Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Seks

Seks

bom pogledala, hvala :))) itak, moški vse narobe razumejo ;)))

drugače pa ja, jaz sem za take zadeve, ki poženejo kri po žilah ;)))

To se tudi meni dogaja. Sva v vezi že 17.let, od njenega 16.leta jaz sem par let starejši. Sex je, če sem doma skoraj vsak dan, problem se pojavi, ko mi reče ne, tega pa nočem poizkusit! Prvih par let je vse bilo sanjsko, za mene bi naredila vse, sexala sma tudi s parom, brez menjav,se razume, na prostem ni da ni, zadnjih par let pa KATASTROFA. Zdolgočasena da glava peče, klub temu da sem poskusil domala vse. Peljem jo na zmenek,spima v hotelu, v sosednji sobi ženska vpije od zadovoljstva jaz cel napaljen, ona pa meni sem po 300km potovanju utrujena, nič ne bo. Kupim za naju igračo, mi reče to nočem poizkusit itd itd! Kaj čem naredit drugega, kot pa da sem si našel ljubico. Jaz pravim, če ne veš ne boli, glej samo da če se že odločiš za to, si dobi vezanega moškega, ki ti ne misli delat probleme, te vozit na pijače in zmenke. Tukaj je v igri sex, ne ljubezen! Moškega ki ljubiš imaš doma, ta ki ga imaš pa za igrat, lahko tudi gre tako kot je prišel. NA HITRO! LP

Si mislim, ker ne vem, kako grozno mora biti, če je nekdo v odnosu prikrajšan za seks. Jaz uživam v seksu in mi ga ne manjka, manjka mi pika na i oz tisti filing a veš, ko te moški zagrabi za vrat in pritisne ob steno, al pa posadi na kuhinjski pult, al pa te potegne za boke od zadaj nase 🙂 uff, da ne naštevam preveč, ker sem že nakurjena. Glej, z ljubimcem ne bom nič rešila, samo komplikacije bodo, če je samski ali vezan, ker ko nekomu sežeš v dušo in jaz to znam, ne bo več ravnodušen in v končni fazi tudi jaz ne in zadeva se bo zapletla. Moškim sem všečna, v prvi fazi zaradi izgleda, v drugi zaradi karakterja, to vem in čutim, tako da ni tako enostavno. Ko pa bom izčrpala vse možnosti in se ne bo dalo nič več nič potem pa bo to tudi znak, da je čas za kaj novega 😉

Zelo lepo napisano tako Glih jaz potrebujem. Piši mi lp

Hvala 😊 kako potrebuješ, za ob steno al za na kuhinjski pult 😃😉

Ja,kakšno noro doživetje tu gor?! Primorc1 mislim,da se lahko zmeniva kaj😀

Se opravičujem Prekmurc1 javi se!😀

No, kr zmenta se, ker jaz ne morem 😃😉😊

Uuuuaaauuu piši mi če si želiš isto kot jaz zakaj se nebi najnižje telesi sdružili in noro uživali lp

No,kje si primorc1
Lahko na ZS?

No kje si zdaj uuuuaaauuu

hja..zakaj nebi probala starešega ..recimo mene..

Ponavadi se moški uleže na žensko ter se odpneta hlače .
Sicer če se na morju ki sta fant in punca malo pijana uležata na blazino in potem fant punci odpne moderc in jo boža po joškah .


Jože Oblak a ti sploh kdaj prebereš kaj napišeš, kot v prvem razredu 😂😂😂

Povej Majko mila,,,,ne,da je hecn…kot prvošolček 😉 😉

New Report

Close