Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Šefica se je globoko zamislila …

Šefica se je globoko zamislila …

… nad dejstvom , da mi vsak posameznik tu prej ali slej proba speljat zajca – začel je ježek , čeprav sem si ga upravičeno lastila že od vsega začetka (končno sem jaz odkrila , kak zaklad je ta naš jež :))) , nadaljevala je una muha ( he , he , kaj je Tommy včasih hecen :)) potem je navalil Jani ( no , tudi nad njim sem probala držat šapico , pa mi jo je podurhal) nadaljeval je sirotni levček (le kje je ta neuslišani vitez ….hmmmm … zdaj , ko sem tole napisala , he , he , da ni to KnightR. 😉 nalimal se je Seba in zdaj , da je mera polna – ji zvezdica pošilja neke sladke podkupnine !
Jebela , kaj za ena zarota je zdaj to ?!
… edino Brusy je še moj , moj … čeprav je nekam zginil 🙁

in tako Nikita poudarja – ZAJEC JE NJEN , TACE PROČ !!!
… in teče po mandulatek čokoladni in poklicat DHL …

hehehehe Nikitka, jest mislim, da tukaj še vedno velja načelo vzajemnosti.. ko ni druzga… je pač zajček moj.. ko se pojavijo drugi pa je zajček vaš, jaz pa si ta čas privoščim odmor in pogledam za kakšno drugo živalico… sej veš.. mamo tuki živalic še pa še… od čebelic, ribic, muck pa tko naprej, ne da :)))))

Jani ve, da Nikitka nad njim še skos mal drži šapico :))))

Heheheh gužva je gužva…..:)))))9

Jest s tem nimam problema se ve!! Hehehehe
Rajderčka pa pustite pri miru..aja pa tistega črnega vrageca tudi!! EKo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He , he , Jani lepo , da veš …. saj jaz bi jo položila čist konkretno , če bi mi le dal priliko :))))

Nikita živi v pričakovanju kakega meetinga

Hja , rajderčka ti prepustim , se bom pa polastila konja , tačas , ko se bo s tabo ukvarjal , he , he …

Niki se pa sprašuje , o katerem vragu je govora ?!

eh, ni glih gužva… glih za sproti je :))))))))))))))))))

no.. in tako sta skupaj živela do pričakovanega….. mitinga :)))))))))

Tud Jani pričakuje v novem letu več pestrosti na tem področju… mislim področju mitingov :)))

Halo Niki….Sej če hočeš, ti tudi tebi pošljem mandulatka…Da ne boš rekla, da samo zajčka crtamo….Jaz vse pocrtam…

Uh, Niki *************

He čaki,te bom citirala ko bo treba,čak se!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vsi ste moji, moji in vsem pošiljam sladke cmoke…..CMOKI!!!

kuko zdej…
tale anarhist ma tudi vse za svoje

ergo če je eden moj, pa jest od njega
pa od unga so vsi ostali = vsi moji ne de

meni so pri butalski matematiki vbili
v glavo da je vsota sešetevek posameznih ….

…doniš… pa sem mislila da je vse klir…

a to pomen da moram nehat s cmakanjem?

šefica je nardila celo piz.arijo v mojih butalah;-)

Cmoka tudi tebi sestrica….da ne boš mislila, da si za kaj prikrajšana…

… saj bi ga , tistega čokoladnega , ma imam neke pomisleke okoli kalorične vrednosti te dobrote , saj razumeš … novoletne žurke se bližajo , Niki pa MORA ostat šlank (zadnje čase jo zajeb… vreme in ne more hodit jahat , da bi si potem lahko privoščila kak greh :)))

… je pa drugače Nikitka bliže italijanski meji kot zvezdica :)))

Vem, vem, da si bližje meji kot jaz…..ampak jaz sem vljudna zvezdica in lepo ponudim kaj dobrega….Ajde. Ti pa pošiljam čokoladni CMOK!

… so zato , da vsake toliko naredijo piz…. , ker če ne , je takoj štala 🙂

Čeprav bi moj Brusi rekel , da so šefi zato , da se jih je.. – ma meni se nič takega ne dogaja , žal , he , he …

Ti pošiljam en velik CMOK!!! Bodi fajn!

Babe marš proč……da se ne spremenim v Bruskota, grrrrrrr

Sicer pa šefica….kje si najdla tolk dedcev, božju mater, sploh nisem vedel da nas je tok….

He , he , tudi to velja … še posebej , ker se je dan po svoje dobro obrnil , a ne :))))

Niki vrača z lepljivo čokolado , pa še mal marcipana zraven 😉

Jezus Kristus, pa je se nisi nevede vsedla na čokolado :((((

Kaj me brigajo drugi , meni si ti zadosti , oh joj …

he , he , Niki je danes full na volji ….taki in drugačni 😉

A res?

A ste skenslali Siol :)))))))))

Kaj bi pa ti na to rekel 😉

Niki je mal poredna

???
A sem že spet kako fancy reklamo na SLO1 zamudila ?!

Niki si želi pojasnil , ni tako pametna kot Šaško

Saj veš kako je z vicem ku ga poveš osemkrat, pol ti pa uni ku te pošluša z napol odprtimi usti reče….ph…kaka bedna fora :)))))))))

Torej, ti si rekla, da si na volji, a štekaš…ne da si dobre volje, ne da si židane volje, sam da si na volji…torej, če si na volji, nisi več na siolu a ne :))) (al pa amisu, al pa arnesu )

Dijo Buh !

A to je kot pri moških al kaj…ko nam lahko naenkrat dela le ena glava :)))))
In torej če si ti stavki roza………

New Report

Close