Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu seks v troje

seks v troje

Ne bi, hvala.

Verjetno bi znorela, če bi gledala svojega moškega seksati z drugo žensko.

Obratno pa – no, recimo, da bi svojega prepričala v tako popestritev, da bi se nama pridružil še en moški… dvomim, da bi pristal, ampak recimo da bi… sem prehud zajec!!! Bilo bi me strah, da se česa nalezem, ali pa se recimo potem tipa ne morem znebit… ali pa – a si predstavljate, da kljub zaščiti v takem menage a trois zanosiš?!

No, lahko pa bi tudi po pravici povedala, da se pri seksu moja liberalnost konča pri številu udeleženih. Sem striktno za dvojčke 🙂

Mogoče pa ima Elaine že kaj izkušenj s tem… Se še spomnete?

Drzna, mene samo nekaj zanima. Večkrat sem brala npr. sex v troje ali v parih itd. Ker drugače jaz nisem za takšne stvari me prav zanima naslednje. Kako se počutiš sex v troje? Kaj te naj bolj vzburi, da doživiš vrhunec? Kaj imaš rada. Resno me to zanima, mogoče bi še naju to pritegnilo ne vem no….
Hvala in lp,

Tukaj je odgovor. 😉

Obiskovalec pa nima nikoli več kot dve leti. 🙂

Moje uradno mnenje na to temo: če komu paše…. zakaj pa ne. Jaz imam svojega žrebca dovolj. 🙂

A vidva seksata, ko imata otroka pri sebi v postelji?? Oprosti, ampak ne glede na vse kritike takšne in drugačne tu gor, je pa vseeno boljše, če pride sosedov Francelj al pa Mica… Nehata, če se oglasi? Takrat že sliši tudi, veš!

Kje dobiti? A ni v salomoncu velik tega, kao iščem/iščeva za v troje… ??[/quote]


Pojdi na http://www.avanture.net … v eni uri boš imela na stotine moških pa eno žensko ponudbo. 😀

Sem vesela,da mi ne pade na kraj pameti in nisem oseba,ki bi zavestno rinla v Tezave.

Meni se zdi to super! Star sem 22 let in ima punco, skupaj sva že 2 leti. Večrat povabiva zraven najinega frenda, ki je 24. Njej paše, meni je pa tudi všeč, ko jo oba porivava in ko ona stoka od ekstaze.
Je pa zanimivo,. da se drugače neki ne razumeta onadva med sabo, torej nikoli se ne dobita na pijači al kaj takega. Spoštuje on, da je to moja punca.

Upam, da je to provokacija. Ker, če je res, ste bolani v glavi! Kakšna punca je to, ki jo kar dva obdelujeta? Za bruhat! In če punca zanosi, kako boste ugotavljali očetovstvo. Da ne govorim o možnosti raznih bolezni.
Narobe svet! Ni čudno, če gre vse h hudiču. Nobene morale ni na tem svetu, same deviacije. Kot v starem Rimu, propad civilizacije, propad vseh moralnih vrednot! Žalostno, kam gre ta svet.

Upam, da je to provokacija. Ker, če je res, ste bolani v glavi! Kakšna punca je to, ki jo kar dva obdelujeta? Za bruhat! In če punca zanosi, kako boste ugotavljali očetovstvo. Da ne govorim o možnosti raznih bolezni.
Narobe svet! Ni čudno, če gre vse h hudiču. Nobene morale ni na tem svetu, same deviacije. Kot v starem Rimu, propad civilizacije, propad vseh moralnih vrednot! Žalostno, kam gre ta svet.[/quote]
Povej kaj o sebi.

