Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Seks – kako je v resnici s tem?

Seks – kako je v resnici s tem?

Moški – koliko vas je v resnici mnenja, da “ženska daje”, da je “na razpolago”, da ste torej vi tisti, ki “dobite”?

Ženske – koliko vas misli, da je seks “usluga” ali “nagrada” ali “dam mu”?

Tu ena dnevno postavlja dileme (ankete), v smislu ali-ali, pa cel kup je takih, ki namigujejo v smer “moški doma ne dobi, pa mora skočiti čez plot” in podobno. Vse v smeri, da ženska daje, moški pa dobiva.

Prav res me zanima, ali je tako razumevanje seksa še vedno množično mnenje oziroma koliko je še prisotno. Meni se pač zdi to prepričanje iz nekih starih časov.

Ali ni tudi za moškega večji užitek, če mu ženska pokaže, da je zaželjen? Ali ni seks veliko boljši, če sledi želji in ne delanju usluge?

Meni osebno je to strašljivo. Sem 40+ in še v življenju nisem seksala če mi ni bilo do tega. Vedno iz želje. Da eni to vidijo kot neko opravilo ali pa celo nagrado – ala bom se žrtvovala da te nagradim – strašljivo. Na splošno se tu očitno zbirajo ljudje ki živijo življenje kot neka transakcija. Jaz tebi to, ti meni ono. Za zjokat je to v bistvu. Kakšna življenja imajo ljudje….

Jaz mislim da je dandanes seks samo še kot užitek, nikakor ne opravilo. Ženska lahko brezskrbno reče ne, pa ne dobi batine.

Včasih so iz strahu morale “dati”. Kako bi si pa lahko želele takega moškega, ki te pretepe, če tebi ni do seksa? Boge ženske. Kaj vse so morale pretrpeti.

Da bi mi “dala”? Ne pride v poštev. Če si me ne poželi, je tudi seks zanič. Slabši, kot pri plačani verziji.
Bil bi užaljen, če bi začutil, da seksa z mano zaradi tega, da mi dela uslugo.
Imam pa znanca, ki pravi, da svojo s tem disciplinira. Da ji pokaže, kdo je gazda, kdo pri hiši odloča… eh. Bolano

Odnos med dvema je vedno daj-dam-dam-dobim. Vse ostalo nima smisla!

to s tem da ženska da je mimo…

ženska si more moškega želet in si zaradi te želje sam vzeti od moškega, ki je ob njej.., samo če bi bilo tako pol na svetu ne bi bilo niti milijarda ljudi..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Take nočem, 13.10.2024 ob 08:48

Da bi mi “dala”? Ne pride v poštev. Če si me ne poželi, je tudi seks zanič. Slabši, kot pri plačani verziji.
Bil bi užaljen, če bi začutil, da seksa z mano zaradi tega, da mi dela uslugo.
Imam pa znanca, ki pravi, da svojo s tem disciplinira. Da ji pokaže, kdo je gazda, kdo pri hiši odloča… eh. Bolano

Torej tvoj znanec posiljuje, vi ste pa tiho ob tem?

Odgovor na objavo uporabnika
ok, 13.10.2024 ob 08:58

Torej tvoj znanec posiljuje, vi ste pa tiho ob tem?

V njegovo spalnico nimamo pravice vstopati, to je jasno, a ne?

Ko padajo te debate, smo dolgo mislili, da se ded heca, ker nobeden od nas ne razmišlja tako. Sva pa z mojo ženo doma o tem enkrat govorila in je ona potem zagnala akcijo. So se babe dobile in debatirale o seksu. Pa pravi, da se tale dotična ne pritožuje.
Kaj naj zdaj mi verjamemo? Da ded brez veze naklada, ker se zeza, ker se hoče šopirit ali ker je mogoče res? Ne vemo, dokler se nekje ne pokaže pravo stanje. To bi pa menda bilo treba vprašat njegovo ženo.
Mi mu že peremo možgane, pa babe njegovi tudi. Če je res kaj na tem, se mi zdi, da je to max, kar lahko naredimo. Na špago ga pa ne moremo dat, dokler nimamo drugega, kot čvekanje pri šanku.

