Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu seks s kondomom

seks s kondomom

Saj poznate tisto; seksati s kondomom je kot duhati rože z gas masko, pa podobne take.
kaj pa vi mislite? A za vas tudi velja to?
Pozdravček

Seveda je brez kondoma bolje.Je pa na začetku ko se spuščaš v sex igrice ali spoznavaš novega partnerja ali partnerko le bolje da se uporabi kondom.Pa ne glede na govorice ti lahko zatrdim da velika večina redno uporablja kondome sam da si ne upajo o tem spregovorit( tudi tisti ki pravijo da sexat s kondomom je kot dugar tože z gas masko)

lp

Res slišim same take ki so proti. Na začetku sem se zaščitila s tableti. Po parih letih sem prenehala, že ene 3 leta pa s kondomom, pa naju nič ne moti. Ko sva prvič s kondomom je blo za naju nekaj posebnega, saj sva takrat oba prvič s kondomom. Pa sva imela oba že nekaj za sabo. Je pa res, da ga moraš vedno imet v torbici, denarnici za vsak slučaj.

No, jst sm 7 let jedla tabletke, zdej pa je užitkov konec. Kondomi so tukaj! Men je blo najprej grozno, potem se navadiš. Zoprno je, ker morš met vedno pr roki. Mal sm zganjala paniko, kaj če poči? Ne vem….so dobre in so slabe strani….mogoče je dobr to, da nism “umazana” po seksu. 🙂

Z nagobčnikom za spolni ud je sexati tako kot sončenje v majici s dolgimi rokavi.Kondomi naj bodo vsaj kvalitetni,da ne poči ali zdrsne dol.Sčasoma se kondomov navadiš.

brez veze je seks s kondomom

umazana od koga?
škoda ker seksaš s tipom kateri se ti zdi umazan !

Pa saj je dala umazana v navednice…ampak očitno pač ne dojameš…
midva tud s kondom…je blo pa težko najdt prave…ker meni ne odgovarjajo vsi….me potem nožnica srbi…ampak zdej mava ta prave in nama je čist lušn…

Zdaj si me pa razsvetlila. Nikol nisem pomislila da me srbi od kondoma.pač Buba če ti ni čuden, a mi lohk napišeš s katerimi nimaš teh problemov. Plissss!!!?
Hvala

Verjamem, da je brez veze..ampak v danasnjem casu ko je polno prenosljivih bolezni…se clovek raje 2x vprasa kaj je bolj pomembno!

sovražim kondome, včasih sva ga z možem uporabla, ampaka je šel kmalu dol, ker ne meni ne njemu ni blo tko kot bi moralo bit….

Če pa nimaš stalnega partnerja se pa skor kr moraš navadit…..

Kako je pa lahko punci boljše brez kondoma?

Pa ni tako, da moški bolj čuti, če nima kondoma…
Ženska pa?

lp

če maš partnerja ki mu zaupaš je vse ok. drgač je pa itak brez veze kej z njim imet razen če ste kle gor same kurbice.
predfenm pa prvič fukaš pa se greš pregledat a ne

hehe jaz sem svojemu partnerju 200{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zaupala..poleg tega je bil moj prvi….pa sem zaradi svoje naivnosti dobila tisto okuzbo, zaradi katere bi kmalu sama in otrocek umrla

kero okužbo??
ja ker se nista dala pregledati !

Safex, natural spermicidal….pa še neki so k pa jih zdele nimam pr roki k so pa bolj tanki…uni so pa res super…
Pa še to bi rekla…res da sva dovolj stara, že kar nekaj časa v vezi, si poplnoma zaupava pa vendar otročička še vsaj kako leto in pol ne planirava…in ker jaz ne prenašam najbolje kontracepcijskih tablet sva se skupno odločila za kondome…..in prov nič jim ne fali….

Sej zdej je vse ok..vsaj z nama s tamalim…na sreco je ozdravljivo :))))za njega me niti ne zanima…ne nisva sla na test…dokler se ti kej ne nardi niti ne pomislis na kej tazga…v prihodnje pa..pazljivost sto na uro 🙂

Pri meni je tako, da mi s kondomom slabo vstane, še slabše stoji in redkokdaj pride. Ko sem zadnjič se mi je penis tako vnel, da sem mislil da imam vnetje, pa ni bilo, bilo je od kondoma, ker je čez 2 dni izginilo. O tem da popolnoma slabo čutim raje ne govorim…

Ženi pa je vseeno. Enak občutek kot brez…

Sreči imam stalno partnerko – ženo, da ni treba kondoma, zdaj tako čakava tamelega (tamalo)…

Ampak vsaj zame res… Kondom mi ubije vso spolno slo. Žal.

Dragi kondomčkarji.
Ali tudi vi prišijete kondom na ud,da ne zdrsne v nožnico,ker jast si ga včasih zalepim z lepilom UHU!

Za vse punce,ki uporabljaste kondom,ga najprej dobro zdrkajte…….mislim kondom,da reata mehkejši in udobnejši!

Najboljše je da kondom pripravimo tako,da ga nataknemo na ročaj od metle in tako pustimo stati vsaj 24 ur.
Lahko,ga pa tudi močimo kot fižol…nato pa vodo odlijemo.

Upam da boste stvar preizkušali in me obvestili na mail o neušečnostih.

Dr.Dragan Preković

zaščita?

leta letijo - iščem stevardeso

Ja razo, ampak za tiste, ki sexajo in menjajo partnerje;) Ti tega ne rabiš, razen, če ga na metlo natakneš, kot dr. :))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

jst bom danes poknla :))))))))))))))) nehajte, ne smem se več smejat!! :)))))))))))9

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tudi tebi gre danes na smeh:)))

čist!!!!!!!!! :)))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Samo da ti ne bo kaka kapljica urina všla v tangice;-)

New Report

Close