Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu seks s kondomom

seks s kondomom

redno delam keglove vaje in nimam teh težav 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Res na vse misliš.Kam pa ti je Benđi pobegnil?

na poti domov :))))

ampak ondi, pa sej ga nimam na špagci, da bi morala kar skoz vedet kje je in s kom je.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa kako postane ljubosumen in napadalen,če posežem v vajin pogovor in ga podražim,ha,ha.Prav smešen je včasih;-)

na poti domov :))))

ampak ondi, pa sej ga nimam na špagci, da bi morala kar skoz vedet kje je in s kom je.[/quote]

Res je… :))))))

Niso vsi copatki… 😉

jst o copatkih ne vem dosti. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

jst o copatkih ne vem dosti. :)[/quote]

Tudi o vzdrževanju ne? Sam vprašam… 😉

jst o copatkih ne vem dosti. :)[/quote]

Tudi o vzdrževanju ne? Sam vprašam… ;)[/quote]

vzdrževati nekaj kar me ne zanima … nak. ni moje področje.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa vendar je nekaj dominantnosti v tebi… 😉

Si kontriraš, ali le nočeš priznat?

Pa vendar je nekaj dominantnosti v tebi… 😉

Si kontriraš, ali le nočeš priznat?[/quote]

torej ti misliš, da je možna samo bodisi dominantnost, bodisi popolna podredljivost? ma ne. tega ti ne moreš mislit. je pa res, da sem močna osebnost. torej so mi posledično všeč moški z močno osebnostjo. mogoče bi pa znalo biti, da bi se zdela kakšnemu nevretenčarju dominantna. ampak to je potem že stvar pesrspektive. to sva pa že obdelala.

he he he … na vsak način si me želiš podretiti, z nekimi mojimi priznanji :))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Narobe. Med črno in belo je še precej sivin… Stvar moje perspektive je ravno v tem, da sem lahko bolj objektiven, ker govoriva o tebi… ;)))

Ne, nehaj…zdej te pa res že malo hecam…

Veš kaj, vidim, da se pri tej tematiki instantno postaviš v bran, kot da bodisi res ne maraš tega oziroma si nočeš priznat, pa te včasih malo pohecam… 😉 Drugače pa te ravno tole dela zelo zanimivo osebnost. Najbrž nama je zelo dolčas med najinimi sogovorniki izven SVM ;)))))))

no hvalabogu … saj potem se pa razumeva. čeprav jaz govorim o barvnih nijansah med belo in črno in ne o sivini.
o meni pa ne moreš biti objektiven. to pa ne. nimaš biti od kje. :))))))

imeti stališče, ravno ne povezujem z braniti se.
ma niti ne. jaz zelo hitro najdem sogovornike. zanimive sogovornike. je pa res, da ne ponavadi na temo seksa. to pa drži.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Razen, če greš z njimi na kavo… ;))))))))

Razen, če greš z njimi na kavo… ;))))))))[/quote]
ja seveda. pol me da pa kr na kavno mizico.

bi pa znalo bit, da imam kakšno kilo več… pa ne govorim o kg-jih.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ne fantaziraj… 😉

več…od koga? Ali od prej?

Ne fantaziraj… 😉

več…od koga? Ali od prej?[/quote]

kristus, a tako skupaj šišem?

govorim o nasprotju od težka ……… ccccccccccccccccc

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

VČASIH JA VČASIH PA NE.SAM JE BOLŽ BREZ ANE?NO VSAJ MEN

sicer si eno nasmejala….jest pa sem huddddddddddddd

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

jutro malecka

a je štil kaj važen=…:)))

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close