Ogabno-disciplinirat žensko tako, da si jo vzameš tudi če ona ne želi. Ene ženske so navadne budale, da takega kretena prenašajo. Da meni to moj mož naredi, jaz mu z zobmi vrat razparam. 100x je močnejši od mene (fizično ) pa mu na kraj pameti ni padlo me naskočit brez da hočem. Nevem kdo je bolj nor, debilen dec ali debilna baba.

Daj, dam, vzemi, vzamem in nič vmes.

U bistvu moski da…zenska dobi 🙂

Nič se ne delajte nedolžne !

Nič koliko vas je diplome in izpite naredilo na kolenih pri odpetem šlicu profesorja, to so dejstva.

Ne mi rečt da je edino UKZ diplomirala na tak način, ker kako namreč lahko sodnica ne pozna prava, pravnih postopkov, na njo sem se spomnil ker je ta teden grozila v Parlametu poslanci Hojviku da mu bo poslala Policijo na vrat zaradi delovanja v parlamentu, kar zakon eksplicitno prepovedije in onemogoča.

 

Ženska nič ne da, nikoli. Kar dobro plačaš, tako ali drugače.

Zdaj bi bila stara 120 let. Njo sem parkrat slišala reči “nikoli nisem vedela, zakaj moram biti PODLOŽNA”. S tem je mislila, da ni nikoli uživala v seksu, prišla do orgazma.
Njeno prepričanje je bilo, da ženski užitek ni namenjen, izhajal je pa iz verskega prepričanja in od starih bab, ki so ji sugerirale, da je seks za žensko obveza, za moškega pa zadoščenje. Tako je živela 50 let svojega zakona, do smrti.

Zanimivo pa je, da dedek nikakor ni delil tega mnenja in tudi nikoli ni silil v njo. Njemu ni bilo veliko do seksa, že sploh pa ne na tak način, da bi ona njemu delala uslugo. In je vedno tudi skušal njej dopovedovati, da bosta seksala, ko si bosta to želela. Ona pa nikakor ni  mogla ven iz prepričanja, da “mora” enkrat na teden, da bo mir v hiši ali pač nekaj. Tako, da je pravzaprav ona na nek način silila v seks, pač pa ne iz želje, temveč iz občutka, da tako pač mora biti po nekem hišnem redu ali kaj.
Zelo je poskušala to prepričanje prenesti tudi na hčerko in na vnuke in spomnim se, da sem v puberteti bila sama s sabo kar v dilemi, ali “dajem”, ali pa seksam iz užitka.

Grozna so ta prepričanja, ki ti jih tako vcepijo in težko jih je preseči.  Na babičinem primeru recimo je bilo nemogoče, pa je celo imela srečo, da dedek ni bil tako zaplankan. Kaj bi bilo, če bi bil dedek enako versko trčen , si težko predstavljam.
Srečen z njuno spolnostjo pač ni bil nobeden od njiju, oba sta se borila proti vcepljenim prepričanjem in drug drugega in sama sebe prikrajšala za najlepši del življenja v dvoje. Škoda.

Zgrožen sem! Kakšne bedarije znajo nekateri napisati o nečem lepem!

Odgovor na objavo uporabnika
WD40, 13.10.2024 ob 09:52

Ženska nič ne da, nikoli. Kar dobro plačaš, tako ali drugače.

Upam, da se zezaš. Ker če je to tvoje resnično prepričanje, potem ti res nič drugega ne preostane, kot plačljiv seks.
Lahko si še tako zapeljiv, pa ženska na daleč začuti tvoj odnos in razmišljanje. Vsaka prisebna se te bo izognila na daleč. Potem ti pa res ostanejo samo prodajalke ljubezni.

