Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Segregacija cepljeni na necepljene

Segregacija cepljeni na necepljene

Smo šli med vikendom na nek dogodek.

Organizator je postavil ograje in ločil prireditveni prostor na levo in desno, vmes 2m koridor.

Na levo stran je posedel cepljene.

Na desno ostale.

A je to naromalno?

Mi smo se pobrali, kljub temu, da smo imeli PCT.

Za Hitlerja in njegove debile povsem normalno.

 

Pravilno – tudi mi na dopustu, smo šli v Covid Free Zone nastanitev, Tudi otroci so rabili test.

nova
Uredništvo priporoča

mi smo bili zadnjič na enem kosilu v restavraciji. Bilo je dogovorjeno, da bomo na letnem vrtu, kjer ni treba PCT. Bili smo povabljeni- bilo nas je 45. Začela se je predjed in. ploha…približno 15 ljudi je letelo v notranjo restavracijo, 30 pa nas je ostalo na letnem vrtu, pod dežnikom. Lastniku smo rekli, da nimamo PCT in kaj bo zdaj naredil, je rekel da nas noter ne sme spustiti, ker bo plačal kazen. Ok, smo šli domov, 30 obrokov je gostinec rajši vrgel, kot da bi reskiral plačilo globe. Mi nismo krivi, če je tak zakon, plačati pa tudi nismo hoteli, saj nismo jedli. Na tak način se vsaki dan zapre 5 gostisnkih lokalov, pa o tem sploh ne poročajo.

Prav jim je. S podpiranjem fašizma sami sebi kopljejo jamo.

moj dedec se je odloču da se bo cepil. Jaz pa sem spokala kufre in šla nazaj k mami. Ker sem brala, da tile cepljeni okužujejo necepljene, da je to pravzaprav namen teh cepiv. Torej vedeli so v naprej da se več kot polovica ljudi ne bo cepila, ampak v cepivo so dali zadeve, ki potem okužijo necepljene..otrok nimava, tako da niti slučajno nočem več slišati za njega, Lepo sva se zmenila, da se ne bova cepila, zdaj pa tole. Po eni strani ga razumem, ker so v službo na njega pritiskali da se cepi, ampak jaz želim živeti do konca zdrava!

kAJ VSE BO ZAJEBAL ŠE V TEJ NAŠI jANŠA, KAJ VSE BO UNIČIL TA FAŠIST!

Odgovor na objavo uporabnika
lačna franza, 03.08.2021 ob 13:08

moj dedec se je odloču da se bo cepil. Jaz pa sem spokala kufre in šla nazaj k mami. Ker sem brala, da tile cepljeni okužujejo necepljene, da je to pravzaprav namen teh cepiv. Torej vedeli so v naprej da se več kot polovica ljudi ne bo cepila, ampak v cepivo so dali zadeve, ki potem okužijo necepljene..otrok nimava, tako da niti slučajno nočem več slišati za njega, Lepo sva se zmenila, da se ne bova cepila, zdaj pa tole. Po eni strani ga razumem, ker so v službo na njega pritiskali da se cepi, ampak jaz želim živeti do konca zdrava!

kAJ VSE BO ZAJEBAL ŠE V TEJ NAŠI jANŠA, KAJ VSE BO UNIČIL TA FAŠIST!

Idiotizem 😂 Hvala bogu da se te je rešo haha.

Odgovor na objavo uporabnika
tlakovc, 03.08.2021 ob 12:17

Pravilno – tudi mi na dopustu, smo šli v Covid Free Zone nastanitev, Tudi otroci so rabili test.

Očitno bo zdaj in covid free zone, tako kot je zelena energija.

Pač butastim potrošnikom je treba pobrat čim več denarja.

Avtorica uvodnega prispevka – očitno je to v Sloveniji čisto normalno, tako kot obredno klanje živali in obrezovanje dečkov.

Prav je tako zalaj nebi imeli cepljeni nekih bonitet,se dopolnilno zavarobanje nam znizajo daj smo cenejsi za zavarovalnico

Odgovor na objavo uporabnika
MisMasf, 03.08.2021 ob 18:17

Prav je tako zalaj nebi imeli cepljeni nekih bonitet,se dopolnilno zavarobanje nam znizajo daj smo cenejsi za zavarovalnico

saj imajo bonitete BRITOV od 1  do 3 leta!

