Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Seks – kako je v resnici s tem?

Seks – kako je v resnici s tem?

Ampak ce vsak da kar zmore potem nismo enakopravni,ker en naredi vec kot drugi.

Vprasanje je kaj naredis ne kaj zmores.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10744, 13.10.2024 ob 10:44

Ampak ce vsak da kar zmore potem nismo enakopravni,ker en naredi vec kot drugi.

Vprasanje je kaj naredis ne kaj zmores.

A res? Kdo pa to izmeri?
Rabimo lestvico s točkovanjem, da bi lahko potegnili črto, kaj je manj/več.
Jo imaš?
Vsak je zase prepričan, da se razdaja, dobiva pa manj, kot sam daje. Saj zato se je pa nekoč blagovna menjava ukinila in se vpeljal denar. Kot merilo za vrednost vsake dobrine.

Kako torej oceniš, kdo daje več? Tisti, ki z levo roko brez napora opravi veliko, ali tisti, ki za manj opravljenega mora vložiti vse svoje napore?
Si pač moraš izbrati vsaj približno enakovrednega partnerja. Enako zmogljivega.
Če si pa izbereš precej bolj nesposobnega, je pa tvoja slaba izbira tvoja odgovornost, kar moraš zato ti več narediti, je pa davek na napačno izbiro.

Dejstvo je ce ne bi moski nic naredili ni seksa in odnosov.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9822, 13.10.2024 ob 11:03

Dejstvo je ce ne bi moski nic naredili ni seksa in odnosov.

A torej ženska sploh nima vpliva na dogajanje? Samo moški nekaj počne, ženska pa ničesar?
A ti seksaš z Ančko? Pa še to ono tastaro brez baterij? Moja vsaj vibrira.

Pravim samo da ji ni treba

Odgovor na objavo uporabnika
ok, 13.10.2024 ob 08:58

Odgovor na objavo uporabnika
Take nočem, 13.10.2024 ob 08:48

Da bi mi “dala”? Ne pride v poštev. Če si me ne poželi, je tudi seks zanič. Slabši, kot pri plačani verziji.
Bil bi užaljen, če bi začutil, da seksa z mano zaradi tega, da mi dela uslugo.
Imam pa znanca, ki pravi, da svojo s tem disciplinira. Da ji pokaže, kdo je gazda, kdo pri hiši odloča… eh. Bolano

Torej tvoj znanec posiljuje, vi ste pa tiho ob tem?

In kaj bi ti naredila? Šla na policijo? Razsvetli me.

Nekaj najbolj žalostnega je da ženska pogojuje seks z uslugami. V smislu naredi mi to pa to, bodi priden, cel teden mi pomagaj, pa dobiš nagrado -seks. In tega je ogromno. Brala sem knjigo od Melite Kuhar, ženske v dolgoletni vezi nekatere postanejo zelo čudne glede tega. Jaz sem poročena 25 let, pa dostikrat dam pobudo in se v večini vedno željno odzovem, ne predstavljam si mojega moža, da bi toleriral izsiljevanje. Je moški na mestu in vem da bi spokal  če bi mu take delala. Varal me ne bi, ker ni tak človek, ampak izsiljevanje manipuliranje ne bi toleriral.

Veliko žensk preko seksa izsiljuje moške. In s tem “veliko” mislim >70%.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen15748292, 13.10.2024 ob 11:55

Veliko žensk preko seksa izsiljuje moške. In s tem “veliko” mislim >70%.

Zakaj pa imajo to možnost?
Izsiljujem lahko samo tistega, ki si to dovoli in nobenega drugega pod nobenimi pogoji.
Kako si torej moški dovolite izsiljevanje? A vam ona direktno reče, da bo seks samo, če bo to in to? Ali pa mogoče vi samo tako mislite?

Ste na začetku obljubljali, nudili, kupovali? Pa je ona iz tega sklepala, da je to vaš stil? Hja, potem se je samo prilagodila vam in vam v bistvu izpolnjuje vaše želje.

Zakaj pa jo ne vprašate, če si ona stvari predstavlja kaj drugače?
Vas je strah, kaj vam bojo povedale, vi pa tega ne boste zmogli?
Ali pa ste že od prvega seksa naprej vedno bili tisti, ki ste fehtali, ona se je pa pustila prosit?
Zakaj pa ne počakate, da bi ona malo prosila? Pa bi vi izsiljevali njo, a ne?

Ali kako ženske to sploh uspejo? Ne razumem izsiljevanja. Res ne.

Nisva nič posebnega, čista klasika. Trideset let večinoma srečnega zakona, dva povprečna otroka, stanovanje na kredit, nekaj lepih in nekaj težkih let, večina pa nekaj srednjega. Se ljubiva, se imava rada, se spoštujema in se tudi skregava. Vse pač.
Seks? Včasih je vrhunski. To je takrat, ko vse štima, recimo na dopustu vedno. Pa kadar je dobro obdobje brez nekih problemov. Pač, ko sva oba sproščena.