O ja, se obstaja, “mu da”, v vecini gre, ko zanska izbere sebi manj privlacnega moskega, posledicno do njega ne cuti nobene strasti,  zaljubljena ni. Ce ga ima rada, to se ne pomeni, da si ga noro zeli. Velikokokrat je taj moski nekaksna zadnja izbira, zgolj izpolnjevalec vseh drugih potreb, nadeljevanje vrste, ekonomski in druzbeni status.

Odgovor na objavo uporabnika
Stališče M-Ž, 13.10.2024 ob 10:12

Upam, da se zezaš. Ker če je to tvoje resnično prepričanje, potem ti res nič drugega ne preostane, kot plačljiv seks.
Lahko si še tako zapeljiv, pa ženska na daleč začuti tvoj odnos in razmišljanje. Vsaka prisebna se te bo izognila na daleč. Potem ti pa res ostanejo samo prodajalke ljubezni.

Ne mislim na plačljiv seks, še enkrat preberi.

Mimogrede: packa 😀

Objasni prosim kaj zenska da ali naredi da sploh pride do seksa?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno805, 13.10.2024 ob 09:22

Nič se ne delajte nedolžne !

Nič koliko vas je diplome in izpite naredilo na kolenih pri odpetem šlicu profesorja, to so dejstva.

Ne mi rečt da je edino UKZ diplomirala na tak način, ker kako namreč lahko sodnica ne pozna prava, pravnih postopkov, na njo sem se spomnil ker je ta teden grozila v Parlametu poslanci Hojviku da mu bo poslala Policijo na vrat zaradi delovanja v parlamentu, kar zakon eksplicitno prepovedije in onemogoča.

 

Kero budalo!
Ti še tudi nisi doživel, da bi si te kera zaželela, a? Pa družiš se tudi samo s kurbetinami in primitivci, ki imajo sto kompleksov?
Najslabši ste zakompleksani moški, ki svojo spolno negotovost kompenzirate z denarnico, statusom ali kakim drugim nadomestkom za tisto, kar ne deluje pravilno med nogami.

Za vas je zdravilo, da plačate eno profesionalko, ki vam bo pošteno povedala, če znate ali ne in vas naučila, kako je prav. Potem pa vas več ne bo preganjalo, da vam ženske “dajo” zaradi materialne koristi, ker boste mogoče le postali zaželjeni.

Odgovor na objavo uporabnika
Stališče M-Ž, 13.10.2024 ob 08:19

Moški – koliko vas je v resnici mnenja, da “ženska daje”, da je “na razpolago”, da ste torej vi tisti, ki “dobite”?

Ženske – koliko vas misli, da je seks “usluga” ali “nagrada” ali “dam mu”?

Tu ena dnevno postavlja dileme (ankete), v smislu ali-ali, pa cel kup je takih, ki namigujejo v smer “moški doma ne dobi, pa mora skočiti čez plot” in podobno. Vse v smeri, da ženska daje, moški pa dobiva.

Prav res me zanima, ali je tako razumevanje seksa še vedno množično mnenje oziroma koliko je še prisotno. Meni se pač zdi to prepričanje iz nekih starih časov.

Ali ni tudi za moškega večji užitek, če mu ženska pokaže, da je zaželjen? Ali ni seks veliko boljši, če sledi želji in ne delanju usluge?

To je izraz, ki izhaja še iz patriarhalnih časov, ko je bil edini smisel ženskega življenja najti moža. To je bilo zanjo eksistencialnega pomena, ker ni imela lastnih virov preživljanja. Poleg tega takrat ženska ni smela uživati v seksu, oz vsaj ne pokazati, da uživa, saj je v nasprotnem primeru veljala za k. V veliki večini primerov tudi dejansko ni uživala, saj je bila od malega vzgajana, da je to nekaj umazanega, grdega, nizkotnega, da pa je treba ustreči moškemu, ki ima svoje nagone, da je ne zapusti. Od tu izvira izraz “dati”, ker je morala potrpeti, dati svoje telo na razpolago moškemu, da je on opravil svoje. Zato ni smela “dati”, dokler je tisti, ki jo je hotel, ni poročil, da je bila preskrbljena, potem pa je morala “dati” (torej svoje telo v uporabo) možu, ko se mu je zahotelo, da je izživel svoje nagone in jih ni hodil izživljati drugam. Danes je takšno pojmovanje spolnosti že zdavnaj preživeto.

