Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Seks v 3

Seks v 3

da najdeva tretjega, sva par 37, 45, najprej povabljenec sexa mene, potem mojega moža izmenoma, mi se dobro ujamemo, zanimiv sex! Uporabljamo pripomočke, moj najlonke, vsi trije poppers res uživamo…

že par let brez kondoma in smo še zdravi, to je izmišljena bolezen!

To ti malo fantaziras. Rasa z vzhoda favorizira mosko vecvrednost, kjer imajo samo moski po vec zena. Obratno je no go. Tako da se ti tale propaganda ni posrecila.

Tako so tudi tisti, ki sedaj imajo npr. že aids, razmišljali. Je še kako realna bolezen, ni pa edina. Če vam je dolgčas v dvoje v postelji, pa ste res ubogi v seksu. Počasi vam tudi 5, 10 ljudi zraven ne bo dovolj. Bolno.

Skupinski seks, kar trojček že spada v le tega, je velik riziko. Kakšna je oseba, ki se paru npr. pridruži v postelji? A mislite, da tista oseba seksa samo z vama? Tak, ki se vlači po tujih posteljah, se ponavadi ne valja samo po eni. In zdaj npr. udarite trojčka in v zvezi je vse super. Ni več problemov, seks je naenkrat odličen. Mogoče za nekatere, vendar odličen na žalost ponavadi ni zaradi partnerja, ampak je vzrok tretja oseba. To ni rešitev za zvezo. Prej poguba.

Iz izkušenj lahko rečem, da žensko za trojčka bota težko našla…prej bota našla moškega..

Jaz sem iskala punco s katero bi se dala dol in nissem našla nobene…potem sva z partnerjem začela iskati pare. To ti je še najboljša varianta če hočeš probat z drugo punco. Prav fina popestritev sexualnega življenja.
Če je v zvezi dovol zaupanja in če se z partnerjem znata odkrito pomenit, to ne bo konec zveze.
Jaz bi tud probala z dvema moškima in je fant reko d je ok, bova poiskala. Seveda ne greš zdaj do soseda…je polno takšnih strani kjer takoj najdeš kar iščeš..

Iz izkušenj lahko rečem, da žensko za trojčka bota težko našla…prej bota našla moškega..

Jaz sem iskala punco s katero bi se dala dol in nissem našla nobene…potem sva z partnerjem začela iskati pare. To ti je še najboljša varianta če hočeš probat z drugo punco. Prav fina popestritev sexualnega življenja.
Če je v zvezi dovol zaupanja in če se z partnerjem znata odkrito pomenit, to ne bo konec zveze.
Jaz bi tud probala z dvema moškima in je fant reko d je ok, bova poiskala. Seveda ne greš zdaj do soseda…je polno takšnih strani kjer takoj najdeš kar iščeš..

Kaj slovenci ste res tako zavrti? Sploh nimate pojma o tdm zadevah. Ne vem če je smešno ali žalostno.

če se sexa brez kondoma, saj si vagino operem z jodovo tinkturo

Jaz sem za. Lahko prideta do mene in ti mi ga začneš vleči, medtem ko mi tvoja liže jajca. 🙂

Jodova tinktura, vodikov peroksid, koloidno srebro,
Zato lahko sexamo brez kondomov

Končno, rešitev za vaše nujne denarja posojila

Za tiste, ki potrebujejo zanesljivo in varno financiranje, predlagam posojilo v izrednih razmerah s cenovno ugodno obrestno mero 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Ponujamo vam:

* Osebna posojila
* Posojilo za konsolidacijo dolga
* Tvegani kapital,
* Komercialni krediti
* Študentsko posojilo
* Stanovanjska posojila ali “posojila iz kakršnega koli razloga.

Hvala, ker ste se obrnili na nas po e-pošti

e-pošti : [email protected]

e-pošti : [email protected]

Raje sem zavrta po tvoje in umsko ter telesno zdrava. Najbolj hecne se mi pa zdijo izjave o izpiranju vagine kot zaščito pred boleznimi. Ko pride telesna tekočina, ki je okužena, v stik s telesno sluznico, te ne reši nič več.