Včasih je seks nekaj srednjega. To je takrat, ko je tudi lajf nekaj srednjega. Takrat recimo ob vikendih in iskreno, res tudi nekako reda radi. Da pač nisva čisto brez predolgo časa. Si pa nobeden ne upa na glas izreči, da bi bilo čisto dobro tudi brez kak teden dlje. Sva pač oba tu malo premalo korajžna. Ampak vedno bolj, na srečo.

Je pa že tudi kdaj bil kar zanič seks. To je takrat, ko eden bi ful, drugemu pa sploh ni, ampak se malo potrudi, ker razume, da ima drugi željo. Za oba velja, da se razumemo. Je tudi on “stisnil zobe” in se potrudil za par minut, ne samo da bi se jaz.

Sva rabila iti skozi vse te faze, da sva si naredila neko realno sliko, kaj nama laufa, kaj pa ni najbolj fajn.
Zdaj seksava, ko sva oba v polni formi in za akcijo, drugače pa poskrbi vsak zase.
Za obletnico sva drug drugemu podarila darilni bon za Venera shop. Oba sva ga že tudi vnovčila, mimogrede…

Hja, tak imamo pač.

Odgovor na objavo uporabnika
strašljivo, 13.10.2024 ob 08:31

Meni osebno je to strašljivo. Sem 40+ in še v življenju nisem seksala če mi ni bilo do tega. Vedno iz želje. Da eni to vidijo kot neko opravilo ali pa celo nagrado – ala bom se žrtvovala da te nagradim – strašljivo. Na splošno se tu očitno zbirajo ljudje ki živijo življenje kot neka transakcija. Jaz tebi to, ti meni ono. Za zjokat je to v bistvu. Kakšna življenja imajo ljudje….

Ja res je, grozno se mi zdi, ko se ženske na tak način prodajajo.

@Zartrose

se strinjam, da jih je preveč, seveda SdS ovcev, banditov, mafije in podobnega šodra, tud migrantov je preveč., ajde ,če jih bi SdS ovci vzel pod njihovo streho.., naj jih živijo..

takih kot smo mi pa ni preveč, saj smo mi ljudje in 3/4, ne samo ljudje in pol, heh.., s penisom more pa žensko vedno previdno ravnat, saj se lahko zlomi, če ga ne sprejme nežno in z milino poolahko v sebe 😃..

Odgovor na objavo uporabnika
je tako, 13.10.2024 ob 13:09

Ja res je, grozno se mi zdi, ko se ženske na tak način prodajajo.

Saj se vsakemu niti ne morejo. Pametnemu moškemu že ne.
Dober moški prvo sekundo vidi, če ona glumi ali ne.Pa tudi vsake ne bi hotel.

Butelj pa se itak niti ne zanima za dober seks, njemu je pomembno samo, da ga ima kam vtaknit, pa vseeno, kera je, kaka je in kako izgleda seks. Pač se sprazni. Kar nekaj tja v en dan.

Keri to paše, se naj ne čudi izrazu “mi je dala”.
Pa keremu to paše, tudi ne dobi kaj več od “je dobil”.

Gliha vkup štriha pač. Če hočeš kaj imeti od seksa, pač moraš kaj dati od sebe (ne iz denarnice) in to ni samo noge narazen ali odpreti šlic na hlačah, ampak celega sebe skupaj s srcem in pametjo vred.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 13.10.2024 ob 13:30

@Zartrose

se strinjam, da jih je preveč, seveda SdS ovcev, banditov, mafije in podobnega šodra, tud migrantov je preveč., ajde ,če jih bi SdS ovci vzel pod njihovo streho.., naj jih živijo..

takih kot smo mi pa ni preveč, saj smo mi ljudje in 3/4, ne samo ljudje in pol, heh.., s penisom more pa žensko vedno previdno ravnat, saj se lahko zlomi, če ga ne sprejme nežno in z milino poolahko v sebe 😃..

seveda je treba z moškim penisom previdno ravnat.. tako kot z ženskim srcem hehe..

Odgovor na objavo uporabnika
Čisto pošteno povem, 13.10.2024 ob 13:04

Nisva nič posebnega, čista klasika. Trideset let večinoma srečnega zakona, dva povprečna otroka, stanovanje na kredit, nekaj lepih in nekaj težkih let, večina pa nekaj srednjega. Se ljubiva, se imava rada, se spoštujema in se tudi skregava. Vse pač.
Seks? Včasih je vrhunski. To je takrat, ko vse štima, recimo na dopustu vedno. Pa kadar je dobro obdobje brez nekih problemov. Pač, ko sva oba sproščena.

