec kliče…

Poroča …. sem zastopla , da je tam … ,
na matičnem uradu …. , k pol me
ne bi nikoli videla v živo …..

Kam pa je Lili poniknila?Zakaj ne piše nč več..kam je poniknila…aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muci , zakaj so nekatere niti .. tu gor
črne , druge pa modre ?
Modra me spominja na …..

Hmmmm…hmmmm….aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?aaaaaaaaaaaaaaaaaa???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zvezdica moja zlata, zajček je ves tvoj.
Šefica pa je bila res lepa in zajček skrbi, da premalo papa ona..
drugače sem pa jaz zraven glih tko kot ti…en potepuh…lepa je naša šefica..

Zajček je vsled popolnega sončnega mrka, pozabu na poročilo.
Se ne zgodi več…

madona, ti zajček ti ga pa lomiš !

:)))))))))

Ne poznam osebe, ki bi imela več pizdarij s telefonom kot ti.

Jaz se ga itak naveličam po par mesecih in eni trije morajo bit vedno po kakih predalih….ne vem kaj se ti tako dopade, mora bit kej tretjega vmes :))))

Srečen Siemens s takimi strankami…..

Kar se pa tiče vašega srečanja….zame je bilo presenečenje popolno in prava poživitev terorističnega tedna, ki pa se je tako vseeno lepo končal.
Jaz sem sicer razumel, da je bilo to v Ljubljani, zato mi ni jasno kje imajo v prestolnici tablo Trst in Udine…ampak,no….sej b prišel dan, ko bom kej štekal.

Sicer pa….še dobro, da je bil Štumf….da niste toliko “nabijale” po decih :)))

..če že komu , sem zvesta Siemensu :))))))))))))))))))

No takole , dan , ko boš vsaj eno stvar mal bolj štekal , je današnji !
Namreč , če probaš iz unga BTC- ja prit na autostrado za Primorsko , moraš neki ovinkat po enih nadvozih , izvozih , podvozih in tunelih , prideš že skor v moje domače dolenjske kraje in ves čas gledaš table za smer Trst , enkrat je pa vmes zapisano tudi Udine , he , he , to pa je že čist moj konec (od nas do Udin je ene 20 km , če je ..)
Evo , je jasno zdej :)))

Niki ima pred sabo lep zgled vojnega lica , ki šteka sem pa ke kaj …. ma kaj si čem , ko ga mam pa takoooooo rada …. :)))))))))))))

No ja, to zadnje sem pa štekal, ja :)))))))))))))))))))

Mucek moj !

… no vidiš , Niki ti polaga na srce , da nikar ne obupaš , še je upanje zate 😉

Uf, hvalabogu :))))

(Zajček sicer pravi, da sem brezupen primer he he )

Kakor sicer hočeš, ampak je res brezupen primer…zdaj če imaš nerve….se ukvarjaj z njim…

New Report

Close