Danes vemo, da je spolnost med dvema, ki se privlačita, nekaj lepega, božanskega in da mora biti v obojestranski užitek. Zato, če slišim moškega, da govori o ženskah, ki “dajo”, vem da ni kaj prida ljubimec, če pa tako govori ženska, je v spolnosti najverjetneje zavrta, ne zna uživati.

Dajo samo prostitutke in tiste ženske, ki so v zvezi zaradi drugih razlogov, ne ljubezni. Pri ostalih je ljubljenje medsebojno dajanje in jemanje, fuzija energij.

Odgovor na objavo uporabnika
WD40, 13.10.2024 ob 10:14

Ne mislim na plačljiv seks, še enkrat preberi.

Mimogrede: packa 😀

Tvoj zapis: Ženska nič ne da, nikoli. Kar dobro plačaš, tako ali drugače.

Packa sem jaz?
Kaj plačaš? Česa ti ženska ne da?
Ali ti ne daje pozornosti, skrbi za prijeten dom, tvoje dobro počutje, potrditve tvoje pomembnosti?
S čim pa ti vrneš enako dozo vloženega truda, veselja, energije?

Saj je lahko taka menjava tudi takšna, da eden prispeva več financ, drugi pa več energije in opravljenega dela v vseh oblikah, ampak vseeno prispevata oba.
Ali ne?
No, pa pojasni.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 13.10.2024 ob 08:52

to s tem da ženska da je mimo…

ženska si more moškega želet in si zaradi te želje sam vzeti od moškega, ki je ob njej.., samo če bi bilo tako pol na svetu ne bi bilo niti milijarda ljudi..

 

Popay, potem bi bil vsaj blaženi miiiir na zemlji hehe.. 8 miljard nas je definitivno preveč..

——————————————-

Drugače pa-spolnost je pomemben del komunikacije med partnerjema/zakoncema. Razumljivo tak, kjer oba sodelujeta in si želita drug drugega. V ekonomskih vezah/zakonih seveda sexa ni. že res da ekonomske ženske moške lovijo ravno z sexom, kjer bodo kot nore mešale na vašem tiču, da vas prepričajo, da rade sexajo z vami.. potem ko vas dobi, pa sexa ni. ženska ki gre v vezo zaradi moškega in ne njegovega trr zidov pleha naziva.. si ga želi in mu to pokaže.

je velika razlika med pristno žensko in ekonomsko žensko, ampak tpi itak ne znajo žensk prav prebrat, bolj mu fejka, bolj ji verjame, bolj je iskrena bolj ji ne verjame. Okej, tudi prav, uživite v svojih blodnjah dalje.

No danes smo pa kao enakopravni…ampak moski mora pa vseeno opraviti vecino dela da pride do seksa?

Če niso mokre, ko dosežem z roko hlačke, se tu zgodba zaključi. Vse ostalo s tem v zvezi je prazno besedičenje.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10744, 13.10.2024 ob 10:34

No danes smo pa kao enakopravni…ampak moski mora pa vseeno opraviti vecino dela da pride do seksa?

Katerega dela opravi moški več?
Prava enakopravnost pomeni, da oba prispevata SVOJ maksimum. Tisti, ki je zmogljivejši, pač prispeva navidezno več, ampak pravo merilo je, ali je vsak dal vse, kar zmore, ali pa se je eden trudil malo manj, kot drugi.

New Report

Close