Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu seks z novim-SMRAD

seks z novim-SMRAD


ne klobasaj neumnosti!
Pezda mora smrdet, drugač ni zanimiva. Smrdet mora po scavnici pa po prdenju. Zakaj pa misliš, da je Bog naredu te dve luknji skupaj?
Baba, ko se poščije, mora še prdnit pol, da prdeča sapa pezdo posuši, pol pa to da tak taprav žmoht.
Lulek mora pol pa jasno, smrdet po tej pezdi, če je bil noter.
[/quote]
Ja hvala. Pa je šel zajtrk v p. M.


ne klobasaj neumnosti!
Pezda mora smrdet, drugač ni zanimiva. Smrdet mora po scavnici pa po prdenju. Zakaj pa misliš, da je Bog naredu te dve luknji skupaj?
Baba, ko se poščije, mora še prdnit pol, da prdeča sapa pezdo posuši, pol pa to da tak taprav žmoht.
Lulek mora pol pa jasno, smrdet po tej pezdi, če je bil noter.
[/quote]
Ok.
Vsak ima svoj okus.
Jaz sem vam samo osvežila osnove higiene in dejstva zdravega ženskega telesa.

za spucat mu ga mu najprej nastavi od zadaj .. potem se pa obrneš in nadaljuješ

Ti zajebantka, ki si odprla temo, ti pojdi lepo k mizarju, pa naj ti naredi lesenega tiča iz cedrovine. Kaj pa rabiš 100 kil navlake okoli tiča? Nič.

Lulek smrdi zato, ker vrta po pezdi smrdljivi.
Zato pa je treba z lulkom fokat, da pezde smrdljive ni treba z roko prijemat, ker pol še roka smrdi.

A si ti dol tudi obrezana ( imaš tamale labije odstranjene), da se ti sirček ne nabira?

Penis neobrezanega moškega, če se redno umiva, nikoli ne smrdi. Je pa res, da si nekateri pimplna samo otresejo po uriniranju, ne obrišejo ( tisti, ki to delajo na pisoarjih napirmer) – in če se to pajca na pimplu nekaj časa ( tudi na obrezancih) in si ne umijejo pod vodo, zasmradi, ker na urinskih kapljicah se v stiku z zrakom razvijejo bakterije ( urin je presnovek iz telesa).

Jasno pa, da se pred seksom genitalije umije, ker se to pojca gor nekaj ur – tudi tvoj urin med labijami.

S to kozco je tako. Ocetje bi morali svoje sinove ucit od malega dalje, da si kozco stalno vlecejo nazaj, da je glavca vedno gola, tako ni treba nobenega rezanja in seveda redno drkanje, da glavca ni preobcutljiva na vsak dotik, dokler poba fuk at ne zacne in je tako zdrav qurac vedno neutralnega vonja, (kaksna zakisanost), ajoj) no razn mojga, ki seveda disi, hehe
Drugac pa, jst raj ne fukam, kot, da bi recimo nestusiran cepal.

Taprav jebač si nikol ne umiva kurca.
Ker mu ga babe poližejo in je čist skoz.

Gor mu obesiš dišečo smrekco in je težava rešena.


kako, za boga milega, ti je ratalo ravno takega dobiti za pripuščanje ☺

Je pa posrečen besednjak te ‘babe’:
da bo ona odnesla celo kožo, mora biti njen ‘ded’ brez koščka svoje … 😛

Moram rečt, da se že dolgo nisem tako nasmejala, kot pri tej temi. Res popestritev dneva.

me je temica spomnila na en vic ☺
pošlje hčerka mami sms: ” … mami, da me ne bo ..”
odgovori mama: ” .. te bo pa jutri en drug … “


me je temica spomnila na en vic ☺
pošlje hčerka mami sms: ” … mami, danes me ne bo ..”
odgovori mama: ” .. te bo pa jutri en drug … “


me je temica spomnila na en vic ☺
pošlje hčerka mami sms: ” … mami, danes me ne bo ..”
odgovori mama: ” .. te bo pa jutri en drug … ”
[/quote]

😀

najbolje da se sploh ne meniš z njem in ga pusti pri miru. ne iskorišlaj tipa saj daješ filing da ti je samo do tega da ga iskoristič. kupi si dildota pa ga glancaj in se goni po njem

in potem sem mislil da sem jaz bebav?
si kar predstavljam kako perfektno mednožje mora imeti avtorica prve objave v debati, povsem napeta koža, nikjer nobene gubice kjer bi “zakisalo”, nobenega izcedka, nič… dolgčas najbrž, vsaj zame! predstavljam, da je mogoče kakšnemu metroseksualcu to všeč.

juhej zame, da sem bolj nesterilne sorte.

imam zgleda srečo; partnerki je prav všeč vonj mojega neobrezanega bingeljna, še najbolj takrat, ko ima vonj po celem dnevu.

in vice-versa, tudi meni je všeč vonj in okus Njene po celem dnevu. rad okušam in vonjam Njo, ne pa produkte kozmetične industrije!

New Report

Close