Včasih je seks nekaj srednjega. To je takrat, ko je tudi lajf nekaj srednjega. Takrat recimo ob vikendih in iskreno, res tudi nekako reda radi. Da pač nisva čisto brez predolgo časa. Si pa nobeden ne upa na glas izreči, da bi bilo čisto dobro tudi brez kak teden dlje. Sva pač oba tu malo premalo korajžna. Ampak vedno bolj, na srečo.

Je pa že tudi kdaj bil kar zanič seks. To je takrat, ko eden bi ful, drugemu pa sploh ni, ampak se malo potrudi, ker razume, da ima drugi željo. Za oba velja, da se razumemo. Je tudi on “stisnil zobe” in se potrudil za par minut, ne samo da bi se jaz.

Sva rabila iti skozi vse te faze, da sva si naredila neko realno sliko, kaj nama laufa, kaj pa ni najbolj fajn.
Zdaj seksava, ko sva oba v polni formi in za akcijo, drugače pa poskrbi vsak zase.
Za obletnico sva drug drugemu podarila darilni bon za Venera shop. Oba sva ga že tudi vnovčila, mimogrede…

Hja, tak imamo pač.

Zelo realen zapis. Hvala zanj!

Drugace zenska ima spolno vrednost na trgu podarjeno moski si jo mora ustvarit in se tudi ce zenska nic ne ustvari v zivljenju verjamem da se bo nasel moski ki bo poskrbel za njo,medtem moski ce ni nic ustvaril v zivljenju…bi se nasla zenska ki bi skrbela zanj?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10744, 13.10.2024 ob 13:53

Drugace zenska ima spolno vrednost na trgu podarjeno moski si jo mora ustvarit in se tudi ce zenska nic ne ustvari v zivljenju verjamem da se bo nasel moski ki bo poskrbel za njo,medtem moski ce ni nic ustvaril v zivljenju…bi se nasla zenska ki bi skrbela zanj?

Saj ne boš verjel. Deset let sem živela s takim. Bil je brez službe (stečaj podjetja in poškodba) in brez stanovanja (pustil bivši ženi).

Moja plača je bila kar zgledna in je šlo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne morejo vsakemu, 13.10.2024 ob 13:30

Saj se vsakemu niti ne morejo. Pametnemu moškemu že ne.
Dober moški prvo sekundo vidi, če ona glumi ali ne.Pa tudi vsake ne bi hotel.

Butelj pa se itak niti ne zanima za dober seks, njemu je pomembno samo, da ga ima kam vtaknit, pa vseeno, kera je, kaka je in kako izgleda seks. Pač se sprazni. Kar nekaj tja v en dan.

Keri to paše, se naj ne čudi izrazu “mi je dala”.
Pa keremu to paše, tudi ne dobi kaj več od “je dobil”.

Gliha vkup štriha pač. Če hočeš kaj imeti od seksa, pač moraš kaj dati od sebe (ne iz denarnice) in to ni samo noge narazen ali odpreti šlic na hlačah, ampak celega sebe skupaj s srcem in pametjo vred.

Tako nekako, ja!

To je točno tista oslarija, ki mi gre v nos že od najstniških let; Nekdo je že napisal, zdaj pa še jaz ponovim: Ženski ki tako misli – da ona da oz da moški »dobi« – takoj povem, da naj si kar najde nekoga drugega, ki mu bo lahko dala.

Seks je nekaj kar oba želita, oba dajeta in oba prejemata. Dokler tako uživata je super. Miloščine, v smislu da mi bo ženska dala – pa jaz ne sprejemam. Nisem berač niti v tem smislu.

Zame je to tudi stvar samospoštovanja in tu ne pristajam na kompromise. Pridi s tako miselnostjo na dan… in pakiraj kovčke.

Odgovor na objavo uporabnika
Stališče M-Ž, 13.10.2024 ob 08:19

Moški – koliko vas je v resnici mnenja, da “ženska daje”, da je “na razpolago”, da ste torej vi tisti, ki “dobite”?

Ženske – koliko vas misli, da je seks “usluga” ali “nagrada” ali “dam mu”?

Tu ena dnevno postavlja dileme (ankete), v smislu ali-ali, pa cel kup je takih, ki namigujejo v smer “moški doma ne dobi, pa mora skočiti čez plot” in podobno. Vse v smeri, da ženska daje, moški pa dobiva.

Prav res me zanima, ali je tako razumevanje seksa še vedno množično mnenje oziroma koliko je še prisotno. Meni se pač zdi to prepričanje iz nekih starih časov.

Ali ni tudi za moškega večji užitek, če mu ženska pokaže, da je zaželjen? Ali ni seks veliko boljši, če sledi želji in ne delanju usluge?

seks je vzajemno darilo.

Tako kot se jaz podarjam njemu, se on meni. In obema je lepo.

Danes sem dal dve dol.  Imeli smo se prav lepo. Vsaki je do dobra prišlo, tudi jaz sem zadovoljen. Vse je brez teženja in brez obljub. Vsako imam po svoje rad in one mene.

New Report

Close