Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Seksava samo v temi

Seksava samo v temi

Nerodno mi je seksati ob luči. Novi fant me še ni videl nage, ker mi je full nerodno. Pa ker imam deformirana stopala imam vedno na nogah nogavice, po prsih zaradi hujšanja in rejenja imam strije, pa sem še mlada. Bojim se, da me bo pustil, če vidi moje telo pri luči. Kako naj ga pripravim na šok, ki bo siguno enkrat prišel, saj ga le še  stežavo uspem prepričati, da spuščava rulete in ugašava luči?

 

To zna bit na dolgi rok velik problem, če si ne zaupata že takoj na začetku. A ni bolje takoj povedat kot skrivat in potem se začne kregarija in varanje. Pripravi ga, da je tvoje stopalo najlepše na svetu in da so strije prehodnega značaja. Prosi ga, če bo s tabo telovadil, da odpraviš strije. Če mu je kaj do tebe, bo sprejel povabilo.

Boljše samo v temi kot pa nikoli v življenju kot npr. jaz.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 04.08.2022 ob 23:50

To zna bit na dolgi rok velik problem, če si ne zaupata že takoj na začetku. A ni bolje takoj povedat kot skrivat in potem se začne kregarija in varanje. Pripravi ga, da je tvoje stopalo najlepše na svetu in da so strije prehodnega značaja. Prosi ga, če bo s tabo telovadil, da odpraviš strije. Če mu je kaj do tebe, bo sprejel povabilo.

S telovadbo odpraviš strije na prsih (ali pa kjerkoli drugje no)? Kako točno telovadba zgladi počeno kožo?

Strije so nekaj najbolj normalnega na človeku. Večina ljudi jih ima. Tudi moški. Stopala imajo redki ljudje lepa. Tako kot tebi na sebi ni všeč verjemi tudi tvojemu partnerju marsikaj na njemu ni. Taki pač ljudje smo. Ampak če se greš igrati neko vezo, potem se igraj do konca. Če človeku toliko ne zaupaš, da mu ne upaš sama sebe pokazati potem ne razumem kako lahko seksaš z njim. Ti misliš da samo modeli seksajo na svetlobi? 🙂 Delaj malo na sebi. Ne na strijah. Na SEBI. Ker ti nisi strije in stopalo. To je pač samo del tebe. Najdi SEBE.

Odgovor na objavo uporabnika
pa sej niste gladki res, 05.08.2022 ob 08:47

S telovadbo odpraviš strije na prsih (ali pa kjerkoli drugje no)? Kako točno telovadba zgladi počeno kožo?

Avtorica najbolj ve, jaz ne, dala sem samo predlog, kako se med drugim rešit strij in sramovanja lastnega telesa, pa tudi kako diplomatsko animirat moškega, da sodeluje pri tem. Ona bo najbolj vedela kako in kaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 05.08.2022 ob 08:54

Avtorica najbolj ve, jaz ne, dala sem samo predlog, kako se med drugim rešit strij in sramovanja lastnega telesa, pa tudi kako diplomatsko animirat moškega, da sodeluje pri tem. Ona bo najbolj vedela kako in kaj.

Strij se ne da odpraviti. Lahko jih zmanjšaš z raznimi laserji, s časom zbledijo, ampak odpraviti se jih pa ne da. Sploh pa ne s telovadbo. Resno ti sploh veš kaj strija je? Ste trčeni do amena. In ženska lahko telovadi in ne vem kaj pa ji ne bo to nič pomagalo, ker ima nula samozavesti. Sama sebe žali v svoji glavi. Ne vidi se realno. Vsi imamo strije. Vsi imamo napake. Pa se zato ne skrivamo. To ni problem telesa, ampak glave. In ne nobena telovadba ji ne bo pomagala pri tem.

Jaz sem se pred leti dobival z eno debeluško za seks in se je ona zaradi kompleksov pokrila z rjuho do vratu. Pa je rjuho dvignila čisto malo, da sem ga lahko potisnil v njeno mucko. Pa tudi med dviganjem rjuhe sem jo moral od blizu gledati v oči, da ji ne bi telesa videl. Drugače pa punca zelo lepa v obraz in pravi vulkanček, ko sem bil enkrat v njej.

Pa obleci potapljaško obleko in jo malo razparaj med nogami.

omeni mu da imas grda stopala in gdre joske si vsa postrijana in te je sram.

