Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu seks v troje – s kom

seks v troje – s kom

hmmm…ok s fantazijami si popestrimo sex v domači postelji…jasno…ampak, da bi pa resno poskusila…tole pa potegne za seboj vse kar si sama navedla, česar se nekako bojiš…

Kako bo reagirala tvoja boljša polovica? Komu bi se posvetila bolj, kaj bi bilo potem, in če bi se le zgodilo…da bi bila vse skupaj ena polomija…?

saj pa lahko poskusita še z vibratorjem zraven…ali sta že?

Dobro premisli, sicer boš tudi posledice (sploh take ki nastanejo v sloveniji…če veš kaj mislim), nosila sama…

LP

Hmm, ista si kot moja: fantazije ja, naredila ne bi nč!

torej bi užival ob gledanju, kako en drug natepava tvojo…ti pa si sline cediš zraven?

ne počutim se izzvane, če tako misliš…

problem v tej naši državi je pač ta, da boš mal težje našel nekoga, ki bi bil potem res samo za en krat, in še diskreten za povrh…da ne govorim, da ti mora bit še všeč in sexsualno privlačen…

zato pa obstajajo vibratorji, kroglice, ….in vsi ostali sex pripomočki, ki jih lahko uporabita…pa bo verjetno še bolje, ker se ne bosta rabila obremenjevati še z eno osebo…

si že kdaj tole prakticiral??

Za seks v troje bi bil le z 2xŽ in jaz, nikakor ne še en moški, ona pa fantazira o tem, zato ni šans.
Včasih moja pohotnica uporablja tudi vibrator, kroglice pa samo parkrat, ker se je enkrat strgal, pol je bil pa hudič – pol ure sem se matru, da sem eno kroglico dobil ven, uf je blo vroče obema! Ti ne priporočam, saj veš kako ženske stiskate, ko pihajaaaa!

New Report

Close