Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Šefica se je globoko zamislila …

Šefica se je globoko zamislila …

Hočeš rečt, samo enga…nahmali :)))))))))

A si tudi ti uboga sirota kot jaz, ki živi skupaj s taščo?

A ne, hvalabogu, imamo lastno hišo.

Čeprav, odkrito priznam, da bi šel lažje za zeta, kot da bi bil doma za sina (beri: hlapca)

… ku me vidijo – adijo strah in kredibilnost !

potem se mora pa boga Nikita grebst in se cedit roza , da jo majo radi , ko se je že bojijo ne več

Sva si z ženo nardila to uslugo in se zapufala do p.m. za ene 15 let, da sva šla na svoje….in nama ni bilo nikoli žal….ti kar priporočam, potem ratajo vsi za 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolj prijazni.

Ma hdo se bi te bal, sej si dwbra ku kruh s krušne peči :)))))

A dej nehi , no :)))))

..in Nikita sramežljivo sklene rokice in skromno nagne glavico na stran ter povesi učke ( ki se bliskajo , he , he … ma od idej :)))

Ja, saj jaz upam, da sem pri tašči samo za “določen čas”. Če bo vse po sreči, si bova drugo leto začela zidat hiško. Sicer komaj slabih 50 m proč od tašče, vendar….veš kaj….hvala Bogu, bova imela vsaj mir….

50 metrov ali pa 50k…ko te rabi, te mora poklicat…zdej te pa samo “sname”, je res?

Full lepo. Hitro gradnjo in malo problemov vama želim.

50 metrov ali pa 50kilometrov…ko te rabi, te mora poklicat…zdej te pa samo “sname”, je res?

Full lepo. Hitro gradnjo in malo problemov vama želim.

Veš kako rečejo pri nas…ko se “bliska”…

Če se bliska od Kopra, bo ritka mokra…

Jaz pa bi dodal…

…al pa če iz Nove Gorice….švigajo strelice…:))))))))

Hvala Nikita, je pomagalo in jani ma sedaj občutek ku da je v nebesih :)))))

Bravo!*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca hvala :)))

New Report

Close