To mu poves ene 3x v 14dneh. In fejst pretiravaj. Pol ko jih bo videl mu ne bo to nc hudga ker v glavi si je predstavljal katastrofo.

Ne boš vrjela, ampak večina žensk ima komplekse. Za moške žal ne vem hahaha. Še vsaka moja je imela neke težave sama s seboj. Jaz sem nehal najedat in ustregel v tem smislu da če je hotla v temi sva v temi, če je hotla napol oblečena sva tako, če ji paše pod rjuho tudi. Sm imel tudi take brez teh težav,ampak večina ima nek kompleks. Mah,če je dec normalen bo počakal da prideš sama do te stopnje sproščenosti

kompleksi su njen problem. a žena mora vseeno dati vedno ko muž dobi erekciju.

Odgovor na objavo uporabnika
Pju, 12.08.2022 ob 18:02

omeni mu da imas grda stopala in gdre joske si vsa postrijana in te je sram.

To mu poves ene 3x v 14dneh. In fejst pretiravaj. Pol ko jih bo videl mu ne bo to nc hudga ker v glavi si je predstavljal katastrofo.

Heheh, to ponavadi deluje, ja.:)))

Drugače je pa tipom najbolj seksi samozavest pri ženski. Ko se sleče pri jarki luči in pokaže viseče palačinke od prsi, povešeno kožo na bokih in mišelinke. Ampak s stilom in kot bi bila najlepša na svetu. To jih vzburi do amena. Da te ne briga, ampak samo uživaš.

Odgovor na objavo uporabnika
Vukašin, 12.08.2022 ob 20:22

kompleksi su njen problem. a žena mora vseeno dati vedno ko muž dobi erekciju.

Kaj mu mora dat? Polento in kisu mlek?

e pa vaginu. ali pa očišćen šupak če ima glih menstruaciju. bolj često ko je muž fuka bolj ji pomaga da se znebi kompleksa.

moj fant ima veliko strij, jaz jih prav obožujem

ne vem ali sem edina

Kaj misliš, da bo fant v navalu strasti videl tvoja deformirana stopala in strije? Pa tudi če jih bo, mu ne bo mar.

Benti si ena bučka??? Lepo se sleč pred njim, pokaži stopala in strije na joških in če bo zbežal, je res nerodna stvar. Ker pa ne bo in se mu bo to zdela postranska stvar, sploh če sexata v redu, te bo sprejel tako kot si in bo vse v redu. Če pa te ne sprejme take, pa je bolje, da kar gre. Nekdo te bo v vsakem primeru sprejel…verjemi

Punca, osvobodi se kompleksov in začni uživati življenje.

Avtorica, takole bom rekla. Ta nesamozavest je posledica raznih influencerk na družbenih omrežjih, ki imajo oh in sploh idealna telesa. Nimajo. Moje telo preko filtrov tudi izgleda idealno, pa sem skoraj 50. Resnica je pač drugačna. Jbg. Edino kar pa je, se ne sramujem svojega telesa in tudi ti se ne bi smela. Si kakršna si in spoštuj ter neguj svoje telo. Deformacije se pa tudi da odpravit, če so zate tako moteče. Vse dobro želim 🤗

Če se do zdaj še ni pritožil je očitno tudi njemu to vredu. Ni pa vredu da imaš tako slabo samopodobo. Tega moški ne marajo, za strije jim je malo mar.

Zakaj pa seksaš prej z njim? Če bi se prej videla na svetlobi, tega problema sploh bilo ne bi. Verjetno bi mu bilo vseeno. Če bi ti pa slučajno rekel, da ga moti, pa najbrž ne bi seksala. Predvidevam, da je dovolj takih, ki jih je moti.

poskusi z roleplayom, naj ima ugasanje luci in rolete dejansko neko dodano vrednost nek pomen nek razglog ki je sexy 😉

https://www.quora.com/Why-are-men-interested-in-fat-women-for-sex

kartuše hp

KAKO SE USPEŠNO ZNEBITI STRIJ?

Ej, sploh ne vem, če poznam moškega, ki nima strij! Zadnje čase jih opažam pri vseh kolegih. Ženske so tako ali tako nagnjene k strijam in je le redko katera brez, moški pa prav nič ne izostajajo. Prej se nehaš okoli takšnih malenkosti sekirat, bolje bo zate

Prižgi luči…

New Report

Close