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 03.08.2021 ob 19:12

saj imajo bonitete BRITOV od 1  do 3 leta!

A sedaj že 3 leta, najprej 2 meseca  potem 1 leto pa popravek na 2 leti in po novem 3 leta, verjetno jih bo kar nekaj umrlo v teh 3 letih, anticepilci že imajo svojo teorijo, cepljeni bodo umrli zaradi cepiva, necepljeni od starosti četudi bodo v srednjih letih.

Kako napreduje znamenita tožba, se je že končalo?

Odgovor na objavo uporabnika
čakam, 02.08.2021 ob 12:38

Smo šli med vikendom na nek dogodek.

Organizator je postavil ograje in ločil prireditveni prostor na levo in desno, vmes 2m koridor.

Na levo stran je posedel cepljene.

Na desno ostale.

A je to naromalno?

Mi smo se pobrali, kljub temu, da smo imeli PCT.

Na vprašanje, če je to normalno, sta možna oba odgovora, na žalost.

JE normalno! Po skoraj dvoletnem psihiranju prebivalstva s strani vladajočih in medijev, po neprekinjenem širjenju strahu in panike, po žuganju s kaznimi, bi bilo nelogično ne pričakovati posledic v obnašanju ljudi.

NI normalno! Od pojava virusa je večina družb popolnoma kolapsirala. Povsod se obnašajo več ali manj enako. Diskriminacija je v polnem teku in prava segregacija bo šele nastopila. USTAVA, z vsemi pravicami,  je le mrtva črka na papirju.

Teptanja ustave se mnogi ne zavedajo ali jih sploh ne briga. Zaskrbljujoče, zelo zaskrbljujoče!

Kot nas je zgodovina že učila, navadni smrtniki so se znova lotili njim najmanj koristnega oz. njim najbolj škodljivega dejanja: obtoževanja in kreganja med seboj!

Koliki bo odstotek cepljenih je popolnoma vseeno. Šlo je predaleč in tega ne bo ustavila niti 100% precepljenost.

To, da bomo nekoč zopet živeli kot pred virusom, je pa popolna iluzija.

Kateri dogodek, ajde povej.

Zgodovina se ponavlja. Tako se je dogajalo v Ameriki v času, ko so se temnopolti prebijali počasi do enakopravnosti. Slogan je bil ločeni samo enakopravni. Samo seveda niso bili temnopolni enakopravni. Sedaj smo na istem. Verjetno bomo tisti, ki se ne bomo hoteli cepiti v manj enakopravnem položaju samo zato, da bi se hoteli cepiti.

Pa saj smo necepljeni že manjvredni.

Jaz ne vidim nobene segregacije. Tako cepljenim kot necepljenim je prepovedano protestirati proti režimu.

Necepljeni bomo na koncu manjšina, ki pa ima vedno več pravic kot ostali 🙂 in kar naenkrat bodo vsi politiki postali necepljeni…

Imejte se radi, cepljen, necepljen, z masko ali brez? Who cares?  Vsak ima svobodno izbiro in ni potrebe po prepiru.

Cepljeni ste varni pred COVID, in sprejmete tveganja, ki jih prinese cepivo, necepljeni sprejemamo potencialna tveganja, ki jih lahko prinese okužba s COVID.

Dejtvo pa je, da oboje v nekem malem odstotku lahko prinese hude posledice, vendar v različnih sgarostnih skupinah, spolu,…

Narediš zase oceno tveganja za oboje, glede na starost, spol, zdravstveno stanje in se odločiš.

So se pa popolnoma razkrili tisti, ki se cepijo zaradi ugodnosti, ki jih prinaša in taki ljudje mene osebno najbolj skrbijo, ker jih je preveč.

Če bi to bilo res ima ta možak neznansko srečo, v večini pa glupe babe pritiskajo na moške, da se morajo cepiti… proti nekemu navadnemu prehladu…

Pravilno, jaz bi takim budakam računala vsaj stokratno… itak varnost je na prvem mestu… če te zakoljejo, premlatijo, ni panike… samo da ni kovid AHAHAHAHAHA

Seveda, ker samo kovid obstaja… tresete se pred kovidom, smesno bi bilo potem, ce fasete raka, ker to ni nič proti prehladu…

New Report

Close