Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu seks v troje

seks v troje

Res me zanima, koliko od vas je poskusilo seks v troje. V kakšnih kombinacijah in kako je bilo.

Jaz si to že dolgo želim, pri tem pa sanjam o tem, da bi se nama z možem pridružil kak moški ali pa kaka ženska. Vseeno. Mož pravi, da za enkrat ne bi imel nič proti, vprašanje le, kako dobiti enega/eno, da je neznanka/neznanec,da dobro zgleda, da ne bo obveznosti, pa da ni za plačat.

Če ti kolikor toliko v redu zgledaš, ne bi smel biti problem najti nekoga, da se vama pridruži. takih je ogromno, dajta oglas, pa bosta videla, kakšn bo odziv. Neverjetno.

A ti ne znaš izbrat pravega foruma za svoja vprašanja, ker tole ni bilo prvič???!
Pejt na sex v mestu, tukaj pa daj mir!
Amen!

Midva še nisva poskusila, ker se ne moreva dogovoriti glede spola 3. osebe, jaz bi moškega (jasno) in mož bi žensko (tudi jasno). No, in tako veselo sexamo v dvoje. : )))

No, čist resno, zaenkrat še nimava želje po dodatni sili v postelji. Pa kriterije imava tudi previsoke, da bi lahko našla pravo osebo. : ))))

Nimam pojma, kje dobit koga, se ne spoznam na te kroge, upam, da ti bo znal kdo bolj pomagat.

Se strinjam!!!

Midva imava zadnja leta vedno seks v troje. Midva z možem v eni postelji, “obiskovalec” pa na sosednji. Ponavadi meži. Redkokdaj se kaj oglasi – nama je najboljš, da je tih.

Sva imela najprej dve leti in pol moške zraven, potem dve leti žensko, zdaj pa spet skoraj že dve leti moški.

Aja, kakor se pa hoče tretji vmešavat, se pa midva nehava igračkat.

😉

Koliko pa je obiskovalec star? :))

Mirjam, verjetno sem bolj kratke pameti, o kom ti to? Kdo je ta ˝opazovalec˝, najprej sem mislila, da gre za otroka, ki spi v isti sobi, ampak ko sem prbrala do konca mi ni nič več jasno oz. me daje firbec zelo.

Aurelio Juri??????????

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Mirijam ima 4 otroke.

:)))))) samo pozvoni, te bo poklical nazaj na državne stroške in boste zaswingali…

Ma jaz bi tako bolj naravno, spontano, da se zgodi.

Dvema, ki se razburjata, pa bi rada rekla le, da:
1. nekateri starši pač tudi seksamo in imamo tudi kako fantazijo
2. naslov je bil nedvoumen, nisem o seksu pisala npr. pod naslovom “bučkina pita”, kar bi vaju verjetno utegnilo zanimati. Jaz recimo takega naslova ne bi odprla, ker me o bučkini piti ne zanima nič. Če pa vaju ne zanima nič o seksu v troje, pa ne odpirat teh sporočil.

Ali mi kaj ni jasno?

Midva z bivšim sva šla seks v 4. Je bilo zelo vzburjajoče in zanimiva izkušnja 🙂

Šla sva še z enim parom. On je iskal primeren par po raznoraznih portalih. Temu je namenil ogromno časa, ker ustreznega para ne najdeš takoj. Vzakup moraš vzeti tudi to, da tisti, ki pošilja slike, ni ravno takšen, kot se hoče predstaviti.

Midva sva prvo šla na pijačo s tem parom. Nekaj časa smo se pogovarjali, potem smo si povedali, da smo si drug drugemu všeč in sva šla k njima. Seksali smo v vseh kombinacijah, razen on-on 🙂 Meni je bilo noro. Nisem si mislila, da je tako zanimivo gledati nekoga drugega, ki seksa pred tabo.

Sem se pa potem zamislila. Verjetno nisem bila ljubosumna, ko je bivši seksal z drugo žensko, ker ga v resnici nisem ravno ljubila. Vse skupaj je bilo bolj proti koncu zveze. S sedanjim partnerjem si ne zamišljam, da bi lahko storila kaj podobnega.

Če ti je vseeno, ali je moški ali ženska, pa da ni za plačat, lahko poskusiš v Železarni Jesenice;))
Hecam se. Če vama paše, zakaj ne. V Avstriji je polno swinger klubov.

Zakaj je treba takoj napast človeka? Če jima paše, naj seksata, kakor jima paše (nekatere očitno ne seksajo…).

-------------------- Fikreta ma vas rad;))

Meni je zanimivo in bom verjetno nekoč poskusila. Najlažje je najti po internetu, ali pa če greš v kakšen swinger club.
zanimive izkušnje ljudi si lahko prebereš tu: http://www.swingerclub.si/forum/index.php

Vsak ima pravico do svojega mnenja! Je tako?
JE TAKO!
IN jaz sem lepo napisala, da to pač ne sodi na ta starševski forum, pa pika!
A zato pa zdej ne seksam, al kaj? No ja, vi že veste!
Samo imate pa kratek spomin. Malo pobrskajte nazaj, pa boste videle, kako vas ena in ista oseba spelje na led.
Pa še nekaj. Odprem vsako temo, ne samo tisto o bučkah!
Pa seksam tud, tako,da ne sklepajte po sebi!
Jasno?
No, sedaj pa lahko nadaljujete o seksu v troje, četvero, petero,…….po želji.
Ne dajte se motit!

Tukaj je odgovor. 😉

Obiskovalec pa nima nikoli več kot dve leti. 🙂

Moje uradno mnenje na to temo: če komu paše…. zakaj pa ne. Jaz imam svojega žrebca dovolj. 🙂

Kje dobiti? A ni v salomoncu velik tega, kao iščem/iščeva za v troje… ??

Meni se je to zgodilo v obeh kombinacijah, sem bil še študent, spontano, nič načrtovano, preveč čustveno, se mi je zdelo beda od bede. Zdaj pa bi načrtovano ampak mi na kraj pameti ne pade, ker se nimam časa ukvarjati s SPBjevci, moja pa tudi ne ampak tudi bi.

Jooooj, kaj je še vse tle gor, kar ne sodi na starševski čvek, pa se nisi nič zbunila. Lepo ti je avtorica povedala, da je naslov teme jasen. Če ti kaj ne paše, pa ne odpiraj.

japaje!
Lahko odpiram in lahko povem svoje mnenje!
Jasno?

Ne se jezit no! :)))
Tud sama nisem za take stvari; zame je sex nekaj povsem druga, kot, da gledam svojega dedca kako natepava drugo zraven mene………haha. Pač preberem post in nič ne komentiram. Vsak ima pač svoje želje in prav je tako.

Nimaš pa pravice določati, katere teme sem sodijo in katere ne!

Nehej!
Mečete hruške in jabolka skupaj!
Zakaj pa potem obstajajo različni forumi?
japaje, pojdi raje na forum o sexu, da ne bo propadel!

Ti moraš imet pa res probleme sama s sabo.

New Report

Close