Upam, da je to provokacija. Ker, če je res, ste bolani v glavi! Kakšna punca je to, ki jo kar dva obdelujeta? Za bruhat! In če punca zanosi, kako boste ugotavljali očetovstvo. Da ne govorim o možnosti raznih bolezni.
Narobe svet! Ni čudno, če gre vse h hudiču. Nobene morale ni na tem svetu, same deviacije. Kot v starem Rimu, propad civilizacije, propad vseh moralnih vrednot! Žalostno, kam gre ta svet.[/quote]
Povej kaj o sebi.[/quote]

Kaj te zanima? Sem večkrat mama in tudi že stara mama, poročena več kot 30 let, upokojena, normalna ženska, kuham, pospravljam, pečem, vrtnarim, šivam, berem, imam veliko prijateljic in prijateljev, imam psa, imam rada življenje…. Še kaj?


Povej kaj o sebi.[/quote]

Kaj te zanima? Sem večkrat mama in tudi že stara mama, poročena več kot 30 let, upokojena, normalna ženska, kuham, pospravljam, pečem, vrtnarim, šivam, berem, imam veliko prijateljic in prijateljev, imam psa, imam rada življenje…. Še kaj?[/quote]
Zanimalo me je, kdo je človek, ki s tako lahkoto obsoja druge ljudi in ki še ni slišal za kondome.

A se ti ne zdi, da so spolne prakse in preference osebna zadeva drugih ljudi, ki se tebe ne tiče?

Draga teta, ne vem, če bi bila srečna, če bi tvoj sin pripeljal domov snaho in ti povedal, da jo obdelujeta skupaj s prijateljem.
Ali pa da bi ti hčerka povedala, da njen mož obdeluje njo in še eno zraven.
Naša “odprtost” in liberalnost se pri priči neha, ko gre za naše, kajne?

To res ni normalno. Ne predstavljam si, da bi kolegu šel pomagat “obdelovat” njegovo punco, še manj si predstavljam da bi svojo ljubljeno osebo delil s popolnim tujcem. To je za bruhat. Kako lahko sploh tukaj še govorite o ljubezni in zvezi, ko pa je to očitno zgolj seks kolegialnost.

glede prejšnjih odgovorov na to temo , dejstvo da si ženska zaželi dvoje komadov istočasno ( enga v rit in enga v pičko) ni tak redek pojav sam bolj pogosto se dogodi pri mal bolj zrelih ženskah če so precej normalne, ker si zaželijo poskusit to kar jim je bilo v mladih letih prepovedano zaradi morale al nedostopno..drugače je pa z mladimi puncami pri dvajsetih ki imajo take prijatle in partnerje ki to lahkotno podpirajo ona pa uživajo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} , po mojem take punce so potencijalne kurbe in bodo to počele dokler jih bodo partnerji izkoriščali za praznjenje jajc..


Mogoče tvoja. Moja ne, ker me prav nič ne zanima, kaj kdo s kom počne v postelji, samo varanja ne prenesem. Ti bi pa lahko enkrat poskusila trojčka, mogoče bi se začela malo bolj ukvarjati z lastnim spolnim življenjem in malo manj s tujim. Nikoli ni prepozno.

Jaz se javlam za v troje

 

jaz sem bil ogromnokrat v trojčku mmž noro dobr vedno ona v centru pozornosti. mam iskušnje same dobre

Meni pa je top seks z skupnim prijateljem na postelji, mož pa na kolenih kleči ob postelji in me drži za roko….Best of the best

Marsikdo o tem sanjari…težko pa najdet nekoga normalnega…

Ja najlepši pogled ko cuck s svojimi cuckold očmi te gleda in te drži za roko me noro napali ta prizor, dobim še dodatno energijo.

Piši na

[email protected]

070911937 oglasi se da se zmeniva

Bobby No1

Pozdravljeni

Sva par stara 33 in 38 let. Iščema punco ki bi z nama delila posteljne užitke. Zaželjeno da ni BI. Sva iz okolice Maribora. Vse ki bi rade probale nekaj novega pišite na e-mail. In se vse dogovorimo kako in kaj.

[email protected]

New Report

Close