Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu seks, zunaj pa dez..mmmmm

seks, zunaj pa dez..mmmmm

A ni fajn vreme za spanje, pa za crkljanje v postelji…mmmm, pa kak prigrizek zraven….mmmmmmmmm:-)

Ma si me spomnil/a? na lepe čase, ko je bilo to tako dosegljivo, preprosto, prijetno….ja, to bi!

pr nas je že sonce he ha ha
a si doma al kaj?seksaš?

Jebeš ti romantiko, svetilnikk, ne de?
Tud pri nas je že sonce….

haha svetilnik, mah ni treba sonca danes, je fajn dež, nč ne seksam, še bom :-))

Kaj pa sex zunaj, pa dež………

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

Tudi pri meni je pred cca 10. minutami, seksal bi pa vseen!

Si zamišljaš draga? Na seniku s svežo pokošeno travo, se objemava, poljubljava, liževa celotna najina telesa (tebe sploh), uživava ko sva drug v drugem?

seks zunaj, pa dež v hiši? Raje ne:- )

pa je nekaj v zraku danes, a ne…..meni se lušta seksa, sadne kupe plus smetana, ter cartanja

Oh, oh, seveda bi zneslo, ha ha, dragec!
A pa ne bi šla rajš v posteljo?
sej bi bilo romantično tudi med rjuhami….če bi me že lizal na seniku bi se mi znale slamce nalepit na telo, pa pikajo tud….

kdo te bo pa poseksal?

Ni bilo tako misljeno, no pa saj je vseen, važn, da je sex!

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

ja, če maš koga pri roki….hahahah

Ti bi ga lahko imela, pa si enkrat napisala, da bi mi postlala na balkonu!

Misliš da bi poslušal kako vzdihuješ medtem ko se ljubiš z dragim, jaz si ga pa na roke?!?

:-))))))), hehe KIR, ajaja…acjom ti si pa taprava, ja

V postelji je pa itak zakon, draga! Toliko načinov crkljanj, ljubljen je možno, pa še travica se ritke ne prime! Samo na to čakam

Res mi je to napisala enkrat, ko sem imel težave. Ti ne bi bila tako poredna, ne?

Tudi jaz…..praviš posteljica je zakon? Okej!!
poljubčka! Letim, da kaj ne zamudim.
Sploh pa ojoj, kakšen dober sex……..to pa že ne.

pa smetana in čokolada in sladoled in njegovo telo,mmmmm, nato pa kakšen fejst dober film in potem spet smetana in čokolada…..

JAZ, kot da bi to že nekdaj prebral…….

Mogoče, če je pa tako lepo no…

jojoj…..hahahahahahah….pa veš, da bi te noter povabila!

Nekaterim je pa zelo luštno!

A da bi te oba z dragim obdelala? Pol bi dobila še kaj drugega kot samo anginco

Kaj pa tebi fali??

New Report

Close