Zdaj pa se vsi, ki se greste grupnih, zamislite, na koliko ljudi se krog razširi, če ima tudi ta, ki se vam pridruži v postelji, resnega partnerja, ki ga vara, pa še poleg še s kom… Se sploh tisti, ki se greste trojčkov, redno testirate za spolne bolezni? Saj ni samo HIV. So številne druge bolezni.

Nikoli ne bom razumela, da vam je eno porivanje več vredno od lastnega zdravja in vam partner več ne zadošča za zadovoljevanje spolnih potreb.

Čemu odpor do eksperimentiranja? Midva sva dala trojčkov in menjav partnerjev čez da ne moraš na prste štet, sem zanosila, sva nadaljevala, zanosila v drugo in končala. Sva 28 in moj 29 let. Važno je potrdilo, da je oseba zdrava in zaupanje drug v drugega. Če te partner želi gledat z drugo in je do tega tudi tebi zakaj ne? Postavita si omejitve, pogovorita se in probajta. Noben tabu.

Pazita kje iščeta. Preko spoznavnih portalov srečaš vse prej kot žensko ki je za. Midva sva iskala 1 leto brez uspeha. Sva prerosta, imava otroke, oba simpatična pod 30, za ženo se pogosto obračajo moški. Veliko povpraševanja je bilo a samo od naštetih spodaj.

Vse kar srečaš so upokojenski pari, lažni profili, moški ki se izdajajo za ženske, zbiratelji slik in vsiljivi psihopati.
Nekajkrat sva nasedla in čakala namišljenke zaman. Se urediš, pripraviš, treseš od strahu ker je zate prvič, se sprašuješ, ji bova karakterno všeč , bova zmogla in koncu ni nobenega, sediva sama v kotu kavarne.

Če iščeta preko portalov, glej, da se ženski slišita pred srečanjem, preko maila in telefona.

Drži se teh nasvetov, drugače ti lahko trda prede.

Nista najdla če sam doma sedita in čakata. Ven pejta…bejb je tolk da si včasih lahk izbiraš. Če imaš res tolk hudo kot praviš in če je željna druge lahk proba z mojo, top pi*ka 176, 54kg, 24 let, fotomodel, blond. Če hoče izkušnje, pripravi 300€ in pusti številko…Jaz ne sodelujem. Imava prostor, diskretno. Samo ona-ona. Ljubljana.

V nožnico uniči vse viruse

Pošlji svojo dekle v klub, naj gre sama.
Če sta mlajša od 25, pijača dve in bo najdla dekle ki bo za. Iščeta sigurno nekaj boljšega, privlačnega. Če hočeta staro, izrabljeno, da se vama vse skup zagabi pa iščita preko interneta.


Tolk vročo delavko imaš, tolk povpraševanja zanjo, da jo še tukaj prodajaš. Bednik.

Družba je res dosegla dno. Dokaz so tisti, ki gredo pri seksualnih eksperimentiranjih preko meja in morajo povabiti tujce v posteljo, da jim še otrdi oz. omokri. Vprašajte se, ali ne bi raje zamenjali partnerja? Z drugim ali drugo bodo spet metuljčki in seks bo spet vroč in drugačen.

Razni grupni seksi ipd. so plod domišljije iz t.i. ekonomskih zvez, ki nikoli niso temeljile na pravi ljubezni.

O kakšni ljubezni govoriš, to se počne iz užitka.

ko na je več in v temi seksamo pijani, vrhunski užitki, brez zaščite….Pa nehajte z moralami, vaši možje ali žene tudi smuknejo, vam se niti sanja ne…

O kakšni ljubezni govoriš, to se počne iz užitka.
[/quote]

Ja, iz užitka že mogoče. Pa saj lahko partnerja iz užitka seksata en z drugim. Ne rabita opazovalcev za to ali vključenih tujcev v to.

Mislim, da za tiste v resnih zvezah to ni. Zalomi se na določeni točki, pa je lahko videti najprej vse ok.

Ko se enkrat lotiš tega, ti nikoli ni dovolj. Seks tudi povzroča odvisnost in taki ljudje, ki gredo v tri seksati ali še z več ljudmi, ponavadi niso več sposobni vzpostaviti resnih in odgovornih partnerskih odnosov.

Lahko voziš starega Citroena ali nov Audi. Voziš se z obema a užitek pri vožnji z Audijem bo mnogo večji.

Varikine ne pozabit.

New Report

Close