Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu seks med vožnjo

seks med vožnjo

Midva sma to počela (oziroma js:) samo enkrat mu v avtu med vožnjo… sma pa bla že skor pri njem doma, tak da sma nadaljevala v sobi.
Samo enkrat, pa še tist ne dolg… mal pred domom.
Ma, so nevarne take reči… se ni za igrat!
LP

ker si dala odgovor sama sebi.
ali pa ne znaš pisati tukaj gor.

seveda pase to za popestritev, in ja je kaznivo, saj ga oviras med voznjo in se nevarno je, ampak kaj ko je to tak adrenalin in paše vcasih tudi to obema, naslednjic vozi ti in naj se on tebe crklja tko kot si ti njega zdaj

Moja draga siraada med vožnjo privošči posladek. Večinoma to izvajava na manj obludenih mestih. Sem pa tudi jaz njo zadovolil, medtem ko je vozila. Samo enkrat, zgrabiti sem moral volan, da nismo odleteli s ceste.

Sicer pa se veliko vozim po avtocestah in ne boste verjeli, kako pogosto se kar naeenkrat prikaže še ena glava v avtomobilu. Sploh Italijanke to rade počnejo.

doživel dvakrat med razdrtim in uncem, s takratno bejbo na avtocesti. jst sem se hecal, če bi med vožnjo, ona pa zares začela odpenjat hlače in fafat, prihajalo mi je pa glih na najbolj nevarnem delu pod tistim nadvozom pred uncom, ovinek, nevarno v bistvu, v drugo sem pa zapeljal na petrol na ravberkomandi, da sva dokočala v miru. Obakrat, ko sva šla iz trsta, hehe.

Ooo js bi tud rad probal med vožnjo je kira za ??? Zs ali pa kaksne druge moznosti 😉

New Report

Close